Prááce a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5bb9d765167f20c25442c68048aa728eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já mám šéfa, který je zároveň můj tatínek, takže to má zároveň spoustu výhod i nevýhod Wink


Ty jo- tak to je dobrý, mít za šéfa tatínka Very Happy . Já si na své nadřízené (celkem byly 3 kousky)nemůžu stěžovat, ten poslední je šéfka a je asi nejlepší, většinou se snažíme vyjít si vzájemně vstříc.Navíc pracuji v malinkém kolektivu (jen 4 a samé baby) a dá se říct, že spolu všechny společně vycházíme. ZATIM. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 9:17 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Daniela napsal:
Já mám šéfa, který je zároveň můj tatínek, takže to má zároveň spoustu výhod i nevýhod Wink


Ty jo- tak to je dobrý, mít za šéfa tatínka Very Happy . Já si na své nadřízené (celkem byly 3 kousky)nemůžu stěžovat, ten poslední je šéfka a je asi nejlepší, většinou se snažíme vyjít si vzájemně vstříc.Navíc pracuji v malinkém kolektivu (jen 4 a samé baby) a dá se říct, že spolu všechny společně vycházíme. ZATIM. Very Happy


...já měl teda jako nadřízenýho strejdu, ale že by to mělo výhody??? Prachy skoro nejmenší, péroval mě kudy chodil( ještě že chodil zřídka ), ale nestěžuju si. ono to vždycky nei ono mít jako šéfa příbuznýho. Na druhou stranu, příbuznýho si nevyberem, ale šéfa můžeme

Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 9:57 pm    Předmět: Citovat

Já bohužel šéfy moc nemusím obecně Wink) Takže se jim úspěšně vyhýbám a jde to i bez nich. Na druhou stranu, klient je někdy horší než šéf... člověk si nikdy nevybere Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 10:33 pm    Předmět: Citovat

Tak moji sefove jsou sami nemci. Ani mi to neprijde, v Nemecku jsem byla 5 let a dneska jsem ve fazi, ze jsem dokonce rada, ze je mam za sefy. Vim, co od nich muzu cekat, znam tu jejich povahu dost dobre. Zato moji kolegove nadavaji jako spacci, kdyz jsem nastoupila, tak to bylo docela drsny, kdyz jsem nekam s sefama vyrazily spolecne, ja jsem se s nima bavila o drbech z nemeckeho showbyznysu, o jejich politice, o tom, kde jsou dobry restaurace. Kolegove jaksi tohoto neznali, si me merili dost z ostra. Ted uz tam mame nastesti vic lidi, co stravili v Nemecku delsi dobu, takze je to pohoda .
Ale ty zacatky byly krusne Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 10:51 pm    Předmět: Citovat

A já jsem momentálně bez šéfa....teprve sháním nějakou práci, mám teď při škole hodně volno,tak bych brala něco na částečný úvazek, ale volných míst je tu zoufale málo Confused Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 5:21 am    Předmět: Citovat

Celý život jsem se vyhýbal, pracovat na jednom provozu s nějakým příbuzným, asi 15 let se to dařilo, pak jsem byl befelem převeden na středisko svého otce, jehož místo nyní zaujímám, který mě 5 let dřel , jak Ferenc kozu... Confused abych mu prý nedělal ostudu, až půjde do důchodu... a aby naše středisko šlapalo, jak za něho.... Embarassed no snad se to daří... on to již posoudit nemůže... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 3:12 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Celý život jsem se vyhýbal, pracovat na jednom provozu s nějakým příbuzným, asi 15 let se to dařilo, pak jsem byl befelem převeden na středisko svého otce, jehož místo nyní zaujímám, který mě 5 let dřel , jak Ferenc kozu... Confused abych mu prý nedělal ostudu, až půjde do důchodu... a aby naše středisko šlapalo, jak za něho.... Embarassed no snad se to daří... on to již posoudit nemůže... Rolling Eyes


Přesně tak, člověk nesmí dělat tatínkovi ostudu. Z toho pak vyplývá to ostatní. Ten můj naštěstí nemá despotické sklony. Docela si rozumíme. Jen by teď asi byl rád, kdybych nebyla doma s dětma, ale pracovala, a to má tedy SMŮLU! Laughing
Ale když jsem studovala, tak táta zrovna náhodou na té samé fakultě přednášel, a to bylo keců, že mám protekci...někdy jsem přišla ke zkoušce, a tam řekli: "Á, slečna xy...ová, tak to vám dáme nějakou extra otázčičku..." Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.