Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=70d5b6560dfd3c1149b800a2f6a5ad00Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

Ztenčení a slábnutí vlasů způsobuje odbarvování-tj. když se např hnědovláska odbarví na blond . Ale barvení hnědovlasky na tmavo ztenčení vlasů nezpůsobí. Já mám vlasy tvrdé a spíš silné a po několika letech barvení jsou stále stejné.[/quote]


Jenže jak už jsme tu kolikrát nadhodily, chemické barvy vlas narušují, vlastně ho naleptají. Proto mívají na svědomí také zeslábnutí vlasů. Tak jsem to mylsela. Ale když ne, tak ne. Smile
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska prisla domu a koukam na ty svoje konce vlasu a docela hruza. Asi to bude i pocasim, kdyz se ochladi, hned se mi zhorsi vlasy-je to mozny??? No tak jsem si rekla, ze sice nerada, ale budu muset zacit pouzivat na ty delky vlasu nejakou kuru. Vystrachala jsem tady od Kerastase nejaky vzorek, je to maska na vekem se zjemnujici vlasy,aby nabyly na objemu a zpevnily se. Dala jsem kuru jenom na delky. Jeste jsem si rekla, ze kdyz uz na to napatlam tu chemii, tak si dopreju trosku prirody a udelala jsem si preliv z koprivy. Tak musim rict, ze vlasy jsou po te kure nadherne, jakoby uplne nove, mohla bych do casopisu- ted. Otazka je, jak budou vypadat po dnesni noci, jestli splihnou nebo co s nima bude. Docela me to stve, ze krome samponu musim neco jeste pouzivat, myslim, ze vlasy to dost zatizi, ale na druhou stranu, jestli si chci nechat zas narust svoje vlasy dlouhe, musim se o ty delky vlasu starat, jinak je budu muset ustrihnout. Akorat nechapu, ze kdyz jsem byla mala, o vlasy jsem se nestarala a bez problemu jsem je myla samponem za pak kacek a vlasy mi narostly dlouhe jak jsem chtela. A ted uz mam svoje vlasy, zadna chemie na nich uz neni, umyju je obycejnym koprivakem-naprosta silenost, vlasy litaji, a ted jeste na ne budu muset davat kuru, aby vubec mohly rust . Jak je to mozny, ze ted ty vlasy jsou horsi? Nebo ze by to bylo, ze se ted clovek vic pozoruje? Ale zase mam fotky z detsvi, vlasy jsem opravdu mela okay. Spis me napada zhorsena kvalita vody, vzduchu-hlavne ted tady v Praze a treba i stres??? Ale ten zas tolik nemam. Spis asi to zivotni prostredi. co myslite?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Tak jsem dneska prisla domu a koukam na ty svoje konce vlasu a docela hruza. Asi to bude i pocasim, kdyz se ochladi, hned se mi zhorsi vlasy-je to mozny??? No tak jsem si rekla, ze sice nerada, ale budu muset zacit pouzivat na ty delky vlasu nejakou kuru. Vystrachala jsem tady od Kerastase nejaky vzorek, je to maska na vekem se zjemnujici vlasy,aby nabyly na objemu a zpevnily se. Dala jsem kuru jenom na delky. Jeste jsem si rekla, ze kdyz uz na to napatlam tu chemii, tak si dopreju trosku prirody a udelala jsem si preliv z koprivy. Tak musim rict, ze vlasy jsou po te kure nadherne, jakoby uplne nove, mohla bych do casopisu- ted. Otazka je, jak budou vypadat po dnesni noci, jestli splihnou nebo co s nima bude. Docela me to stve, ze krome samponu musim neco jeste pouzivat, myslim, ze vlasy to dost zatizi, ale na druhou stranu, jestli si chci nechat zas narust svoje vlasy dlouhe, musim se o ty delky vlasu starat, jinak je budu muset ustrihnout. Akorat nechapu, ze kdyz jsem byla mala, o vlasy jsem se nestarala a bez problemu jsem je myla samponem za pak kacek a vlasy mi narostly dlouhe jak jsem chtela. A ted uz mam svoje vlasy, zadna chemie na nich uz neni, umyju je obycejnym koprivakem-naprosta silenost, vlasy litaji, a ted jeste na ne budu muset davat kuru, aby vubec mohly rust . Jak je to mozny, ze ted ty vlasy jsou horsi? Nebo ze by to bylo, ze se ted clovek vic pozoruje? Ale zase mam fotky z detsvi, vlasy jsem opravdu mela okay. Spis me napada zhorsena kvalita vody, vzduchu-hlavne ted tady v Praze a treba i stres??? Ale ten zas tolik nemam. Spis asi to zivotni prostredi. co myslite?



Souhlasím, když jsem byla malá, měla jsem ultrahusté, silné vlasy a přitom jsem je myla zmiňovaným kopřivákem. Samozřejmě, v té době existoval jen balzám na vlasy Palette, dva druhy a to se u nás nekupovalo. Po dvacítce začaly chátrat a to trvalo snad do pětadvaceti. Myslím, že vlasy stárnou s námi, i když se o ně staráme. Na vině bude asi i zmiňované špatné životní prostředí a psyché je s tělem také spojeno, takže...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 12:05 pm    Předmět: Citovat

Galadriel, já jsem měla Kerastase zrovinka co píšeš nějaký čas zpět, je to suprová kosmetika, ale cena té kury je 960Kc, šampon 500Kc.Vlasy byly opravdu pěkný, ale za ty prachy, nevím nevím.Tak písni, jak se Ti zdají vlásky další den po umytí.Fakt, že ten první den bývyly dost dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 9:29 pm    Předmět: Citovat

Tak je den po umyti a jsem moc spokojena. Vlasy se mi zdaji takove pevnejsi a nesplihly vubec. Ale to nevim, jestli jsem tomu nepomohla, ze jsem je po umyti prelila koprivou. Ta kura je nestydate draha, ale ja do ni namocim jenom prst a uz takhle malinkaty mnozstvi mi na ty konce staci, takze je to skoro nekonecna kura-aspon ted pro mou delku vlasu. jmenuje se AGE Recharche, sampon mam bain de force. ty cenyj sou sice sileny, ale kdyz to funguje.
Tenkrat, jak jsem si znicila vlasy barvenim, byla jsem jak silena, porad jsem kupovala nejakou drahou i levnou kosmetiku a zkousela, jestli mi je neco neda dohromady. Nechala jsem si je i posilat z ameriky a kdyz jsem byla vzdycky v Nemecku, zkoupila jsem co se dalo. Pocitam, ze v tu dobu jsem za to dala kolem no mozna i pres 10 tisic- jezis ted kdyz si to uvedomim Rolling Eyes
Takze tech 1500 za sampon a kuru, ktere vydrzi hrozne dlouho mi zas tak moc neprijde. Hlavne kdyz to funguje. No jenom doufam, ze si vlasy na to nezvyknou, jak se rika a nezacnou zas delat neplechu. Protoze pak uz fakt nevim, co bych delala, protoze mam pocit, ze uz jsem vyzkousela vsechno na svete. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jiněnka
21-40
21-40


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 10:00 pm    Předmět: Citovat

Holky, skoro všechny děti mají "zdravě vypadající vlasy", i já je měla super a už nemám, je to hormonálníma změnama v těle, ne chlorovanou vodou či podobně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 8:40 am    Předmět: Citovat

Galadriel, já bych to za Kerastase taky ty prachy dala, jenomže při mé délce mi to vydrží necelé 2měsíce.Ale je to dobrá kosmetika, hlavně na jemné vlasy je super.Co se týče kvality vlasu podle věku, řekla bych,že děti mají zdravé vlasy hlavně proto,že na nich nepáchají žádné škody.Já jsem jako děcko bydlela ve městě,vlasy byly dobrý, ale od té doby co bydlím na vesnici jsou tisíckrát lepší.Určitě lepší vzduch a taky, zelenina,ovoce,maso, vajíčka domácí to udělá svoje.No a nezkoušela jsi někdy REDKEN? Prý je na jemné vlasy ještě lepší než Kerastase, cenově je asi stejný, ale nemužu ho sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

No samozrejme, ze jo. Taky jsem slysela, ze Redken je nejlepsi a bla bla. Je dokonce drzssi nez Kerastase, sampon stoji kolem 700 KC. Mela jsem specialne na jemne vlasy, kadernice mi rikaly, ze je to to nejlepsi. Na zacatku mi hodne vyhovovalo, ale nevim, jestli jsem si to treba nejak nevsugerovala, jak mi to vsichni tvrdili. Protoze ted mi naopak prijde strasny, vlasy jsou po nem takove umele a hrozne brzo se masti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 4:03 pm    Předmět: Citovat

OMG to jsou částky. Very Happy Já si bohatě vystačím se skvělou Logonou za 240 Kč která mi vydrží půl roku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

Kadeřnice mi říkala, že všechny šampony od těch lepších značek na objem fungují, jedinně, když vyfoukám vlasy fénem, protože ta složka, která má objem udělat, reaguje na teplo.Jenže já si vlasy nikdy nefoukám, takže po těch objemových šamponech se nepídím.Ale Kerastase má zrovinka ten s objemem i s péčí na dlouhé, unavené vlasy, takže ten je ideální.No asi do toho pujdu, jak bude nějakej ten penízek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.