Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=45319d97b8e707570a785a05a5b88622Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 9:55 pm    Předmět: Citovat

Jo, kdyby mi prosvítala hlava, tak asi taky volím kratší účes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 10:47 pm    Předmět: Citovat

No tak ja je extremne ridke vlasy nemam, naopak, ja jich mam opravdu hodne co do poctu, ale bohuzel extremne nebo hodne jemne. Po tatinkovi-bohuzel. Takze mysi ocasek u mne nehrozi. Proto jsem tohle tema nadhodila k diskuzi, ze je zvlastni, ze mi kadernici pokazde rekli, ze na jemne vlasy jsou lepsi sestrihane kratsi ucesy, ze to vrstveni jim doda objem. To ze mam vlasu hodne mi reklo nekolik kaderniku, takze to neni nejaky muj vymysl. Ted kdyz je mam kratsi, prijde mi to, ze na jemne vlasy se kratsi vlasy absolutne nehodi, kdyz neco vyfoukate, jemne vlasy hned splihnou zpatky, aby nejaky uces vydrzel, musi se pouzit tuzidla, jenze ty zase jemne vlasy zatizi a zmasti. A pak hlavne, pri delsich vlasech-kdyz se vam extremne nemasti, muzete je myt po 3-4 klidne i 5 dnech. Pri kratkych to nejde, protoze kdyz uz nejsou uplne cerstve, nejdou stahnout do culiku nebo drdolu nebo secvaknout klipsou. A tim, ze se casteji jemne vlasy myji, tim se jim i vic skodi, at si odbornici povidaji, ze se muzou myt kazdy den bez problemu a skod, neni to podle mne pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:10 pm    Předmět: Citovat

Pozor, nezaměňujme jemné a řídké vlasy! Těchto parametrů mohou být různé kombinace. Já znám jemné a husté vlasy, je problém u nich s lámavostí a roztřepenými konečky, ale když se zastřihují, tak vypadají výborně. Obecně myslím, že jemnovlásky si musí dávat daleko větší pozor - a volit i přiměřenou péči, přírodní preparáty nebo mít kliku na chemii (hi adél!), než holky s "žíněmi". Každopádně jemné a přitom husté dlouhé vlasy jsou paráááádní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:18 pm    Předmět: Citovat

Jeste me neco napadlo. Skoda, ze jsem se na tohle forum dostala az pozdeji, spoustu samponu jako Urtekram, Logona, Sante jsem vyhodila, protoze mi nevyhovovaly. nekomu tady by se urcite hodily. Tak aspon ted neco.
K Vanocum jsem dostala sampony od Loccitane -levandulovy a jeste jeden viz link + Wellu na jemne vlasy.
Je mi to skoda vyhodit, ale z okruhu mych znamych pouzivaji vsichni na barvene vlasy a me samotne nevyhovuji.

http://www.loccitane.cz/produkt.php?id=290
http://www.loccitane.cz/produkt.php?id=31
http://www.wella.cz/wella_professional/salon_products/index_h/products_h/cl_matrix_h/classic_volume_h/volume_p13_h.jsp

Hodily by se nekomu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 12:18 am    Předmět: Citovat

Já se dokonale ztotožňuji s názorem Ještěrky, vystihla to dokonale. A Admin má také pravdu, jemné a řídké je něco jiného. Při hodně řídkých vlasech bych také na délce netrvala, tam jsou to opravdu jen camfourky a nevypadá to hezky. Správný sestřih by naopak mohl lysiny zakrýt. Jemné být dlouhé klidně mohou. TAké nemám zrovna silné žíně Wink . Jsem ale spokojena, nevypadají jak ocásky a jsou hedvábné, ne tvrdé. Mimochodem, Adél, není možné, že máš vlasy tenké a jemné právě po té chemii? Tento účinek barvení dost často způsobuje.
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 8:18 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Pozor, nezaměňujme jemné a řídké vlasy! Těchto parametrů mohou být různé kombinace. Já znám jemné a husté vlasy, je problém u nich s lámavostí a roztřepenými konečky, ale když se zastřihují, tak vypadají výborně. Obecně myslím, že jemnovlásky si musí dávat daleko větší pozor - a volit i přiměřenou péči, přírodní preparáty nebo mít kliku na chemii (hi adél!), než holky s "žíněmi". Každopádně jemné a přitom husté dlouhé vlasy jsou paráááádní.


Very Happy Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 8:21 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já se dokonale ztotožňuji s názorem Ještěrky, vystihla to dokonale. A Admin má také pravdu, jemné a řídké je něco jiného. Při hodně řídkých vlasech bych také na délce netrvala, tam jsou to opravdu jen camfourky a nevypadá to hezky. Správný sestřih by naopak mohl lysiny zakrýt. Jemné být dlouhé klidně mohou. TAké nemám zrovna silné žíně Wink . Jsem ale spokojena, nevypadají jak ocásky a jsou hedvábné, ne tvrdé. Mimochodem, Adél, není možné, že máš vlasy tenké a jemné právě po té chemii? Tento účinek barvení dost často způsobuje.


Ne, to opravdu není, měla jsem jemné vlasy odjakživa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 12:18 pm    Předmět: Citovat

No , já jsem to také chtěla zrovinka napsat, že jemné a řídké není totéž.Já mám vlasy taky jemné, ale mám jich celkem dost.Mám je dlouhé od mala, jenom mamka do mě pořád hustila, že když se ostříhám naktatičko, vlasy zesílí, což je blbost.Výhoda jemných vlasu je, že se dají dobře tvarovat, takže momentálně vlním.No a k těm řídkým vlasum, to jsem taky už potkala pár takových dlouhovlasých a vypadalo to hrozně. Možná by nemusla být špatná taková ta délka po ramena, s tím už se dá lecos udělat.Ale co určitě na jemné vlasy ne, prostřihávání, to je teď zrovna in, ale výsledek je prostě splih.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já se dokonale ztotožňuji s názorem Ještěrky, vystihla to dokonale. A Admin má také pravdu, jemné a řídké je něco jiného. Při hodně řídkých vlasech bych také na délce netrvala, tam jsou to opravdu jen camfourky a nevypadá to hezky. Správný sestřih by naopak mohl lysiny zakrýt. Jemné být dlouhé klidně mohou. TAké nemám zrovna silné žíně Wink . Jsem ale spokojena, nevypadají jak ocásky a jsou hedvábné, ne tvrdé. Mimochodem, Adél, není možné, že máš vlasy tenké a jemné právě po té chemii? Tento účinek barvení dost často způsobuje.


Ztenčení a slábnutí vlasů způsobuje odbarvování-tj. když se např hnědovláska odbarví na blond . Ale barvení hnědovlasky na tmavo ztenčení vlasů nezpůsobí. Já mám vlasy tvrdé a spíš silné a po několika letech barvení jsou stále stejné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 4:47 pm    Předmět: Citovat

Určitě jemné a dlouhé vlasy nejsou špatné, už jenom proto, že mám jemné vlasy. Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.