Dvoufázové barvení načerno (nejprve henna, pak indigo)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d42e4d1397a9251fe927105c6a9f99aaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte po heně kvalitnější vlasy?
Určitě ano a to výrazně
65%
 65%  [ 13 ]
Mám,ale tak středně
25%
 25%  [ 5 ]
Mám je stejné
5%
 5%  [ 1 ]
Nemám,vysušují se mi
5%
 5%  [ 1 ]
Nikdy henu,jen chemii
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 20

Autor Zpráva
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 10:25 pm    Předmět: Citovat

alishia napsal:
Indulonka2, to by bolo skvele! Smile ja som sa konecne odhodlala, po tom co som dlho, dlho o henne nastudovala a kupila iba Khadi tmavohnedu.. predavacka ma zneistila, ze budem potrebovat aj cistu Very Happy tak som s nou chvilu diskutovala.. no chystam sa vyskusat na pramienku zatial


Ja by som sa toho nebála a dala rovno na celú hlavu (teda potom ako spravíš test niekde na koži, či sa neobjaví alergická reakcia, ale to je asi málo pravdepodobné). Podľa profilovej fotky máš tmavé vlasy a tmavohnedá, dokonca ani červená by podľa mňa na prvý krát nechytila výrazne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
indulonka2
8-20
8-20


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 10:51 am    Předmět: tmavé vlasy díky henně Citovat

Dobře, tak až bude video na youtube, hodím ho sem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 9:33 pm    Předmět: Citovat

Decpitated: mam vlastne tmavohnede a ako velky stressman aj zo tri sedive, tak som zvedava ci nebudu zelene Shocked Evil or Very Mad ..cez vikend sa na to chystam, for the very first time Very Happy

indulonka2: tesim sa! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
indulonka2
8-20
8-20


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 11:33 pm    Předmět: Barvení hennou na tmavě hnědou Citovat

Ahoj krásky, tenhle video návod mi zabral dost času, proto budu ráda za Vaši podporu. Pokud se Vám tedy video líbilo, určitě budu ráda za podporu. Tohle video mi zabralo celý den a pár hodin k tomu.

http://www.youtube.com/watch?v=maolXWlrOKg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 9:09 am    Předmět: Citovat

Moc pěkný video, fakt se Ti povedlo! A máš úžasně příjemnej hlas. Musela jsi s tím mít hrozně práce, ale výsledek určitě stojí za to a spoustě lidí to rozhodně pomůže.Cool
(Akorát mám takovej dojem, že s tou hennou a kovem je to trochu mýtus - teda taky jsem to někde četla, ale když jsem to pak zkoušela dohledat ve fakt seriózních pramenech, tak jsem to nenašla - a sama jsem hennu párkrát rozmíchávala vidličkou a neudělalo to s ní vůbec nic špatnýho. Ale třeba netuším, jak by reagoval kov s indigem, případně s nějakejma hennama, který nejsou úplně čistý a mají nějaký příměsi, takže jakýsi racionální jádro to možná mít bude. A vůbec, sichr je sichr! Cool Wink - ale tohle je fakt jenom taková prkotina na okraj.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
indulonka2
8-20
8-20


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 2:41 pm    Předmět: Barva a henna Citovat

Moc děkuji za pochvalu Smile Taky tomu kovu moc nevěřím, ale nevím no Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 4:03 pm    Předmět: Citovat

Jéééé já miluju video návody Very Happy . Moc pěkné video, musela jsem koukat až do konce Very Happy . Já teda si na dvoufázové barvení netroufla a to hlavně pro to, že nemám tolik financí, abych si dovolila dva odstíny henny - jsem málovýdělečný student Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 5:30 pm    Předmět: Re: Barvení hennou na tmavě hnědou Citovat

indulonka2 napsal:
Ahoj krásky, tenhle video návod mi zabral dost času, proto budu ráda za Vaši podporu. Pokud se Vám tedy video líbilo, určitě budu ráda za podporu. Tohle video mi zabralo celý den a pár hodin k tomu.

http://www.youtube.com/watch?v=maolXWlrOKg


No ty jsi šikovná holka Wink

Ale jen několik technických postřehů k videu. Hlídej si pozadí. Postel je pěkná, povlečení taky, ale spíš doma preferuj něco neutrálního. Bílá zeď stačí.

Ta prezentace věcí na začátku- nedávej si to před obličej. Je to divný. Spíš vedle obličeje. Nebo jak to prezentuješ dále, dej to na stůl a jen ukazuj.
(inspirace hledej v reklamách a TV shopech)

CO se týče světla. Máš doma nějaké silné, hodně silné? Když dáš před silné světlo napnutou bílou látku bude to světlo krásnější, ale pozor na požár!

A jeden dotaz. Jaktože v koupelně neproběhl duckface a nějaký spoďáry na šňůře Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
indulonka2
8-20
8-20


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 7:09 pm    Předmět: Barva a henna Citovat

Nemám možnost jinde točit. Bohužel nemám na to podmínky. Jinak děkuji za rady. Prej spoďáry v koupelně, to mně dostalo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 11:22 am    Předmět: Citovat

Jeee Very Happy skvele video, tiez som pozerala az do konca, Vysledna farbicka proste krasna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.