Loreal Professionnel
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a48f9ee8237f31c3b6a3ba9f24ed4260Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 1:49 pm    Předmět: v Citovat

wensdy napsal:
Mě ne, ale já neodbarvuju Wink Navíc, stejně si to každý musí nakonec zkusit sám...

já vim no Smile vyzkoušim ho ale...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 4:15 pm    Předmět: Citovat

Zkoušel někdo tento šampón? http://www.svetkadernictvi.cz/loreal-professionnel-purete-naturelle-bio-sampon-250ml-p-1585
Udělali přírodní řadu - 99% složek přírodního původu (bez silikonů, parabenů, barviv, parfemace...) Má to i bio a ecco certifikát.
Přemýšlím, že bych si ho časem koupila, až dodělám nějaký ten šampón, co mám... Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:06 pm    Předmět: Citovat

Ahojda, máte někdo zkušenosti s Loreal Prefossionnael serie nature? Líbí se mi ty masky bez parabenů a silikonů, ale přece jenom - zase je to celkem pálka Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Speedinka
41-80
41-80


Založen: 16.9.2011
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 7:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, zkušenost s tím nemám, ale zkus se zeptat v kadeřnictví, jestli nemají vzorek Smile Jinak se dá pořídit na netu za celkem slušný ceny oproti kadeřnictví, kde vyjde na 495,- Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 9:55 am    Předmět: Citovat

opossum napsal:
Ahojda, máte někdo zkušenosti s Loreal Prefossionnael serie nature? Líbí se mi ty masky bez parabenů a silikonů, ale přece jenom - zase je to celkem pálka Confused

Ahoj, mám zkušenost se šamponem Loreal Nature Source Re-Naitre. Koupil jsem si ho k Vánocům, je na zcitlivělé vlasy. Mně dělal vlasy takové pevnější, docela mi vyhovoval, ale má velmi zvláštní vůni. Bude to chtít zkusit, jak ti sedne, takže bych taky doporučoval ten vzorek, jestli někde seženeš. Taky Wensdy psala na první stránce tématu, že měla šampon Source de Richesse, ten je určený myslím na suché vlasy, vyhovoval jí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 9:58 am    Předmět: Citovat

Já mám ten samý šampon jako Stue,
Bez parabenů, silikonů, je takový hodně jemný, krémový. Prima šampon, mám ho ráda, dělá hezké jemné vlasy a ani není třeba po něm použít kondicionér Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 1:53 am    Předmět: Citovat

Máte někdo něco z řady volume expand? Hrozně mě to láká, ale nevim, jestli mají ty věci silikony a kolik. Přemýšlela jsem nad šampónem nebo kondikem. Jinak mam masku na jemné vlasy s kakaem (masque de cacao) a je moc fajn. Takže vlastně taky šampón od téhle řady bych chtěla jednou vyzkoušet. Neni to levná sranda, ale ta představa, že konečně přestanu řešit, co dalšího ještě dát na hlavu.. Laughing Mam jemný vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martuliiina
0-7
0-7


Založen: 26.1.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 10:49 am    Předmět: Citovat

taky musím vyzkoušet nějakej produkt od lorealu, můj muž ještě než jsme spolu začali dělal pro loreal obchodního zástupce a teď mi tvrdí, že jestli chci mít pěkný vlasy tak musím používat jedině loreal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 7:53 pm    Předmět: Citovat

Maska Vitamino Color - za ty peníze bych si ji fakt víckrát nekoupila!
Vlasy po ní mám spíše hrubé, možná i sušší. Barvu to mooožná trochu oživilo, lesk je mooooožná trochu vidět, jo - jako voní hezky, ale podle mě je ta maska na prd. Mnohem lepší je pro mě i kondicionér Alverde (cena kolem 65 - 70,- Kč za 200ml) nebo maska v pytlíčku Swiss O´Par na jedno použití za dvacku. A dávat za 200ml této masky nějakých 250,- Kč? To fakt ne, když to na mé vlasy má takový účinek.
Krom toho mi ještě přijde, že ji spotřebuji docela hodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lennnka
41-80
41-80


Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: so září 12, 2015 7:59 pm    Předmět: Citovat

Sampon a maska z rady Absolut repair lipidum mi dali vlasy dokopy. Uz som nevedela co s nimi - suche, tenke, lamave. Po prvom pouziti - vlasy "nacucane" pevnejsie a leskle, zatial som nic lepsie neobjavila ... Vyhovuje mi ovela viac ako napr. Redken extreme, takze podla mojho nazoru vynikajuca vlasova kozmetika, ze su tam silikony mne naopak prave vyhovuje - na moje vlasy sampony bez silikonov nefunguju, mam ich potom jemne ako nitky a lamu sa. Nic viac nemam odskusane, ale objednala som sampon a masku intense repair, sampon volumetry, dalsi sampon keratin pro a keratinovu masku, tak pripadne este poreferujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.