Loreal Professionnel
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cfba8e31387063ed5d9f6481aaa8cfedZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 9:48 am    Předmět: Loreal Professionnel Citovat

Máte zkušenosti s nějakou řadou Loreal Professionnel? Láká mě hlavně řada Intense Repair nebo ta na objem.
Mám jemnější vlasy, zesvětlované, ne moc poškozené, jen sušší konečky. Co byste doporučili? Díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 1:47 pm    Předmět: Re: Loreal Professionnel Citovat

kocici.hrbet napsal:
Máte zkušenosti s nějakou řadou Loreal Professionnel? Láká mě hlavně řada Intense Repair nebo ta na objem.
Mám jemnější vlasy, zesvětlované, ne moc poškozené, jen sušší konečky. Co byste doporučili? Díky Wink

Měla jsem z téhle řady masku,sice byla fajn , ale za tu cenu jsem čekala vic. Skoro bych řekla, že po Pantene mám vlasy hezčí ,hladší ,konečky méně třepivé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hajni
0-7
0-7


Založen: 10.7.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 10:36 pm    Předmět: Re: Loreal Professionnel Citovat

Používám od nich šampon Sensi Balance a nemůžu si ho vynachválit. Pokožku hlavy mám velmi citlivou a časem to došlo k tomu, že mým pravidelným hostem byl Nizoral a vlasy vydaly katastrofálně (lupy, vlasy jak kdyby mrtvé, šedivé, rozlámané)...díky tomuto šamponu už víc jak dva roky u mě Nizoral na "návštěvě" nebyl...
Prvních 6 měsíců jsem od nich používala i masku (ale už si nevzpomenu, co to bylo) a teď už mi stačí na odrostlé vlasy taková ta žlutá piksla od Elseve...
...jo a co se týče "vlastností" - zrovna tenhle moc nevoní, nepění a vlasy jsou po něm takové pevnější - přišlo mi, že ty běžné šampóny v obchodě ty vlasy zjemní až tak, že pak jsou úplně ultra tenké Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 8:25 am    Předmět: Citovat

Nevíte prosím náhodou jestli řada Intense repair (konkrétně hlavně šampon) obsahuje silikony? Díky moc.

A co byste doporučili za řadu na velice moc jemné vlasy a přitom délky vysušené a taky se mi mastí více pokožka na hlavě, je hodně citlivá a měla jsem i seboreu, ale už prý mám kůži zdravou bez seborey.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 9:42 am    Předmět: Citovat

Intense Repair určitě obsahuje silikony, teda minimálně jeden. Měla jsem od nich šampon Age Densiforce a tam jeden silikon byl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CenkovaKaterina
0-7
0-7


Založen: 18.3.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 9:49 pm    Předmět: Suché konečky - Loreal Profesionnel Citovat

Dobrý den,

na suché konečky bych určitě doporučila sérum ( olejíček ) od Absolut repair. Sama ho používám a i spoustu mých známých a samé příznivé ohlasy.

Zkuste třeba www.profipece.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 12:05 pm    Předmět: v Citovat

Nemáte někdo zkušenosti s tímto šamponem?
http://profipece.cz/richesse/146-loreal-nature-source-de-richesse-sampon-250-ml.html
Je bez silikonů a určený pro suché vlasy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 12:38 pm    Předmět: Citovat

Není špatný, mě vyhovoval
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 1:37 pm    Předmět: šampon Citovat

wensdy napsal:
Není špatný, mě vyhovoval

a nevysušoval vlasy? Já mám melírované, suché a potřebuji něco na prostřídání Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 1:46 pm    Předmět: Citovat

Mě ne, ale já neodbarvuju Wink Navíc, stejně si to každý musí nakonec zkusit sám...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.