Dvoufázové barvení načerno (nejprve henna, pak indigo)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ab662d5cd77476578a9967f9ef571183Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte po heně kvalitnější vlasy?
Určitě ano a to výrazně
65%
 65%  [ 13 ]
Mám,ale tak středně
25%
 25%  [ 5 ]
Mám je stejné
5%
 5%  [ 1 ]
Nemám,vysušují se mi
5%
 5%  [ 1 ]
Nikdy henu,jen chemii
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 20

Autor Zpráva
indulonka2
8-20
8-20


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 2:14 pm    Předmět: Barva a henna Citovat

Děkuji moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 3:15 pm    Předmět: Citovat

Chci se teď barvit na červeno a když nebudu vypadat jak zrůda, tak bych riskla pak hennu Khadi (HENNA, AMLA & JATROPHA) Very Happy. Říkám si, že v nejhorším bych pak na to dala tu černou.
A z toho vyplývá otázka - kdybych chtěla zkusit dvoufázové barvení, můžu na ten červenější odstín henny použít černou nebo rovnou indigo? Nebo ten základ musí být jenom ta čistá henna?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 3:23 pm    Předmět: Citovat

Podle mně je to jedno, indigo to prostě překryje. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 4:50 pm    Předmět: Citovat

Já si to taky myslím, ale radši jsem se chtěla ještě někoho zeptat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 2:30 pm    Předmět: . Citovat

O mesiac idem skusat priatelovi zafarbit takto dvojfazovo bradu , má ju dosť tmavú ale aj ked nemá ešte šedinky akosi mu zacina blednut vekom tak uvidime či to chytí a ako. Ale predpokladam , že vždy to bude vyzerat lepsie ako ked si páni dávajú na porast , obcas aj vlasy farbu permanentnú , des, horšie ako šedivé Very HappyD Ale dá sa na Slovensku a v ČR zohnat indigo nie ? Len asi nie vo vysokej kvalite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 2:36 pm    Předmět: Re: . Citovat

Indilwen napsal:
O mesiac idem skusat priatelovi zafarbit takto dvojfazovo bradu , má ju dosť tmavú ale aj ked nemá ešte šedinky akosi mu zacina blednut vekom tak uvidime či to chytí a ako. Ale predpokladam , že vždy to bude vyzerat lepsie ako ked si páni dávajú na porast , obcas aj vlasy farbu permanentnú , des, horšie ako šedivé Very HappyD Ale dá sa na Slovensku a v ČR zohnat indigo nie ? Len asi nie vo vysokej kvalite


Dá sa, napr. indigo od Khadi je kvalitné. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvapka
0-7
0-7


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 6:12 pm    Předmět: Citovat

ahojte, ja som zatial v hennovaní nováčik, hennovala som zatial iba raz, ale už asi 6 rokov sa farbím chemickými farbami, čo sa samozrejme odrazilo aj na kvalite vlasov, dlho sommala čierne vlasy a keď som chcela, aby sa vlasy trošku zregenerovali, prešla som skôr na hnedú, aby neboli odrasty až tak velmi do očí bijúce a mohla som predĺžiť intervaly medzi jednotlivými farbeniami. škod, že mi už dávno niekto nepovedal o henne.

chcem eraz vyskúšať dvojfázovo zafarbiť s indigom, keďže aj ebenovo hnedá hennami chytila tak neskutočne ryšavo, že asi to nemá zmysel Smile

len sa chcem spýtať, že koľko toho indiga? je to porovnateľné s hennou? ja mám dosť husté vlasy a dlhé po pupok, keď som hennovala potrebovala som asi 250g henny. takže aj 250g indiga mi bude stačiť? lebo napríklad na mehandi.com som sa dočítala, vraj vlasy do polovice chrbta by trebalo indigovať aj s 500gramami a to sa mi teda vidí dosť Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 6:22 pm    Předmět: Citovat

kvapka napsal:
ahojte, ja som zatial v hennovaní nováčik, hennovala som zatial iba raz, ale už asi 6 rokov sa farbím chemickými farbami, čo sa samozrejme odrazilo aj na kvalite vlasov, dlho sommala čierne vlasy a keď som chcela, aby sa vlasy trošku zregenerovali, prešla som skôr na hnedú, aby neboli odrasty až tak velmi do očí bijúce a mohla som predĺžiť intervaly medzi jednotlivými farbeniami. škod, že mi už dávno niekto nepovedal o henne.

chcem eraz vyskúšať dvojfázovo zafarbiť s indigom, keďže aj ebenovo hnedá hennami chytila tak neskutočne ryšavo, že asi to nemá zmysel Smile

len sa chcem spýtať, že koľko toho indiga? je to porovnateľné s hennou? ja mám dosť husté vlasy a dlhé po pupok, keď som hennovala potrebovala som asi 250g henny. takže aj 250g indiga mi bude stačiť? lebo napríklad na mehandi.com som sa dočítala, vraj vlasy do polovice chrbta by trebalo indigovať aj s 500gramami a to sa mi teda vidí dosť Surprised

Podle mě by ti 100g mělo stačit. Můžeš zkusit dávat na vlhké vlasy, aspoň já toho pak spotřebuju méně.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 6:33 pm    Předmět: Citovat

Mne nestačilo 100g na husté vlasy pod lopatky, a aplikovala som na vlhké vlasy. I keď to môže byť aj tým, že nie som veľmi šikovná Very Happy

Inak, ja som mala najskôr čiernu Hennecolor a o týždeň som na to dala indigo od Khadi, aj po mesiaci sú vlasy takmer úplne čierne. Uvítala by som, keby sa to indigo ešte trochu vyzmývalo, ale zatiaľ drží poriadne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvapka
0-7
0-7


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 6:33 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
kvapka napsal:
ahojte, ja som zatial v hennovaní nováčik, hennovala som zatial iba raz, ale už asi 6 rokov sa farbím chemickými farbami, čo sa samozrejme odrazilo aj na kvalite vlasov, dlho sommala čierne vlasy a keď som chcela, aby sa vlasy trošku zregenerovali, prešla som skôr na hnedú, aby neboli odrasty až tak velmi do očí bijúce a mohla som predĺžiť intervaly medzi jednotlivými farbeniami. škod, že mi už dávno niekto nepovedal o henne.

chcem eraz vyskúšať dvojfázovo zafarbiť s indigom, keďže aj ebenovo hnedá hennami chytila tak neskutočne ryšavo, že asi to nemá zmysel Smile

len sa chcem spýtať, že koľko toho indiga? je to porovnateľné s hennou? ja mám dosť husté vlasy a dlhé po pupok, keď som hennovala potrebovala som asi 250g henny. takže aj 250g indiga mi bude stačiť? lebo napríklad na mehandi.com som sa dočítala, vraj vlasy do polovice chrbta by trebalo indigovať aj s 500gramami a to sa mi teda vidí dosť Surprised

Podle mě by ti 100g mělo stačit. Můžeš zkusit dávat na vlhké vlasy, aspoň já toho pak spotřebuju méně.





óó, ďakujem za odpoveď, už som si myslela, že budem fakt kupovať 5 balíčkov Very Happy takže kúpim pre istotu dva, a malo by teda vystačiť. sama som zvedavá ako to dopadne, teším sa:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.