Vandrování/Vandry/Tremp
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ae5e53675ee3779d343d803e48f80ab0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 8:33 pm    Předmět: Vandrování/Vandry/Tremp Citovat

Tak, kamarádi, přihlaste se. Časem se třeba i půjdem někam toulat.

Šoupla jsem to pod přírodu, snad se to nedotkne těch, co tráví většinu vandru v hospodě Wink

Abych se představila. Jezdila jsem asi od 8 do 18 let. Sježděnou mám velkou část republiky. Za sebou mám jak ohně, tak třítýdenní zimní vandr. Teď už jsem ale pěkně zhýčkaná...nejvyšší čas, aby mě zase někdo vytáhl ven. Nemám ráda kempy, stany, těžký batohy a polívky ze sáčku a moc nemusím parkoviště vedle ohně, všechno ostatní snáším dobře Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 8:47 pm    Předmět: Citovat

No já jezdím ven a na tremp asi od 10 let dodneška, takže skoro 40 let... prožil jsem jako tremp mnohé, od honění trempů VB až po honění trempů po roce 1990 nabušenejma blbama, které si najali vlastníci tábořišť na Berounce... je mi celkem jedno jestli, prší nebo svítí sluníčko, je léto nebo zima... Krásmých míst znm hodně a nejkrásnější ráno je to, když se člověk probouzí za zpěvu ptáků a korunami stromů prosvítají první paprsky slunce... nejkrásnější je pohled do plamenů ohně... Embarassed Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 7:08 am    Předmět: Citovat

Dovolila jsem si přejmenovat vlákno - slovo vandrák ma primárně nelibé asociace (konkrétně ve mně to vzbuzuje představu nějakého váguse). Proti vandrům jako takovým nic němáju. Tudíž tak Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 7:11 am    Předmět: Citovat

Vandry já ráda (chodila jsem do turisťáku a pak jezdila s kamarádama) a děsně mi chyběj - s úplně malýma dětma se vandrovat moc nedá. Respektive já na to psychicky nemám. Vím, že jsou matky, co vandrujou s miminama, ale já to neprubla. Dokud jsem měla jen jedno, prubli jsme tábor, ale se dvěma dětma už to nešlo - to člověk už nemůže být na tom táboře zapojený do práce, v podstatě by se stejně jen staral o ty svoje malé děti a překážel táborovému provozu (ten tábor je pro děcka od 10let).

Turistiku jsme tedy omezili na návštěvy hradů (to my taky rádi) s procházkou po okolí. Z takových těch vandrovnějších akcí jsme jezdili na víkendovou vodu - nejdřív muž s nejstarším děckem, pak jsme loni nejmladšího dali babičce a jeli i s tím prostředním, letos se plánuje, že pojedeme konečně se všema dětma. Ale chtěla bych i ten vandr někdy v létě spáchat. Je ale otázka, jak to vyjde časově a s počasím a taky jak to nejmladší prcek bude zvládat - uvidím, jak dopadne ta voda.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 7:30 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Dovolila jsem si přejmenovat vlákno - slovo vandrák ma primárně nelibé asociace (konkrétně ve mně to vzbuzuje představu nějakého váguse). Proti vandrům jako takovým nic němáju. Tudíž tak Wink


Ve mně zase budí nelibé asociace slovo tremp Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 9:08 am    Předmět: Citovat

Margarette napsal:
Ve mně zase budí nelibé asociace slovo tremp Razz


A proč ? Co je ma tom to slově špatného ? Dle mého vůbec nic, staří trempové byli na toto slovo hrdí a moc! Je pravdou , že mládež spíše říká chodit na vandry... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:

A proč ? Co je ma tom to slově špatného ? Dle mého vůbec nic, staří trempové byli na toto slovo hrdí a moc! Je pravdou , že mládež spíše říká chodit na vandry... Wink Laughing


Jo jo, špatně jste nás vychovali Very Happy Twisted Evil

Ne, samozřejmě je to to samý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 11:10 am    Předmět: Citovat

my tomu třeba říkáme pochoďáky.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

Já mám k trampingu taky blízko. Skautka, no. Ale je fakt, že jsem se nechytla v žádné partě a tak od doby, co nejsem aktivním členem oddílu chodím jen na "výroční" výlety Sokola (jarní, novoroční, podzimní), a občas s kamarádkami na kratší výpravy (protože ty na to moc nejsou). občas mám snahy je někam vytáhnout, ale ony taky nemají pořád čas:-)
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 12:27 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem už neaktivní skautka a od té doby jsem hrozně zpohodlněla Rolling Eyes Pak se přidaly problémy se zády a kvůli nim už jsem na vandru hodně dlouho nebyla - maximálně tak menší výlety, kde člověk nemusí tahat veškerou výbavu na hrbu. Nicméně vztah k přírodě a vandrování mám pořád, protože kdo je jednou skautem, tak už to má na celý život Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.