Jak vypadat starší?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f8ef17adbbc83dc0f0b0a013ac942968Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 3:07 pm    Předmět: Jak vypadat starší? Citovat

obracím se na vás s tímhle možná mírně divným dotazem (divným proto, že mi všichni řikají, že mám být ráda, že budu dlouho vypadat mladě), ale mě už to nebaví... Rolling Eyes
dělám teď lektorku v jazykovce a studenti na mně koukají jak na zjevení (ani se jim nedivim, taky bych se divila, že mě jde učit patnáctiletá žába... Very Happy )
takže dotaz zní, co můžu udělat pro to, abych vypadala plus mínus na svůj věk??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 3:50 pm    Předmět: Citovat

Asi by to chtělo např. poloformální oblečení. Tak to dělám já když chci vypadat na svůj věk/seriózně/... Laughing Tmavě modré nebo černé rifle, rovného střihu, bez děr a ozdob k tomu třeba košile a sako, v létě třeba sako s krátkým rukávem. Nebo černé kalhoty nebo kalhoty s tenkým proužkem, k tomu nějaké tričko, které mi sluší, bez potisku a třeba vestičku. Boty buď na nízkém podpatku nebo balerýny (v podpatcích bych se zabila). Kabelku místo baťohu, světřík nebo sako místo mikiny atd.
Jinak možná ještě záleží jaké dělá člověk gesta, obličeje apod. Smile
Ještě mě napadlo líčení, ale zmalovávat se abych vypadala starší nebude to pravé, a účes, ale u toho mě napadá jen nenosit copánky Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 7:02 pm    Předmět: Citovat

Drdol, sako, silonky, mokasíny a slušivá síťovka Laughing Laughing

Ale vážně, podle mě stačí nenosit světle modré a nebo vyšoupané džiny a obyč trička bez límečku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meginka118
21-40
21-40


Založen: 27.3.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:22 pm    Předmět: Citovat

tiez mam problem s tym, ze mam 24 rokov a vyzeram na 16. Je to tym, ze mam len 150 cm a dlhe vlasy. Nosenie okuliarov trochu pridava na veku. S tym poloformalnym oblecenim je to pravda len ciastocne, pretoze v sucasnosti je trend, ze aj stredoskolacky sa obliekaju poloformalne. Asi jedine, co pomoze je ziskat si autoritu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:27 pm    Předmět: Citovat

no, já si myslim, že u mne je problém, že mám strašně dětský obličej... a i když si oblíknu něco formálnějšího, tak mi příjde, že pořád vypadám jako patnáctka, co se snaží vypadat jako dvacetiletá... a nemám pocit, že bych třeba s kratšíma vlasama vypadala starší, takže vlasama to taky není... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:38 pm    Předmět: Citovat

Tohle je z mého pohledu neexistující problém. Uběhne pár let a pak už se po zbytek života naopak budete snažit vypadat mladší!
A lektorka takovouto vizuální autoritu vůbec nepotřebuje! Podstatné je, co umí. Já když začínala učit v jazykovce, tak jsem si klidně běhala jako patnáctka - a přesto mi odtamtud zůstali přátelé (a mnohem, mnohem starší než já) až dodnes. Ještě teď jako třicítka si chodím učit v džínách, tričkách a mikinách a drbu se studenty o tom, co je baví a zajímá. Autorita plyne z vaší osobnosti, jen hlupák soudí podle vizáže. Tak si přestaňte hrát na "dospělé" a "vážené" a užívejte si mladého vzhledu, dokud ho máte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:47 pm    Předmět: Citovat

já se tím dřív taky trápila, že vypadám mladší a dětsky. Postupem doby jsem se s tím spíš smířila a užívám si, když mě lidi tipují na šestnácku. Ale vybavuji si že na konci základky a na začátku střední bych udělala cokoli, abych vypadala minimálně na svůj věk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

mám ten samej problém - dětskej obličej a 150 cm.. Rolling Eyes
až přijdete na to, jak vypadat starší, tak dejte vědět - protože mně teda nic nepomáhá.

nedávno sem šla na diskotéku a chtěli po mě občanku (a samozřejmě sem jí měla doma..). pak sem se zeptala, od kolika je vlastně vstup (čekala sem třeba 18, to bych pochopila) a ochranka mi oznámila, že od šestnácti. děkuju pěkně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 6:40 pm    Předmět: Citovat

pripajam sa k vam, tiez mi nikto neveri, ze mam 28 rokov. mam 160 cm, a myslim si, ze to bude tou vyskou.mozno keby som bola o niekolko cm vyssia tak je to uplne inak.
netrap sa, o par rokov ti to bude lichotit, ze budes vyzerat mladistvo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 6:45 pm    Předmět: Citovat

Já mám dost kuriozní zážitek z benzínky, obsluha po mě chtěla občanku, když jsem jela kupovat benzín a cigarety.A to mi bude 20.Pán se pak omlouval, že prý myslel, že jsem ještě holčička Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.