Loreal Professionnel
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=34e8bcee4c022e593db211f175e6ca9fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 14, 2015 7:33 pm    Předmět: Citovat

lennnka napsal:
Sampon a maska z rady Absolut repair lipidum mi dali vlasy dokopy. Uz som nevedela co s nimi - suche, tenke, lamave. Po prvom pouziti - vlasy "nacucane" pevnejsie a leskle, zatial som nic lepsie neobjavila ... Vyhovuje mi ovela viac ako napr. Redken extreme, takze podla mojho nazoru vynikajuca vlasova kozmetika, ze su tam silikony mne naopak prave vyhovuje - na moje vlasy sampony bez silikonov nefunguju, mam ich potom jemne ako nitky a lamu sa. Nic viac nemam odskusane, ale objednala som sampon a masku intense repair, sampon volumetry, dalsi sampon keratin pro a keratinovu masku, tak pripadne este poreferujem


Mám masku této značky ( už mi dochází) a taky jsem s ní spokojená. Používám ji tak 3x do měsíce a vlasy se mi třepí minimálně.
Výborné je i tohle serum:

http://www.parfums.cz/loreal-professionnel/serie-expert-absolut-repair-lipidium-vyzivujici-serum-pro-velmi-poskozene-vlasy/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.