Politika
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a9c63a4edce95776ea9ae54d8b32605bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Můj vztah k politice:
Zajímá mě i mimo volby, jsem aktivní (člen politické strany)
10%
 10%  [ 5 ]
Chodím volit, zajímá mě před volbami, čtu volební programy
52%
 52%  [ 24 ]
Volím, ale moc mě nezajímá, programy příliš nestuduji
21%
 21%  [ 10 ]
Nevolím, nezajímá mě
4%
 4%  [ 2 ]
Jsem znechucen(a), nevolím, nemá to cenu
10%
 10%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 46

Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 5:21 pm    Předmět: Politika Citovat

Dovoluji si založit nové téma čiště pro diskusi o politice, protože mám pocit, že tu žádné takové není a diskuze o politice jsou rozhozené mezi jiná témata, například Extremismus..., atd.
A protože mi tu chybí, jelikož se o politiku zajímám a myslím, že by se tu snad našlo pár dalších občanů, které toto téma zajímá a rádi by slušně a inteligentně podiskutovali (zatím jsem nikde nenašla diskusi o politice, kde by se diskutovalo na úrovni).

Takže, brzo budou volby, půjdete volit? Jak vnímáte současné přiostřující se antikampaně? Zajímají vás volební programy a čtete je? Myslíte si, že je důležité zajímat se o politiku a vychovávat k tomu děti?

Dnes jsem narazila na dvě zajímavé věci, nedá mi to, abych se s nimi nepodělila:

Cituji Z. Škromacha:

„Nečas se nechal slyšet, že mě porazí. Já ale do boje nejdu sám, kampaň zahájím společně s autobusem Škromákem a maskotem Škromáčkem a proti takové přesile už Nečas mít šanci nebude." (Prohlásil ve Zlíně Škromach)

Pro pobavení i hořké zaplakání Confused
P. Nečas už se jistě třese hrůzou před autobusem Škromákem a maskotem Škromáčkem Very Happy

Co si myslíte o tomto novém videu Issové a Mádla?
http://www.novinky.cz/domaci/198434-madl-s-issovou-vyrazili-do-boje-proti-levici-klipem-premluv-babu.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 5:28 pm    Předmět: Citovat

Ještě mě zajímalo, ke které části politického spektra se kloní zajímající se část členů DV, takže jsem zvažovala na to udělat anketu, ale nevím, jestli to není už příliš se ptát na politický názor - ono je to brané jako takové polotajemství Wink
Takže pokud se někdo rozhodne vyjádřit, budu ráda, opravdu by mě to zajímalo, zda se kloníte spíš k pravici, nebo spíš k levici, případně vás oslovují středové nebo nezávislé strany. Za sebe se přiznávám k sympatiím k pravici a k antipatiím k levici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 6:52 pm    Předmět: Citovat

Jen k tomu klipu - je trapný, paušalizující, nevtipný, primitivní a ještě navíc obšlehnutý. Koho tím chtějí oslovit? Rolling Eyes Inteligentní mladé voliče s vlastním názorem těžko.
Mmch levici nevolím.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 6:54 pm    Předmět: Citovat

Taky se mi nelíbí. Chápu, že chtěli udělat něco šokujícího, ale myslím, že to krapet (víc) přepískli a dělají blbce jak z lidí, na které se obrací, tak z jejich prarodičů a rodičů Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 7:50 pm    Předmět: Citovat

I don't know much about Czech politics, but we are having a general election on May 7th, and it seems likely that we will have a new government after 13 yrs of the Labour party. I will vote simply because it's an important right which many people in the world don't have, or they are not able to vote in the complete free way as they should.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 7:55 pm    Předmět: Citovat

tak politiku sleduju docela dost... je mi jasný, že to jde docela do háje, ale co poslední dobou předvádí.. a o těch bilbordech škoda mluvit.. to je něco tak nechutnýho... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 8:04 pm    Předmět: Citovat

Ten klip nic moc. Ale vzpoměla jsem si an známou, která nemůže s otcem o politice mluvic, volí socialní demokracii a ona to nemůže vystát. Když se ho ptá proč tak "pro tebe". Nevím, ale to že bude platit vyšší daně jí asi moc nepomůže, ona není flákač, ale vystudovaný člověk, který dře.
Nelze však házet všechny do jednoho pytle, to opravdu nejde...

Já se hlasím spíš k pravici.Ze sociální politikou nesouhlasím, přijde mi strašně nespravedlivá Confused
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 8:05 pm    Předmět: Citovat

My máme před barákem dva obrovské nechutné a urážlivé billboardy ČSSD s informační hodnotou nula, každý den se na to musím dívat a každý den překonávám chuť vzít do ruky kýbl s barvou a jít na ně něco peprného napsat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 8:08 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
I will vote simply because it's an important right which many people in the world don't have, or they are not able to vote in the complete free way as they should.

Tohle si myslím, že je strašně důležité a bohužel to v ČR moc neslyším, spíš od lidí ze zahraničí nebo od Čechů, co žili nějakou dobu v zahraničí. Myslím, že za to může mizerná občanská výchova v ČR...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 8:08 pm    Předmět: Citovat

rozhodně se více přikláním k pravici. Docela čekám, jak se vyvede Nečas, zatím vypadá hodně solidně Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.