Dlouhovlasá kriminalita
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=06cf3a6c9621ebc8b4262305246948b2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 7:35 pm    Předmět: Citovat

osminka napsal:
Můžete si přečíst na Onadnes.cz o jednom opravdu ošklivém útoku na vlasy.

hm no ak to je pravdivý príbeh tak sa nemôžem zbaviť pocitu že to dievča bolo riadne blbé Shocked ale predpokladám že je to vymyslené
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

Je to somarina ako traky. Už vidím, ju, slabú ženu, ako by ušla chlapovi, ktorého ani iný chlap nezdolal, lebo bol prosto silný a veľký, pričom mala nôž pri krku. Už ju vidím, ako by ten nôž v chlapovej silnej ruke sama odtisla, pritom by si úplne neodrezala prsty a ušla, a ako by utekala v tých bolestiach a on by ju nedobehol. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 8:06 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Je to somarina ako traky. Už vidím, ju, slabú ženu, ako by ušla chlapovi, ktorého ani iný chlap nezdolal, lebo bol prosto silný a veľký, pričom mala nôž pri krku. Už ju vidím, ako by ten nôž v chlapovej silnej ruke sama odtisla, pritom by si úplne neodrezala prsty a ušla, a ako by utekala v tých bolestiach a on by ju nedobehol. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


No kočky, třeba ona dívčina trénovala box, karate a judo dohjromady a měla svaly jako Švarcenegr..... Wink pak by to snad, možná, eventuelně, mohla být pravda... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 10:07 am    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Na TV Nova jsem zhruba pred rokem videl ve zpravach divku z Nachoda, ktere spoluzacky z jine tridy ustrihly jeden cop. Druhy ji byl ustrizen v kadernictvi... Byla z toho hodne nestastna - navic se jednalo o mazoretku, ktera dlouhe vlasy potrebuje pro ucesy na souteze a vystoupeni. Bala se, ze ji vylouci ze skupiny, ale pak snad, i s ni, vyhraly Mistrovstvi Evropy... A nevypadala na to, ze by tem holkam neco provedla...

Ty divky potrestali tim, ze ji musely zaplatit ostrihani a upravu ucesu v kadernictvi, takze to vlastne zaplatili jejich rodice. Ja bych v tomto pripade navrhoval trest: Oko za oko, zub za zub. U deti by to melo opravdu vychovny ucinek. Bylo by to lepsi nez je nechat zaplatit par stokorun... Vzhledem k tomu, jak dlouhe vlasy ji ustrihly, tak by ty divky sly nejspis dohola... A propriste by si to dobre pamatovaly...

Toto tema me ani neprekvapuje - cekal jsem, kdy se tady neco podobneho objevi...

sice to neni zak zlý, ale mě zase krávy v 8.třídě nalepily do vlasů žvejkačku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 10:10 am    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Páč každá druhá je potencionální sokyně Twisted Evil Twisted Evil Laughing

ach jo Sad tohle mě štve. měly by jsme my ženy při sobě držet a ne se vůči sobě chovat jako hloupé pipky kvůli chlapům, kterým se tím vlastně podbízíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 10:12 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
hapers2 napsal:
Pravda pravda, mám divný pocit, že ženy občas jiným závdí, proto raději pochválí to, co té druhé méně sluší... Já jsem asi tak trošku chlap, protože mi nedělá problém pochválit jiné to, co jí OPRAVDU více sluší... (teda aspoň si to myslím... ??) Smile


Je pravdou, že ženy mají mezi sebou "zvláštní vztahy". Nechápu, jak někdo může někomu závidět třeba větší či menší zadek. Já se takovými blbostmi nikdy nezabývala, ale je pravdou, že obecně se cítím lépe mezi muži, v tomhle jsou prostě jiní, neřeší kravinky.. možná jsem ve většině názorů tak trochu pánem, protože, když kolegyně řeší dvě hodiny lak na nehty a dalších půl hodiny pomlouvá ostatní, co že to mají na sobě a pod., obrací se mi má nervová soustava a prchám.... Rolling Eyes Rolling Eyes
A chválím vždy to, co se mi líbí, přetvářku nesnáším! Považuji ji za slizkou hnusnou vlastnost. Sad Confused Confused Confused

fakt... ženský se tim sami degradujou. přitom přítomnost ženy, se kterou duševně souzním, je daleko lepší, než eroticky nabitá atmosféra s mužem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 10:57 am    Předmět: Citovat

Dlouhé vlasy nejsou pro mažoretky zase tak důležité, holky měly kolikrát krátké a vždycky to šlo nějak zařídit. Cool
Čistě ženský kolektiv je šílený, proto už nechodím do mažoretek. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 8:55 pm    Předmět: Re: Dlouhovlasá kriminalita Citovat

[quote="Daniela"]Ještě že nejsme v Brazílii, cituji z tisku(nepodařilo se mi vložit odkaz):

"Krádež vlasů se stává novým fenoménem zločinnosti v Riu de Janeiru. Organizovaní kriminálníci v tamních autobusech přepadají cestující, kterým stříhají vlasy. Zločinci si tímto způsobem přijdou na slušné peníze. Ve vlasových studiích v Riu stojí kvalitní prodloužení vlasů více než 250 dolarů.

19.1. 2007 15:12
RIO DE JANEIRO - Velký šok utrpěla i dvaadvacetiletá dívka, jejíž dlouhé, husté vlasy ustřihli "lupiči" za bílého dne.

"Nastoupili na stejné zastávce a sedli si za mnou," říká okradená Mirna Marchettiová. "Z ničeho nic jsem cítila, jak mě někdo tahá za vlasy. Můj přítel se pokusil mi pomoci, ale prostě mi je ustřihli, hned u kořínků."

Její vlasy byly tmavé, rovné a sahaly jí až k pasu. Policie předpokládá, že se je zloději chtějí pokusit prodat některému z místních kadeřníků.

Krádeže v autobusech jsou v Riu poměrně běžné - občas skupina lupičů okrade všechny cestující. "V poslední době se nám tady rozmáhá úplně nový druh zločinu," komentuje situaci policejní důstojník na stanici, kam přišla slečna Marchettiová případ nahlásit. "Opravdu měli v úmyslu ukrást její vlasy."

Evil or Very Mad


I když Nath tu někde psala, jak jejich známé ustřihli v metru cop - hrůza, děs![/quote

No to je hnus. Udělala bych jim to samé ovšem to by asi měli pleš. Když se to, ale vezme ono se řekne "jen" vlasy, ale přeci je to taky "kus" člověka a když tedy ty vlasy ustřihnou tak to je jako by třeba uřízli nohu. Nebo já nevím, ale mě to tak přijde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 6:38 pm    Předmět: Citovat

Tak to je vážne sila ...... si to niekto pestuje roky ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:02 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Je to asi tak 10 let zpátky, známá našeho známého měla cop dlouhý až ke kotníkům (!). Měla řídké vlasy a tudíž cop hodně tenoučký a když byla jednou tlačenice v metru, tak jí celý někdo ustřihl. To ale musela mít hodně tenký cop, když to ten někdo sundal na jedno šmiknutí. Hrůza. No asi si dokážete představit, jak to obrečela, když pak byla skoro úplně na kluka... Crying or Very sad


Shocked Shocked Shocked

Tak teď už se se svým copem budu bát jezdit metrem...

Mám vůbec tak nějak pocit, že ostatní lidi nedokážou vůbec posoudit, jaký význam dlouhé vlasy můžou pro někoho mít, neuvědomují si, že je to něčí majetek a nemají právo na něj sahat... Prostě jim to přijde vtipné a dál nad tím nepřemýšlí.

Vždycky si vzpomenu na dobu před pár měsíci, kdy mi vlasy padaly jako zběsilé (350 vlasů/den), měla jsem už i lysiny... A kamarádka, když jsem měla jakýsi kus listu či čeho ve vlasech, prostě zabořila prsty a místo aby šetrně jemně vymotala, prostě zarvala za list i s vlasy. Nebo mě někdo "z legrace" zatahal (a to dost silně) za cop. Když jsem se jim důrazně pokusila vysvětlit, že tohle teda ne, blbě se smály, že "ty toho naděláš"... Jo, když má člověk na hlavě plešky, češe se pokaždé přes dvacet minut, aby byl co nejšetrnější a opravdu se nezatahal a nevytrhl jediný vlásek, a někdo přijde, zatáhne za pramínek a ten se z části vyrve (beze srandy, tou dobou když se mi párkrát podařilo si omylem zatáhnou silněji za pramen vlasů, prostě mi z části zůstal v ruce), dotyčný toho opravdu hodně nadělá.

Popravdě, "díky" tomuhle už jsem se dostala do fáze, kdy nezřídka na místech, kde by mi mohlo něco podobného hrozit, prostě schovávám cop pod svetr... Prostě se bojím Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.