Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b9fec4c99fbe0dca48a4090473ffb34aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 12:32 pm    Předmět: Citovat

Jo a taky nemám ráda, když mi někdo řekne, že mám řídký vlasy... nemám je řídký! Mám je pouze jemný... fakt tenký. Třeba přítel absolutně nerozlišuje pojem řídký a jemný. A dost mě to někdy štve... už jsem mu to vysvětlovala, ale nechápe to, podle něj je to jedno a to samý... Rolling Eyes No teda nevím jak to maj lidi ze Zlínska, ale už mi připadá, jesltli to není nějaký blbý nářečí. Tímto se samozřejmě nechci dotknout žádnýho Zlíňáka.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 12:35 pm    Předmět: Citovat

tebe nieketo už povedal že máš riedke vlasy? Surprised ... akože podľa fotiek fakt nemáš, vlasy máš krásne a máš ich veľa Smile ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 12:56 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Jo a taky nemám ráda, když mi někdo řekne, že mám řídký vlasy... nemám je řídký! Mám je pouze jemný... fakt tenký. Třeba přítel absolutně nerozlišuje pojem řídký a jemný. A dost mě to někdy štve... už jsem mu to vysvětlovala, ale nechápe to, podle něj je to jedno a to samý... Rolling Eyes No teda nevím jak to maj lidi ze Zlínska, ale už mi připadá, jesltli to není nějaký blbý nářečí. Tímto se samozřejmě nechci dotknout žádnýho Zlíňáka.


Asi moc nechápu, co přesně má být to blbé nářečí, ono na Zlínsku je jich vícero. Tak jenom za sebe můžu říct jakožto osoba pocházející ze Zlínského kraje, že tedy řídký a jemný rozlišuji docela zásadně, stejně tak jako snad všichni z téže oblasti, co znám. Ještě jsem se nesetkala s tím, že by někdo ty dva pojmy měl jako synonymum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 12:57 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
tebe nieketo už povedal že máš riedke vlasy? Surprised ... akože podľa fotiek fakt nemáš, vlasy máš krásne a máš ich veľa Smile ....

no samozřejmě... přítel furt tvrdí že mám řídký vlasy... fakt je asi v tomhle mírně natvrdlej a to jsem mu to vysvětlovala! Pro něj je prostě jemný bez objemu=řídký. Sám jich má na hlavě taky na dvě hlavy a tlustý žíně, jeho celá rodina taky. To vidí prostě jinak asi... A všichni kdo nemaj moc objem maj podle něj jednoduše řídký vlasy. Přitom já jich mám na hlavě fakt docela dost... kůže mi prosvítá jen když mám mastnější vlasy a nemám je učesaný. To je ale normální bych řekla. A jen na "vrtulce" vzadu na temeni mám místo kde je kůže vidět snad furt, jenže vlasy si dělají co chtějí a rostou prostě různým směrem a neovlivním to. Lysinu tam ale v žádným případě nemám. V koutech mám spíš takový chmíří než vlasy, ale na zbytku hlavy mám opravdu vlasy na každým kousku kůže. Hmm... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 12:59 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Nikinka napsal:
Jo a taky nemám ráda, když mi někdo řekne, že mám řídký vlasy... nemám je řídký! Mám je pouze jemný... fakt tenký. Třeba přítel absolutně nerozlišuje pojem řídký a jemný. A dost mě to někdy štve... už jsem mu to vysvětlovala, ale nechápe to, podle něj je to jedno a to samý... Rolling Eyes No teda nevím jak to maj lidi ze Zlínska, ale už mi připadá, jesltli to není nějaký blbý nářečí. Tímto se samozřejmě nechci dotknout žádnýho Zlíňáka.


Asi moc nechápu, co přesně má být to blbé nářečí, ono na Zlínsku je jich vícero. Tak jenom za sebe můžu říct jakožto osoba pocházející ze Zlínského kraje, že tedy řídký a jemný rozlišuji docela zásadně, stejně tak jako snad všichni z téže oblasti, co znám. Ještě jsem se nesetkala s tím, že by někdo ty dva pojmy měl jako synonymum.

Však jsem se nechtěla nikoho dotknout, ale já jsem se s tím, že to je pro někoho jeden a ten samej pojem bohužel setkala, a nejde to ani vysvětlit, vymluvit, nic... naštěstí to neříká moc často, ale když jo, říká to tak jak mu huba narostla a on to vnímá jako řídký. Někdy na facku... Confused Tím nářečím jsem nemyslela žádný konktetní, taky jsme se setkala s tím, že já jedno slovo (prdlý ve smyslu vtipný) vnímám vtipně a pozitivně, a řeknu ho u nich a dostane se ke mě, že jsem prej divná a že je to urazilo. Tak nevím, jestli se to týká pouze pár lidí (jeho rodiny), nebo je to jako v širším měřítku...
_________________


Naposledy upravil Nikinka dne pá březen 02, 2012 1:02 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 1:01 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že to je fakt spíš o individuálním vnímání, vážně jsem se s tím nesetkala napříč lidmi ze Zlína, Kroměříže, z úplného východu Zl. kraje a okolních oblastí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 1:11 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Kvetinka06 napsal:
tebe nieketo už povedal že máš riedke vlasy? Surprised ... akože podľa fotiek fakt nemáš, vlasy máš krásne a máš ich veľa Smile ....

no samozřejmě... přítel furt tvrdí že mám řídký vlasy... fakt je asi v tomhle mírně natvrdlej a to jsem mu to vysvětlovala! Pro něj je prostě jemný bez objemu=řídký. Sám jich má na hlavě taky na dvě hlavy a tlustý žíně, jeho celá rodina taky. To vidí prostě jinak asi... A všichni kdo nemaj moc objem maj podle něj jednoduše řídký vlasy. Přitom já jich mám na hlavě fakt docela dost... kůže mi prosvítá jen když mám mastnější vlasy a nemám je učesaný. To je ale normální bych řekla. A jen na "vrtulce" vzadu na temeni mám místo kde je kůže vidět snad furt, jenže vlasy si dělají co chtějí a rostou prostě různým směrem a neovlivním to. Lysinu tam ale v žádným případě nemám. V koutech mám spíš takový chmíří než vlasy, ale na zbytku hlavy mám opravdu vlasy na každým kousku kůže. Hmm... Rolling Eyes


Ach tí chlapi ... Very Happy ... hrôza ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 1:16 pm    Předmět: Citovat

Rozdíl mezi řídkými a jemnými vlasy:
https://picasaweb.google.com/113933290463793554007/2Brezna2012?authkey=Gv1sRgCNqH7OzTpJGmTg#5715271957240392770
popis: vlevo řídké, napravo jemné
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 1:29 pm    Předmět: Citovat

Niki .. ukáž frajerovi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 1:31 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Niki .. ukáž frajerovi Smile

Sem to kleslila hlavně kvůli ní aby frajer viděl Laughing
Chlapy jsou v tomto ohledů úplně mimo.
Teda spoň můj mladej.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.