Brazilský keratin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e928dc000ceea704c84a037ca86125eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 11:21 am    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
viz vlasy Klarus na který sem včera v profilech narazila a sem jima ještě teď unešená Embarassed Smile


OT: to pohladilo po dušičce Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulicek
41-80
41-80


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 9:23 am    Předmět: Citovat

zrovna nedavno sem na netu narazila na toto, sampon asi za 500 a kondicioner taktez, no a pak sedim s kamaradkou v kavarne a ta ma spolubydlici ktera ma vlasy nic moc a kaderrnice ji to doporucila,koupila si ten sampon a kondic. v kadernictvi a ta kamaradka rikala ze ma ty vlasy opravdu lepsi,ale nevim jestli tahle domaci kura se taky zazehluje musim se ji zeptat, taky bych to vyzkousela ale musim vedet opravdu ze to funguje taak az ji potkam tak to este vyzjistim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvojbodka
0-7
0-7


Založen: 5.11.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 6:11 pm    Předmět: Citovat

ja som na tomto dnes bola, dufala som ze tu najdem nejake info, pretoze vlasy mam vyzehlene a dva dni s nimi nemozem nic robit, namocit ich, dat si ich do copu ani nic pretoze by mi tam mohli zostat nejake zahyby a tak.. ale som zvedava, ta pani v salone mi hovorila ze zatial boli vsetci velmi spokojni..
zatial mi ako jedina nevyhoda pride ze treba na to specialne sampony..

a co sa tyka ceny tak vyslo ma to 1500ck, maju teraz na to zlavu ale ked som jej hovorila ze v prahe som to videla za 10 tak sa tiez divila..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

Mě to bude dělat moje kadeřnice 27. a zažehlovat bude teplotou 100 stupňů, ta teplota se odvíjí od síly vlasu a já je mám hodně jemné. Vyjde mě to na 1500 (jsem z Prahy), je fakt, že ty 3 dny bez jakékoli úpravy mě také děsí, ale vydržím to, budu mít konečně rovné vlasy a snad i pevnější. Po aplikaci tady napíšu výsledek.
Jinak k té péči, šampon a kondiš bez té zažehlovací kúry od kadeřnice nemá význam, to jen obalí vlasy, ale vevnitř ten keratin nebude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žaba
21-40
21-40


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 9:47 am    Předmět: Citovat

Tak co, z.pepo, jaká je zkušenost? Mě by docela lákalo to ozdravení vlasu, které tam slibují, ale jednak 3 dny bez úpravy jsou pro mě naprosto nepřijatelné (to bych ty 3 dny asi musela spát, jinak nevím, já v těch vlasech prostě něco mít musím, jinak toho mám plnej obličej), druhak se mně na tom nelíbí to žehlení, já je zkrátka nechci mít narovnané, jsem spokojená s vlnitýma. Ale ono to bez toho žehlení asi nějak nejde nebo co, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 10:51 am    Předmět: Citovat

Tak to se mi jeví jako zase nějaká bláznivina, která má z důvěřivých lidí vytáhnout prachy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvojbodka
0-7
0-7


Založen: 5.11.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

tak ja som nakoniec bola dost spokojna, este aj som.. tie vlasy boli tie prve tri dni otrasne pretoze tie kratucke co ma kazdy navrchu mi hrozne stali a nemohla som s tym nic robit takze som ani von nesla.. (a prespat to tiez neslo lebo sa to nemoze dat do copu ani moc na tom lezat aby sa tam nespravili nejake zahyby)

no potom super, mne ani tak neslo o narovnanie vlasov ako ich ochranu a vazne je citit ze ich mozem fukat, kulmovat, vsetko.. a nic to s nimi nerobi, nestane sa mi ze by som si spalila nejake konceky alebo nieco..

a to zazehlovanie co mi robila mi tiez ochranil ten keratin, pretoze na jednom mieste mi to nenapatlala na konceky a tie boli uplne znicene.. bolo vanzne vidiet ten rozdiel.. len si asi treba davat pozor na znacky lebo teraz som to zas niekde videla zlacnene ale nakoniec z toho vyslo ze to je sice keratin ale nie ten brazilsky a na rozdiel o toho, vydrzi len par tyzdnov.. (ja ani neviem co som to mala za znacku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

Tak to je fajn, že ti to zabralo. Posílení vlasů by se mi hodilo, ale těch 1500 nebo víc je na mě moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldhelen
81-160
81-160


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 8:21 pm    Předmět: Citovat

Brazilský keratin za mě tedy ne..znam už několik případů spálených vlasů,je to totální chemie...ale pokud to někomu vyhovuje tak mu to neberu.Kamarádka dokonce musela kvůli tomu schodit hřívu o polovinu.Vlasy se jí šíleně lámou a má je splihlí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 3:19 pm    Předmět: Citovat

Tak mám to cca měsíc, vlasy jsou více pružné, pevné, nelámou se, jsou viditelně zdravější a začínají dorůstat do délky.
K těm keratinům, já mám na hlavě ten originál BK a ten obsahuje jen 3 složky něco z nějakého stromu, konzervant a čokoládový parfém, takže zas taková chemie to není. I když mě by to nevadilo, používám téměř 100% chemku. Äle vím, že jsou kopie co s tím nemají nic společného a jsou to jen prakticky čisté silikony, což tedy asi moc účinkovat nebude, vyrábí to Poláci. Taky ten polský stojí 500ml 1500.- ten můj byl 250ml za 2000.- ale kadeřnice mi jej dala cca čtvrtku.
Ten co jsem měl já byl made in Brasilia Smile
Osobně do toho určitě půjdu znovu, už kvůli tomu, že teď vlasy myju jednou za 3 dny, dřív jsem musel denně a hlavně zůstávají rovné.
Mě to stálo 1200.-, ale ceny se tady v Praze pohybují od 2000.- výš.

Taky jsme se bavili s kadeřnicí o tom zda koupit i šampon a kondiš z toho keratinu, ona sama mi řekla že je to hloupost, že dle složení je to obyč šampon s 5% výtažků z toho stromu, čili prý skutečně jen bussines a tak zůstávám u Matrix/Loreal Prof.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.