Pozdrav od Bianky
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ab965fb0e0399276312c699819627edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bianka
41-80
41-80


Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 11:54 pm    Předmět: Pozdrav od Bianky Citovat

Zdravím všechny navštěvovatelky a navštěvovatele těchto stránek a hned musím říct, že po nakouknutí do pár diskuzí se mi moc líbí, že jste tu k sobě slušní a hodní Wink I proto bych si tu s Vámi občas ráda popovídala o vláskách.

Jsem trochu potrhlá, velice zbrklá a dost neodpustitelně sklerotická matka od dvou dětí a žena jednoho velmi velmi tolerantního muže Smile Mám úctu ke všemu živému a proto nejím maso a snažím se žít tak nějak aspoň částečně ekologicky.
Miluju zvířata a nejraději bych měla doma svůj osobní "zvěřinec" Spokojila jsem se s jednou kočkou a s morčátkem. Nutně bych potřebovala ještě psa Very Happy , ale na toho bych musela mít více času. A neměla bych nic proti tomu, kdybychom měli ještě kanárka Cool .

Krom toho ujíždím na bylinkách, na čajích a zdravé výživě a indické kuchyni a zútulňování domova různými titěrnostmi, jako jsou solné lampy, aromalampy, vonné tyčinky, kameny, kytky,příjemná hudba a další nezbytné nepotřebnosti.

Na své vlasy jsem teď nějakou dobu docela "kašlala" a ráda bych o ně zas pečovala jak se patří, neb by se mi líbilo si je nechat zase trochu delší. Při hledání nových informací o rozmazlování vlasů jsem narazila na tyto stránky a velmi se mi líbí, tak pokud mě přijmete budu sem ráda docházet Wink
Hezký den Bianka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 7:12 am    Předmět: Citovat

Vítej, ať vlasy rostou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 8:49 am    Předmět: Citovat

Ahoj Bianko,
vítej Very Happy Jak čtu tvůj sebepopis, rozhodně sem zapadneš Very Happy a delší vlasy se k tomu určitě budou hodit. Forum je plné různých rad, stačí si jen vybrat a zkoušet, po nějaké době člověk zjistí, co mu nejvíc vyhovuje.
Ať se ti tu líbí! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bianka
41-80
41-80


Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 10:13 am    Předmět: Citovat

Děkuji za uvítání Smile
Rady jsou tu skvělé Wink Moc ráda bych se vrátila k přírodní péči o vlasy. Mám vlasy momentálně chemicky barvené a už se těšim, až na ně dám hennu a kúry od gliss kur vyměním za oleje (i když ten gliss kur mi dělá též dobře). A už se mi louhuje lopuchovej kořen v alpě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 10:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej!
Je vidět, že tyhle stránky hodně lákají k přírodní péči o vlasy, což je jedině dobře Smile Pokud ti ale vyhovuje Gliss kur, tak se ho hned nevzdávej a nezatracuj Wink Můžeš střídat pro začátek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clarett
8-20
8-20


Založen: 4.5.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Vítej Bianko! Smile
Ach, co bych tak dala za to mít doma kočičku! Pěkné šedé roztomilé koťátko. Ale ta alergie! No což, zatím jsem se spokojila se šne(č)kem (je to achatina, takže dneska už pořádnej obr) Gustíkem. Very Happy

"Krom toho ujíždím na bylinkách, na čajích..." Tak to sem zapadneš skvěle! Jak jsem zatím zjistila, bylinky i čaje se tu těší velké oblibě. Smile

Tak ať se ti tu líbí a jsi spokojená!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bianka
41-80
41-80


Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 12:36 pm    Předmět: Citovat

Díky moc za přívětivé vítání. Ano ano, taky jsem zaregistrovala, že jsou tu bylinky oblíbené Smile, což mě moc těší Wink

Barthezko, tak já tomu gliss kuru ještě šanci dám Laughing

Clarett, tu mourinku už doma bohužel nemám. Máme teď doma černou kočičku Sofinku.
Jej.. a co je s galerií? Shocked
Ve šnečcích se moc nevyznám, Gustík je vodní šnek?
S čajema a bylinkama jsem fakt blázen. Mam toho doma plnou jednu kuchyňskou skříńku a už se tam skoro nevejdou. A pořád mam pocit, že bych si měla koupit nějakej čaj, jakmile jen kolem "podezřelého" krámku jen procházím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 5:24 pm    Předmět: Citovat

Také tě tu vítám, i když jak koukám, podle data registrace jsi tu už skoro stařešina a já stále nováček Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bianka
41-80
41-80


Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 6:07 pm    Předmět: Citovat

Berušáku, díky, ale koukam na to jak blázen Shocked Že bych se tu už někdy zaregistrovala? Shocked Já teda myslim že ne, ale na 100% to tvrdit nemůžu.... s tou mojí roztržitostí a sklerózou. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 2:44 pm    Předmět: Citovat

Ani nevíš, jestli ses teď nově registrovala nebo jen zadávala jméno a heslo?Laughing Sklerózo mocná Mr. Green Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.