čiernovlaska chce byt hneda :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f3bf873d87a388944da73ff2fca86f16Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pollinka
0-7
0-7


Založen: 20.4.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 2:09 pm    Předmět: čiernovlaska chce byt hneda :) Citovat

ahojte všetci,
velmi sa mi tu u vas paci a cele vecery tu vycitujem dobre rady Smile preto som sa sem pripojila aby som aj ja mohla poradit niekomu, ale aj aby mne bolo poradene ked to budem potrebovat Smile
som studentka logopedie a mam dlhe vlasy do pol chrbta, povodna farba svetlo hneda, potom nafarbene na cokolaadovo hnedu, neskor na ciernu (v domienke ze to bude opat cokoladova - od palette) - foto v galerii.
mam na zaciatok otazocku :
momentalne som v stadiu prechodu z ciernej na hnedu. uvazujem, ktora faba mi najviac pristane a tu mi mozno poradite Smile a tiez by som sa rada spytala na nejaku peknu hnedu ale nepermenentnu farbicku..... mozno casting (palette radsej nie - tá mi vyrastala ako farba) ... dakujeeeeeeeeeeem Smile za kazdu radu ohladom nejakej peknuckej farby, ktorá by sa podla vás hodila na moje vlasy budem moc vdacna Smile vasa pollinka :-*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 5:52 pm    Předmět: Citovat

ahoj polinka. som rada, ze sa k nam pridala dalsia krasna slovenka. urcite tu najdes vela dobrych rad, prispevkov a hlavne tu spoznas skvelych ludi.
mne sa najviac pacis v tej tvojej prirodzenej hnedej farbe, potom ti svedci aj ta tmavsia hneda. urcite nezostavaj pri ciernej farbe, posobi na tebe moc tvrdo, neprirodzene, k tvojim jemnym crtam tvare pasuje trochu svetlejsi odtien, skor nejaky tmavsi hnedy. co sa tyka farieb, zatial nemam skusenosti, pretoze ja si vlasy nefarbim. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 6:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj pollinko,
vítej Smile
Podívala jsem se do galerie, a opravdu tvá původní barva ti podle mě sedí úplně nejvíc. Tmavě hnědá je taky pěkná, elegantní.
Ale černá je na tebe už moc.
Vrátit se ale k původní barvě nebude jednoduché. Pokud bys zvolila stáhnout ji, tak rozhodně ne samodomo, ale u kadeřnice, a ani tak nejspíš netrefí odstín úplně přesně. A taky hrozí poškození vlasů.
Další možnost je nechat to pozvolna vymýt - je to tmavěhnědá paletka, ne černá, což je dobře. Ačkoli se může zdát že ne, tak právě ta čokoládově hnědá se vymývá mnohem rychleji než klasická černá. (mám zkušenost s oběma letitou) Very Happy

Bude léto, barva trochu vybledne (koupání, slunce..) Takže můžeš vlasy nechat být, odrosty pokud by byly příliš výrazné, občas zahladit takovým tím přelivem hnědým v pytlíku, na 6 umytí nebo kolik, a postupně nechat barvu odrůst a vymývat. To by bylo nejšetrnější.

Odrosty se také dají zakrýt tmavěhnědou hennou, ale ona vlasy dost obalí a pak se ti ta barva, co zůstane pod hennou, moc vymývat nebude, to je nevýhoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pollinka
0-7
0-7


Založen: 20.4.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 7:13 pm    Předmět: Citovat

dakujem velmi pekne za reakcie Smile chcela som pocut nazor niekoho, kto so mnou nezije a nevidi ma kazdy den, cize nejaky nestranny nazor. Smile a ze tan som vdacna - jedine mne a mojej mamine sa cierna na mne nepozdavala, mojmu priatelovi sa velmi pacila ale aj napriek tomu som si ju v januari dala stiahnut teraz mam nieco ako gastan a postupne to ku koncom tmavne az na tmavu hnedu.... kazde 4 tyzdne si davam ten sackovy samponik a ten mi to zjednocuje...
dufam ze z toho po lete bude nejaka fajn hneda Smile vy mate baby obe nááádherne vlasy - waw su neskutocne.
uz aby aj tie moje opat vyzerali relativne prirodzene - lebo momentalne ked sa vymyva ten samponik, hadzu na slnku nepekny oranzovy odlesk Sad ten by som nejako rada prekryla - preto ma zaujímali uz len nejaké prelivy (ale nie palette) lebo u kaderníčky som nechala 50€ a ziadna prevratna zmena = rovnaka ako ked si dam ten samponik za 1,5€ Sad aj sa to tak isto rychlo vymylo.... tak neviem... asi pockam co sa stane po lete... ale ak niekto pozna nieco na prekrytie oranzoveho nadychu - budem rada Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 11:22 am    Předmět: Citovat

ahoj, tiez ta tu vitam. jukla som ti do galerky a tvoja prirodzena farba je fakt naj. ale s ciernou si bola tiez kocka. pridavam sa ku radam ostatnych, najlepsie vyckat do leta, tie palletky lezu dole jedna radost.
na tie oranzove odlesky by si mohla skusit nejake zabaly, kde je kava, kakao, hadam by to mohlo pomoct... Wink
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2010 9:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile
Mně osobně se líbíš ve všech těch barvách. Každá má něco do sebe, včetně té černé, úplná femme fatale Cool Ale když je někdo krásný, tak mu holt sluší kde co Wink
Důležitý je, co ty sama chceš a podle mě ses už rozhodla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.