Osvedcene sposoby nanasania henny vlastnorucne a bez pomoci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7d2feb7f7f412ac7f7ba73e03270249Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 7:28 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
tak to by ma skutočne nenapadlo, že masku ....... to neako neznehodnotí tú hennu? Smile .... by som sa asi bála do nej niečo takto capnúť ... no oleja teda dám menej nabudúce Smile


Důležité hlavně je, aby v tom nebyly silikony, protože to by mohlo zabránit barvícímu účinku.
Bát se nemusíš, pak to líp voní, líp se nanáší a vlastně to zlepšuje regenerační účinky henny.
Ale dává se zase tak cca 1 lžíce.
Jinak z olejů je do henny dobrý ricinový, akorát toho fakt malinko Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 10:51 pm    Předmět: Citovat

No a keby tam dám balea kúru na blond vlasy- ona je v takom malom sáčku, asi jedna lyžica, to by sedelo Smile .... a silikóny tam nie sú. To by mohlo byť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 9:52 am    Předmět: Citovat

ja som dnes zaexperimentovala pri nanášaní henny a zvolila som nanášanie v predklone nad vaňou. teda je to o dosť lepšie, hlavne kúpelňa je čistá Very Happy a vaňu už človek umyje ľahko... pridala som do zmesi dosť vody a aj zotri lyžice olivového oleja a konzistencia bola asi najlepšia za posledné mesiace. no aj napriek tomu to trošku fŕkalo a padalo... asi ako každé blato Very Happy ale aj sa mi to lepšie nanášalo, mala som to všade a na konci som sa len zodvihla na chvíľu k zrkadlu na skontrolovanie a úplne v pohodičke. asi to začnem praktizovať takto stále
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 9:55 am    Předmět: Citovat

morana napsal:
ja som dnes zaexperimentovala pri nanášaní henny a zvolila som nanášanie v predklone nad vaňou. teda je to o dosť lepšie, hlavne kúpelňa je čistá Very Happy a vaňu už človek umyje ľahko... pridala som do zmesi dosť vody a aj zotri lyžice olivového oleja a konzistencia bola asi najlepšia za posledné mesiace. no aj napriek tomu to trošku fŕkalo a padalo... asi ako každé blato Very Happy ale aj sa mi to lepšie nanášalo, mala som to všade a na konci som sa len zodvihla na chvíľu k zrkadlu na skontrolovanie a úplne v pohodičke. asi to začnem praktizovať takto stále


No teda ... to skúsim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Headcrabina
8-20
8-20


Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 10:51 am    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Headcrabina dne po říjen 11, 2021 11:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 11:36 am    Předmět: Citovat

Headcrabina napsal:
Neznáte nějaký nejjednodušší způsob, jak jí nanést? Mam vlasy kousek nad zadek a přišlo mi, že nejsnažší by to bylo v předklonu, ale nevim nevim :-/
V tomhle tématu máš několik stran, kdy holky popisovaly svůj osvědčený postup při barvení - a o tom to je - každý má svůj postup - někdo v předklonu, někdo v záklonu. Musíš vyzkoušet. Mi osobně to barvit v předklonu nejde, nemám kontrolu toho, co už jsem nabarvila, vlasy se mi plantají všude možně, proto barvím normálně vestoje u zrcadla, všechny vlasy (umyté, mokré, nechané předtím tak 10 minut v ručníku) protřepu prsty, oddělím pramínky a všechny je zaskřipcuju na vrchu hlavy a pak spouštím jednotlivé vrstvy odspodu a vždy tu vrstvu obalím hennou, pak spouštím další vrstvu a tak dále, až mi zbydou jen ty vlasy na vrchu hlavy a tam už barvím směrem od ucha k uchu tak, že dělím vlasy na pěšinky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 12:40 pm    Předmět: Citovat

Když jsem barvila hennou, tak jsem rozčesala vlasy na pěšinku doprostřed a postupně postupovala ke stranám jako při barvení chem. barvou. Vzadu jsem to namatlala jak to šlo. Důležité je vlasy dobře promnout a zabalit do igelitu. Jak se potí trochu hlava, ono to všude steče samo.

Vzhledem k tomu, že henna nebarví tak výrazně, jako chemická (myslím helmovitě), tak žádné fleky jsem nikdy nepozorovala i když to určitě rovnoměrně nabarvené nikdy nebylo.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 1:17 pm    Předmět: Citovat

Headcrabina napsal:
Ahoj, moc hennování za sebou nemám a vždy mi to pěkně nabarvila kamrádka, ale teď jí nějak nevyšel čas a já bych si to ráda už nabarvila. V tomhle si připadam jak nesvéprávná, protože se bojim, že to nějak pokazim Very Happy Neznáte nějaký nejjednodušší způsob, jak jí nanést? Mam vlasy kousek nad zadek a přišlo mi, že nejsnažší by to bylo v předklonu, ale nevim nevim :-/


záleží jestli barvíš celé vlasy nebo jenom odrosty. na ty je nejlepší je natřít jako klasickou barvu na vlasy štětcem po pěšinkách, dá se použít i starý kartáček na zuby. pak jsou dokonale zakryté. a zbytek vlasů pak stačí promnout rukama na které hennu po částech nabereš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Headcrabina
8-20
8-20


Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 4:24 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Headcrabina dne po říjen 11, 2021 11:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 5:40 pm    Předmět: Citovat

Headcrabina napsal:
jitty napsal:
na ty je nejlepší je natřít jako klasickou barvu na vlasy štětcem po pěšinkách


Heh, nikdy jsem na vlasech neměla "klasickou barvu", takže s timhle zkušenost nemám... nemám žádnou zkušenost s barvením Very Happy


Takhle to barvím já. Bohužel tam není ukázané, jak to barví zezadu.

Já osobně to ze zadu plácám úplně stejně s tím, že začínám od vrchu. Vždy udělám tak 2cm tlustou vodorovnou pěšinku (jako u videa, když to barví z boku) a vlas obarvím od kořínku po koneček a připlácnu nahoru na hlavu. Vzhledem k tomu, že už mám obarvené boky, tak tam pramínky pěkně drží. A postupuju dál a dál až nakonec mám obarvené i vlasy u krku.

Úplně nakonec i vlasy, co jsem barvila na boku taky naplácnu směrem nahoru, abych měla na hoře hlavy takový drdol z vlasů a na uších a krku nic. Nakonec na to hodím sáček od rohlíků a zavážu ho natěsno za uši. Pak dám další přes uši aby náhodou ten první neprosákl a neměla špinavou čepici a pak zimní čepici.

A tady je to video, snad trochu pomůže Wink
http://www.youtube.com/watch?v=HZePLhm3dBk
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.