Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=05ad345edb611c3139b7907295b96015Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
ANO.
20%
 20%  [ 14 ]
ANO, ale až když jsou poučeni.
57%
 57%  [ 40 ]
Spiše NE, protože...
17%
 17%  [ 12 ]
NE.
5%
 5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 70

Autor Zpráva
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 3:36 pm    Předmět: Citovat

znám takový co se staraj dobře, ale většinou protože maj důvod-partnerku(možná i ona poradila)...
pak je hodně takovejch tak tam napatlám sprcháč a ono z toho něco vyleze(viz. i co se prodává 3v1 šampon, sprcháč a gel na holení??? nejni to divný)
a jsou i takový co tvrdí, že se umí starat a přesto je maj špatný a třeba mastný...
no asi bych se mohla zas vyskytovat někde jinde než na matfyzu, případně v mastném prostředí mekáče Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 5:56 pm    Předmět: Citovat

Majduschka napsal:
znám takový co se staraj dobře, ale většinou protože maj důvod-partnerku(možná i ona poradila)...
pak je hodně takovejch tak tam napatlám sprcháč a ono z toho něco vyleze(viz. i co se prodává 3v1 šampon, sprcháč a gel na holení??? nejni to divný)
a jsou i takový co tvrdí, že se umí starat a přesto je maj špatný a třeba mastný...
no asi bych se mohla zas vyskytovat někde jinde než na matfyzu, případně v mastném prostředí mekáče Very Happy


A kam šoupneš mě ? Twisted Evil Very Happy Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 6:23 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Majduschka napsal:
znám takový co se staraj dobře, ale většinou protože maj důvod-partnerku(možná i ona poradila)...
pak je hodně takovejch tak tam napatlám sprcháč a ono z toho něco vyleze(viz. i co se prodává 3v1 šampon, sprcháč a gel na holení??? nejni to divný)
a jsou i takový co tvrdí, že se umí starat a přesto je maj špatný a třeba mastný...
no asi bych se mohla zas vyskytovat někde jinde než na matfyzu, případně v mastném prostředí mekáče Very Happy


A kam šoupneš mě ? Twisted Evil Very Happy Shocked


Ty jsi extra super péče inspirována partnerkami na dv.. Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paya
21-40
21-40


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

Bohužel musím odpovědět NE, protože jen v mým blízkým okolí se nachází velká spousta mladých i starších mužů, kteří mají sice cop/culík skoro do půl zad, nebo maj vlasy neuvěřitelně hustý, ale ty konečky (!) a celkový vzhled!!! Jeden můj spolužák si jako naschvál často sedá přede mě, culík hodí dozadu a mě může klepnout pepka. Humus, humus, humus. A další hoch ze třídy si vlasy snad nikdy nemyje. Fuj. A to je má dlouhý na lopatky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 9:43 pm    Předmět: Citovat

Hanča : tak to jsi perfektně vystihla Embarassed Cool docela ti i děkuju,konečně vím kam se mám šoupnout Rolling Eyes Very Happy

Paya:To čuně nebudu ani rozvádět....
A spolužák se chce asi ukázat s vlasama Smile já tu zkušenost nemám protože tou dobou jsem je měl krátký,nestaral sem se o nic a sedět vzadu bylo prostě nejlepší protože tam jsem mohl dělat bordel Very Happy Very Happy

Ale zpět,teď je mám relativně dlouhý ale nemá cenu si sedat do předu když jsem ve třídě s 27 klukama.....a musím přiznat že bych si docela rád sednul do třídy mezi nějaký holky které by za mnou seděli Embarassed Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 9:58 pm    Předmět: Citovat

Kaliáček Hanča to napsala pěkně...
ano jsou výjimky s krásnejma opečovávanejma vlasama a takové i poznám, jen jsem psala o tom co je v mém okolí běžné Very Happy
patříš mezi poučené Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 10:34 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Hanča : tak to jsi perfektně vystihla Embarassed Cool docela ti i děkuju,konečně vím kam se mám šoupnout Rolling Eyes Very Happy

Paya:To čuně nebudu ani rozvádět....
A spolužák se chce asi ukázat s vlasama Smile já tu zkušenost nemám protože tou dobou jsem je měl krátký,nestaral sem se o nic a sedět vzadu bylo prostě nejlepší protože tam jsem mohl dělat bordel Very Happy Very Happy

Ale zpět,teď je mám relativně dlouhý ale nemá cenu si sedat do předu když jsem ve třídě s 27 klukama.....a musím přiznat že bych si docela rád sednul do třídy mezi nějaký holky které by za mnou seděli Embarassed Cool


Jé a nechtěl bys k nám do třídy? Very Happy
je nás 18 holek a 6 kluků (jsme knihovníci) a samý krátkovlasý, dokonce jeden šamponek (sám se přiznal) Evil or Very Mad (jeden měl nějaký čas sice dlouhý, ale taky se o to vůbec nestaral, nakonec se taky ostříhal)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 10:36 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Káliaček napsal:
Majduschka napsal:
znám takový co se staraj dobře, ale většinou protože maj důvod-partnerku(možná i ona poradila)...
pak je hodně takovejch tak tam napatlám sprcháč a ono z toho něco vyleze(viz. i co se prodává 3v1 šampon, sprcháč a gel na holení??? nejni to divný)
a jsou i takový co tvrdí, že se umí starat a přesto je maj špatný a třeba mastný...
no asi bych se mohla zas vyskytovat někde jinde než na matfyzu, případně v mastném prostředí mekáče Very Happy


A kam šoupneš mě ? Twisted Evil Very Happy Shocked


Ty jsi extra super péče inspirována partnerkami na dv.. Cool Very Happy


Že by harém? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2011 1:19 am    Předmět: Citovat

Jééé to je krásnej poměr Embarassed Twisted Evil Very Happy
Akorát sem ve třeťáku takže mi je líto Wink já bych vás ještě naučil co to znamená péče Smile Cool Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2011 1:46 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Jééé to je krásnej poměr Embarassed Twisted Evil Very Happy
Akorát sem ve třeťáku takže mi je líto Wink já bych vás ještě naučil co to znamená péče Smile Cool Rolling Eyes


No fakt že by to ti naši potřebovali Rolling Eyes
Škoda no Confused Smile Ale tak co, na exkurzi přijít můžeš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.