Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b1d93d193e33f14eb13168c83c69fecZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
ANO.
20%
 20%  [ 14 ]
ANO, ale až když jsou poučeni.
57%
 57%  [ 40 ]
Spiše NE, protože...
17%
 17%  [ 12 ]
NE.
5%
 5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 70

Autor Zpráva
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 6:11 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:


Ticho Very Happy


Jo jo nebudem to prozrazovat, je to tajemství Laughing Laughing pšššššt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 9:04 pm    Předmět: Citovat

Tak můj přítel o své vlasy moc nepečuje - ale moc se mu líbí, když mu o ně pečuju já. Takže mu je myju a každé ráno postivě češu. Má je strašně cuchací a kudrnaté a skoro nečesatelné (ale už jsem našla nějaké věci co zlepšují česatelnost). Pokud si vlasy češe sám tak vezme svůj starý skoro rozpadlý kartáč s plastovýma štětinama, vlasy vezme od vrchu a v podstatě si jich půlku vyškube a u konečků ještě víc.... A jak to strašlivě zní když se češe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 9:52 pm    Předmět: Citovat

Zarghul:Pokud máš vlasy cuchající se moc, tak rozčesávej opatrně, ráno obzvláště. Vždycky od konečků ke kořínkům tak, že vezmeš jeden pramen vlasů a postupně ho rozčešeš v celé délce od konečků. Pokud zas tak cuchající se vlasy nemáš, tak stačí to projet v celé délce velice řídkým, nejlíp dřevěným, hřebenem klidně aji od kořínků. Já to tak ráno dělám, akorát musím zpomalit a nadzvednout vlasy, když to jen trošičku tahá. Smile
Postup pro cuchající se vlasy se hodí výborně po koncertech, kde hážeš hlavou. Jsou zde jen minimální vlasové ztráty s velkou trpělivostí. Někdy pomůže i kondicionér pro oba typy.

Jinak, co se týče mě. Umím o své vlasy pečovat, ale bo jsem líný, tak nevyužívám "vymoženosti" typů olejů, zábalů, masek apod. Prostě šampon, kondicionér, hřeben a gumičky-toť moje základní vlasová výbava. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Syberianic
8-20
8-20


Založen: 21.9.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 4:11 pm    Předmět: Citovat

Zaškrtl jsem možnost ano, protože jsou poučeni.Wink Musím říct, že bez rad svojí přítelkyně už bych byl asi dávno plešatej. Laughing Pobavilo mě že něco podobného tady píše i řada z vás, takže asi nejsem ojedinělej případ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 8:19 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že umí. Přinejhorším je prostě nechají tak, jak jsou, a tělo o ně pečuje samo.
Taky to moc neřeším, a funguje to. Nevím prostě co bych měl dělat a používat, partnerku, co by mi to poradila, žádnou nemám, takže jsem si poradil sám (což zahrnuje registraci tady).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:44 pm    Předmět: Citovat

Záleží asi s kým bych byl porovnávanej.

Naučil jsem se 3-4 denně S CITEM česat kartáčem, mýt šampónem a kondiciónérem 2-3 do týdne (záleží co dělám o víkendu.Pokud nic, tak nechám zmastit Very Happy ) a používat balzám ve spreji.

Pak další věci jako zbytečně nedrhnout ručníkem, nefénovat a nebarvit.Žádný silikony v šampónu...v zimě schovat vlasy pod čepici...ehm...snažit se nepojídat vlasy při obědě a další z triků a tipů na který jsem narazil zde na fóru nebo dozvěděl od kamarádek.

Svoje vlasy mám rád a starám se o ně dost.Když se vám kamarádi smějou že nosíte kartáč ve vnitřní kapse koženýho křiváku aby jste si je po divočejším headbangu učesal, tak to dost vypovídá Wink
_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 11:00 pm    Předmět: Citovat

Chaos: přímo vzorná péče. Super! Taky nosím kartáč a jakmile se rozsvítí po koncertě, mizím někam do kouta a rozčesávám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 11:31 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Myslím, že umí. Přinejhorším je prostě nechají tak, jak jsou, a tělo o ně pečuje samo.
Taky to moc neřeším, a funguje to. Nevím prostě co bych měl dělat a používat, partnerku, co by mi to poradila, žádnou nemám, takže jsem si poradil sám (což zahrnuje registraci tady).


Ehm, but do you read the advice and experience of DV women? You don't need a girlfriend to give advice about hair. You can read what women say here Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord Draco
161-320
161-320


Založen: 20.9.2011
Příspěvky: 278

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 7:41 am    Předmět: Citovat

V mém případě ne.
Veškerá má péče spočívala v tom, že jsem si je 2x do týdne umyl šampónem a ráno učesal...

Teď už se o ně starám, tak že použiji třeba i nějaký recept, co jsem zde našel (dost kávový a nebo jen tvaroh s olejem a citrónovou šťávou). Jsem mnohem spokojenější Very Happy

Ale stejně bych neřekl, že se o ně umím starat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 6:32 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
Ehm, but do you read the advice and experience of DV women? You don't need a girlfriend to give advice about hair. You can read what women say here Wink

Jistě, že jsem četl. Smile Proto tu jsem. Smile
Jistě, na nic nepotřebuju partnerku. zajímalo by mě, jestli taky někdy s takovou nějakou budu mít. No, to je jedno, OT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.