Dlouhovlasá kriminalita
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6e962dd56ee1ec3ec229227e6b5c6bd1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 5:58 pm    Předmět: Dlouhovlasá kriminalita Citovat

Ještě že nejsme v Brazílii, cituji z tisku(nepodařilo se mi vložit odkaz):

"Krádež vlasů se stává novým fenoménem zločinnosti v Riu de Janeiru. Organizovaní kriminálníci v tamních autobusech přepadají cestující, kterým stříhají vlasy. Zločinci si tímto způsobem přijdou na slušné peníze. Ve vlasových studiích v Riu stojí kvalitní prodloužení vlasů více než 250 dolarů.

19.1. 2007 15:12
RIO DE JANEIRO - Velký šok utrpěla i dvaadvacetiletá dívka, jejíž dlouhé, husté vlasy ustřihli "lupiči" za bílého dne.

"Nastoupili na stejné zastávce a sedli si za mnou," říká okradená Mirna Marchettiová. "Z ničeho nic jsem cítila, jak mě někdo tahá za vlasy. Můj přítel se pokusil mi pomoci, ale prostě mi je ustřihli, hned u kořínků."

Její vlasy byly tmavé, rovné a sahaly jí až k pasu. Policie předpokládá, že se je zloději chtějí pokusit prodat některému z místních kadeřníků.

Krádeže v autobusech jsou v Riu poměrně běžné - občas skupina lupičů okrade všechny cestující. "V poslední době se nám tady rozmáhá úplně nový druh zločinu," komentuje situaci policejní důstojník na stanici, kam přišla slečna Marchettiová případ nahlásit. "Opravdu měli v úmyslu ukrást její vlasy."

Evil or Very Mad


I když Nath tu někde psala, jak jejich známé ustřihli v metru cop - hrůza, děs!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 6:34 pm    Předmět: zajímavost ohledně krádeží v minulosti Citovat

Zloději copů
Za časů váženého pana profesora Richarda von Krafft-Ebinga, psychiatra, soudního lékaře a zakladatele moderní nauky o sexuálních aberacích, platilo za velikou zvrácenost pokradmé ustřižení copu nic netušící dívce. Jakkoliv nám to dnes může připadat žertovné, skutečně tehdy existovala celkem početná skupina jednotlivců, věnujících veškerý volný čas a energii vynalézání nejrozličnějších strategií, kterak v skrytu pronásledovat vyhlédnutou ženu se spletenými kadeřemi a ve vhodné chvíli ji ostrými nůžkami této ozdoby nepozorovaně zbavit. Nejlépe to šlo v tramvajích, v šatnách divadel, na táborech lidu, na tržištích. Lékařská věda registrovala celou řadu takových případů a pokoušela se o teorii. Problém se nečekaně vyřešil sám od sebe. Po roce 1918 se ženy chopily nůžek a houfně si začaly copy ustřihávat samy. Do mody přišlo mikádo nebo bubbikopf - klučičí hlava. Na vpravdě revoluční změnu způsobu úpravy dámských účesů doplatili právě zloději copů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 7:00 pm    Předmět: Komentar Citovat

Na TV Nova jsem zhruba pred rokem videl ve zpravach divku z Nachoda, ktere spoluzacky z jine tridy ustrihly jeden cop. Druhy ji byl ustrizen v kadernictvi... Byla z toho hodne nestastna - navic se jednalo o mazoretku, ktera dlouhe vlasy potrebuje pro ucesy na souteze a vystoupeni. Bala se, ze ji vylouci ze skupiny, ale pak snad, i s ni, vyhraly Mistrovstvi Evropy... A nevypadala na to, ze by tem holkam neco provedla...

Ty divky potrestali tim, ze ji musely zaplatit ostrihani a upravu ucesu v kadernictvi, takze to vlastne zaplatili jejich rodice. Ja bych v tomto pripade navrhoval trest: Oko za oko, zub za zub. U deti by to melo opravdu vychovny ucinek. Bylo by to lepsi nez je nechat zaplatit par stokorun... Vzhledem k tomu, jak dlouhe vlasy ji ustrihly, tak by ty divky sly nejspis dohola... A propriste by si to dobre pamatovaly...

Toto tema me ani neprekvapuje - cekal jsem, kdy se tady neco podobneho objevi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 7:29 pm    Předmět: Citovat

Je to asi tak 10 let zpátky, známá našeho známého měla cop dlouhý až ke kotníkům (!). Měla řídké vlasy a tudíž cop hodně tenoučký a když byla jednou tlačenice v metru, tak jí celý někdo ustřihl. To ale musela mít hodně tenký cop, když to ten někdo sundal na jedno šmiknutí. Hrůza. No asi si dokážete představit, jak to obrečela, když pak byla skoro úplně na kluka... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 10:40 pm    Předmět: Citovat

Mě bylo mnohokrát vyhrožováno ustřižením copu, ale já jsem zpětně dityčným vyhrožovala krutou smrtí v případě, že to udělají...asi bych v takovém případě byla schopna když ne zabít, tak jistě velmi ublížit Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 10:47 pm    Předmět: Citovat

Mně tím ještě nikdo nevyhrožoval, jen mi cop obdivoval Shocked . Asi bych se na takového ničemu vrhla jako fůrie a roztrhala ho hlava nehlava, kdyby mi tohle provedl!
Návrat nahoru
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 7:27 pm    Předmět: Citovat

Taky často slýchám dementní průpovídky typu: "Kdy už to ostříháš?" anebo"To by se to stříhalo! Máte někdo nůžky?"
Asi bych taky zabíjela...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 10:21 pm    Předmět: Re: Dlouhovlasá kriminalita Citovat

Daniela napsal:
Ještě že nejsme v Brazílii, cituji z tisku(nepodařilo se mi vložit odkaz):

"Krádež vlasů se stává novým fenoménem zločinnosti v Riu de Janeiru. Organizovaní kriminálníci v tamních autobusech přepadají cestující, kterým stříhají vlasy. Zločinci si tímto způsobem přijdou na slušné peníze. Ve vlasových studiích v Riu stojí kvalitní prodloužení vlasů více než 250 dolarů.

19.1. 2007 15:12
RIO DE JANEIRO - Velký šok utrpěla i dvaadvacetiletá dívka, jejíž dlouhé, husté vlasy ustřihli "lupiči" za bílého dne.

"Nastoupili na stejné zastávce a sedli si za mnou," říká okradená Mirna Marchettiová. "Z ničeho nic jsem cítila, jak mě někdo tahá za vlasy. Můj přítel se pokusil mi pomoci, ale prostě mi je ustřihli, hned u kořínků."

Její vlasy byly tmavé, rovné a sahaly jí až k pasu. Policie předpokládá, že se je zloději chtějí pokusit prodat některému z místních kadeřníků.

Krádeže v autobusech jsou v Riu poměrně běžné - občas skupina lupičů okrade všechny cestující. "V poslední době se nám tady rozmáhá úplně nový druh zločinu," komentuje situaci policejní důstojník na stanici, kam přišla slečna Marchettiová případ nahlásit. "Opravdu měli v úmyslu ukrást její vlasy."

Evil or Very Mad


I když Nath tu někde psala, jak jejich známé ustřihli v metru cop - hrůza, děs!


Tak to by mě asi opravdu naštvalo. A pak bych ty nevděčníky asi zabila. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:31 am    Předmět: Citovat

No je to hnusný, takhle někomu zničit opečovávané vlasy.Já to naštěstí nezažila.Nedávno jsem slyšela maminku, jak si stěžovala na svou pětiletou dceru, co měla blonďaté vlasy do pasu-holčička se dostala k nůžkam , ustřihla si pár dost silných pramenů těsně u hlavy a bylo po parádě. Holčičlka je teď na ježka. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
No je to hnusný, takhle někomu zničit opečovávané vlasy.Já to naštěstí nezažila.Nedávno jsem slyšela maminku, jak si stěžovala na svou pětiletou dceru, co měla blonďaté vlasy do pasu-holčička se dostala k nůžkam , ustřihla si pár dost silných pramenů těsně u hlavy a bylo po parádě. Holčičlka je teď na ježka. Exclamation


Jak to tak vypada, tak ta maminka to nese hur nez ta mala holcicka, ktere je to asi jedno, protoze ji ty vlasy opecovavala maminka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.