Dlouhovlasá kriminalita
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=584de20314dbe2353a279a9887464d8fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:10 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že si to uvedomujú, ale chcú zarobiť ...
A to je vážne necitlivé od ľudí ako sa chovajú ... a ešte keď máš také problémy ....
Dúfam, že problémy sa vyriešia a želám čo najviac empatických ľudí okolo ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:12 pm    Předmět: Citovat

podobné sa stalo môjmu známemu. Dotyční asi uznávali iný druh hudby a on chudák metlák v autobuse mu surovo odrezali cop..no toto keď som počula tak som mala koniec..ľudom už totálne zahrabáva

Naposledy upravil Sstrange dne čt březen 01, 2012 9:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:18 pm    Předmět: Citovat

pchilogia: ozajstná pravda, niektorí to naozaj nedokážu pochopiť. Dnes sa mi do gorálok zamotal pramienok, dala som to mame rozmotať keďže sama som si tam nedočiahla..a ona mi to chcela odstrihnúť Evil or Very Mad no radšej som sa s tým pasovala dvadsať minút ako prísť o pramienok vlasov, dosť, že mi padajú ešte si ich budem sama pri korienkoch strihať Confused
a podľa mňa dobre robíšSmile pri dnešných bláznoch nikdy nie je dosť opatrnosti. A potom čo sa ti dialo to úplne chápem, že už teraz v tom ľuďom tak neveríš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

No ... keď padajú tak máme o ne ešte väčší strach veru ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 6:06 pm    Předmět: Citovat

To je hrozné a odkedy mám dlhé vlasy vždy rozmýšľam nad tým že mi ich možno raz niekto odcvakne a preto nemám rada ked mi niekto , hlavne cudzí ľudia stoja za chrbtom. Už som paranoidná Very Happy Zdá sa že čím sú dlhšie tým sú pre mna dôležitejšie . A odteraz budem chodiť na verenosti len z rozpustenými vlasmi alebo schovanými pod kabátom Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 6:29 pm    Předmět: Citovat

Brr ošklié téma..některé příspěvky jsou hororové:/ Spolužačce taky ustřihli cop..kluci družině tak 3.třída už si nepamatuju následky...Od té doby se toho bojím....ale beru to tak že nemám extra husté vlasy a tak při dětech či nějaké nemoci o ně můžeme každá přjitít a jo- jsou to "jen vlasy"..ale moje reakce by byla asi takováhle Very Happy http://youtu.be/gWKDYMShIew
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 8:30 pm    Předmět: Citovat

Edit Sidonie: Irelevantní příspěvek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2015 8:10 pm    Předmět: Citovat

Dnes říkali v televizních novinách na Nově, že v Příbrami nějaký anonym vyhrožuje dlouhovlasým studentkám gymnázia a myslím, že i ostatních středních škol, že je polije louhem nebo prostě nějakou žíravinou. Ty dívky se teď raději nechávají doprovázet rodiči, protože městem zavládl strach. Ví někdo víc, jste někdo odtamtud?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 3:26 pm    Předmět: Citovat

Jo, jsem z PB a anonymy byly do 3 škol... Upřímně, ještě že je zima a vlasy mám zahalený tak jako tak pod bundou, být léto, fakt se bojím (a že ze školy mám už hodně let). Bohužel nevím nic bližšího Sad A napadá mě, že i v práci je radši budu skrývat nějakým drdolem, než abych je měla v copu.

EDIT: má se to týkat prý všech studentů....

"V televizní reportáži zaznělo, že výhrůžky jsou směřovány dívkám, které mají dlouhé vlasy. Tuto informaci ale musím dementovat. Výhrůžky jsou směřovány na studenty s dlouhými vlasy bez rozdílu pohlaví. V současné době provádíme šetření. Přijali jsme opatření k zajištění osob, ale ty samozřejmě nemůžeme blíže specifikovat," řekl Příbramskému deníku mluvčí středočeské policie poručík Jakub Vinčálek.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 2:44 pm    Předmět: Zajímavé televizní soudní spory Citovat

Včera a před týdnem jsem viděl na programu Barrandov Krimi v pořadech Soudkyně Barbara a Soudce Alexandr dva příběhy o vlasech. Včera v Soudkyni Barbara odpoledne bylo jednání o tom, jak kolegyně na večírku ostříhaly kolegyni dlouhé vlasy. Minulý týden v pořadu Soudce Alexandr byla zase causa ublížení na zdraví, kdy stávající manželka chtěla milence svého manžela ostříhat vlasy a ještě jí namlátily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.