Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ab02c0c2b73be16c5d7917591f6b935Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 9:52 pm    Předmět: Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy? Citovat

Chtela bych nadhodit tohle tema k diskuzi. Vsude se pise, ze pro jemne vlasy se dlouhe vlasy absolutne nehodi, ze vypadaji pak splihle a neupravene. Co si o tom myslite? Logiku to ma, na druhou stranu, kdyz jsem mela dlouhe vlasy, mohla jsem je nosit na spoustu zpusobu a vypadaly upravene. Kdyz uz nebyly takove "cerstve" udelal se cop nebo drdol a hotovo. Jak jsem to ostrihala, ted mi to dorostlo na kratsi mikado, do culiku to jeste nedam, kazdy den ty vlasy mam stejne, musim je porad myt, jinak vypadaji uz treti den strasne a vubec ted nemam pocit, ze jsou kratsi vlasy nejaka vyhra pro jemne vlasy. Spis naopak.
Na druhou stranu si rikam, jak je mozne, ze vsichni ti odbornici-kadernici tvrdi opak? Oni jsou na to studovani a jeste nikdo mi nerekl, at si necham delsi vlasy. Naopak kdyz jsem mela sve neznicene dlouhe vlasy, pokazde me lamaly, ze na mou kvalitu vlasu se dlouhe nehodi a chteli me vzdycky ostrihat. Mate taky nekdo takovou zkusenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

Mě se teda líbí dlouhý vlasy (jinak bych na tomto fóru asi nebyl), ale myslím si, že byměl každej sám vědět co mu sluší. Taky máš pravdu, že s dlouhých vlasů jde udělat víc účesů.
A jestli jsou jemný vlasy dobrý jako dlouhý, tak to jistě. Dlouhý jsou prostě krásný, když jsou upravený Very Happy

Ale víc rad dostaneš asi od žen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 10:14 pm    Předmět: Re: Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy? Citovat

galadriel napsal:
Chtela bych nadhodit tohle tema k diskuzi. Vsude se pise, ze pro jemne vlasy se dlouhe vlasy absolutne nehodi, ze vypadaji pak splihle a neupravene. Co si o tom myslite? Logiku to ma, na druhou stranu, kdyz jsem mela dlouhe vlasy, mohla jsem je nosit na spoustu zpusobu a vypadaly upravene. Kdyz uz nebyly takove "cerstve" udelal se cop nebo drdol a hotovo. Jak jsem to ostrihala, ted mi to dorostlo na kratsi mikado, do culiku to jeste nedam, kazdy den ty vlasy mam stejne, musim je porad myt, jinak vypadaji uz treti den strasne a vubec ted nemam pocit, ze jsou kratsi vlasy nejaka vyhra pro jemne vlasy. Spis naopak.
Na druhou stranu si rikam, jak je mozne, ze vsichni ti odbornici-kadernici tvrdi opak? Oni jsou na to studovani a jeste nikdo mi nerekl, at si necham delsi vlasy. Naopak kdyz jsem mela sve neznicene dlouhe vlasy, pokazde me lamaly, ze na mou kvalitu vlasu se dlouhe nehodi a chteli me vzdycky ostrihat. Mate taky nekdo takovou zkusenost?


Já mám vlasy hodně jemné, takže nevýhoda je, že se mi zacuchávají a jsou hodně "přecitlivělé" třeba při česání. Proto je nenosím moc rozpuštěné, ale podle mého názoru, někomu prostě "splihlé" vlasy sluší, někomu ne. Je to hodně o tvaru obličeje a typu člověka. Mě se na ženách dlouhé vlasy líbí a jsou li splihlé, to neřeším. Někomu to opravdu sluší..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

je fakt, že hodně záleží na umění majitelky, musí vypadat dobře a upraveně...ale z druhé strany, pokud jsou vlasy extrémně jemné a je jich opravdu málo, tak to vypadá příšerně. Už jsem mělat tu čest potkat paní, která měla vlasy do půl zad, ale tak jemné a řídké, že jí prosvítala hlava a byla na ty vlasy tak pyšná, až mi jí bylo líto Embarassed to je opravdu extrém, někdy je lepší mít krátké a upravené, než chtít mít za kažadou cenu dlouhé, i když to nejde Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:45 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
je fakt, že hodně záleží na umění majitelky, musí vypadat dobře a upraveně...ale z druhé strany, pokud jsou vlasy extrémně jemné a je jich opravdu málo, tak to vypadá příšerně. Už jsem mělat tu čest potkat paní, která měla vlasy do půl zad, ale tak jemné a řídké, že jí prosvítala hlava a byla na ty vlasy tak pyšná, až mi jí bylo líto Embarassed to je opravdu extrém, někdy je lepší mít krátké a upravené, než chtít mít za kažadou cenu dlouhé, i když to nejde Embarassed


Je to tak.Taky jsem se nedávnou s jednou takovou slečnou potkala-její vlasy nebyly moc husté, měla je po pas a asi od lopatek potrhané a ještě přořídlejší. Možná, kdyby se ostříhla po ty lopatky, vypadalo by to líp.Ale bylo vidět, že si na vlasech zakládá, neustále si je pročesávala a rovnala prsty .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:51 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
je fakt, že hodně záleží na umění majitelky, musí vypadat dobře a upraveně...ale z druhé strany, pokud jsou vlasy extrémně jemné a je jich opravdu málo, tak to vypadá příšerně. Už jsem mělat tu čest potkat paní, která měla vlasy do půl zad, ale tak jemné a řídké, že jí prosvítala hlava a byla na ty vlasy tak pyšná, až mi jí bylo líto Embarassed to je opravdu extrém, někdy je lepší mít krátké a upravené, než chtít mít za kažadou cenu dlouhé, i když to nejde Embarassed


To je pravda. Ale myslím, že jemné vlasy běžné hustoty se klidně můžou nechat narůst (ostatně, já mám taky dost jemné). Jedna rozumná kadeřice mi říkala, že její dcera má taky dlouhé jemné vlasy, a že ostříhání to neřeší, naopak je lepší je nosit dlouhé a dělat z nich různé krásné drdoly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 7:56 pm    Předmět: Citovat

No já si říkám, že komu prosvítá hlava s dlouhými vlasy, bude mu prosvítat i s krátkými, ne? Prostě nějak nevím, jak by mělo ostříhání pomoct, když už jsme si tu někde ujasnili, že ostříháním vlasy nezhoustnou ani nezačnou rychleji růst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 9:17 pm    Předmět: Re: Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy? Citovat

galadriel napsal:
Na druhou stranu si rikam, jak je mozne, ze vsichni ti odbornici-kadernici tvrdi opak? Oni jsou na to studovani a jeste nikdo mi nerekl, at si necham delsi vlasy. Naopak kdyz jsem mela sve neznicene dlouhe vlasy, pokazde me lamaly, ze na mou kvalitu vlasu se dlouhe nehodi a chteli me vzdycky ostrihat. Mate taky nekdo takovou zkusenost?


Ahoj galadriel, ja mam pocit, ze kadernici jsou studovani jen na to, aby meli z klienta vydelek, ten dosahnou jedine zasahem na jeho vlasech. Zni to mozna ostre a trochu premrstene, ale proc by te kadernik premlouval k dlouhym vlasum, kdyz by to byla strelba do vlastniho kolene.
Dej na svuj pocit, vlasy nech tust, pecuj o ne, a kdyz to bude neunosne, muzes je usmiknout. To jde vzdy.
Ja mam take jenme vlasy, pred rokem a pul jsem dala na "radu" a nechala se ostrihat. Byla s tim neuveritelna prace, pokud jsem je nevyfenovala, byly zplihle a beztvare. Ted je uz konecne zapletam do copu, dam do drdolu, atd. A mimochodem - kdyz byly vlasy kratke, komplimenty prichazely jen od zen. S delsimi vlasy je dostavam od muzu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 9:44 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Ještěrka napsal:
je fakt, že hodně záleží na umění majitelky, musí vypadat dobře a upraveně...ale z druhé strany, pokud jsou vlasy extrémně jemné a je jich opravdu málo, tak to vypadá příšerně. Už jsem mělat tu čest potkat paní, která měla vlasy do půl zad, ale tak jemné a řídké, že jí prosvítala hlava a byla na ty vlasy tak pyšná, až mi jí bylo líto Embarassed to je opravdu extrém, někdy je lepší mít krátké a upravené, než chtít mít za kažadou cenu dlouhé, i když to nejde Embarassed


To je pravda. Ale myslím, že jemné vlasy běžné hustoty se klidně můžou nechat narůst (ostatně, já mám taky dost jemné). Jedna rozumná kadeřice mi říkala, že její dcera má taky dlouhé jemné vlasy, a že ostříhání to neřeší, naopak je lepší je nosit dlouhé a dělat z nich různé krásné drdoly.


Tak... názor Daniely mě těší. Smile Já mám vlasy taky jemné, i ta hustota není stoprocentní,...tak alespoň mám klidné svědomí Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
No já si říkám, že komu prosvítá hlava s dlouhými vlasy, bude mu prosvítat i s krátkými, ne? Prostě nějak nevím, jak by mělo ostříhání pomoct, když už jsme si tu někde ujasnili, že ostříháním vlasy nezhoustnou ani nezačnou rychleji růst.

jak říkám, záleží na každém a tohle je jen můj osobní názor a mluvila jsem o extrému Wink a taky jsem neříkala, že by tím ostříhánm vlasy zhoustly, jen když jsou vlasy příliš řídké, tak jako kratší se dají upravit úhledněji. Je lepší mít na hlavě sice krátké vlasy, leč upravené, než býti hrdá na cop jako myší ocásek. To je jedna věc a druhá je ta, že nejenom dlouhé jsou krásné, krásné jsou dobře upravené a hlavně v rámci možností zdravě vypadající. Tvrdím, že každá ženská by si měla pěstovat to, co je na ní krásné, na některé jsou to vlasy, na jiné zase třeba nehty, nebo nohy, nebo třeba něco jiného. Krása nespočívá jen ve vlasech a nevím, kdo to tvrdil, že neexistují ošklivé ženy, lae jen ženy, co se neumí učinit krásnými. Taky jsem se musela smířit s tím, že na svojí figurunemůžu nosit minisukně a chlubit se nohama, protože na to nejsem stavěná, no a stejně tak některé vlasy nevypadají dlouhé dobře...ale opakuji znova, je to jen můj názor a mluvila jsem o extrémech, tedy mimořádně řídké a slabé vlasy, tedy tam, kde prosvítá hlava, ne jemné vlasy, normální hustoty:wink: Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.