Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4fd8478a0d68c0944e7b0aec6eb6e631Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 2:59 pm    Předmět: Citovat

Hanny napsal:
Déscantes napsal:
Já si představuju řídké vlasy jako takové, kterých je opravdu málo a stěží zarůstají lysiny. Nebo ani nezarůstají, prostě v té hlavě viditelné lysiny jsou. V drtivé většině to mají hodně staří lidé.


Jestli smím něco dodat, tak ta představa řídkých vlasů je často kámen úrazu nejen tady, ale i jinde na fórech. Vždy je to stejný scénář - jeden, dva lidi s problémy založí diskuzi o řídkých vlasech a zbytek, který se přidá, má vlasů na tři hlavy, ale rádi se nechají ujistit ostatními, že to tak není, i když stále prohlašujou, jaká je to hrůza. Pak ti, co tedy opravdu mají problémy s lysinami, založí další téma, např. jako na lhc "thin hair, no euphemism", ale stejně to směřuje podobným směrem. Je mi to líto, a jak se potom lidé, co opravdu začesávají hodně lysin, mají cítit?? Řídké vlasy = opravdu pár pramenů zbylých na hlavě, kdy už to lidi pochopí?
(pozn. nemluvím zde o sobě, týká se mě to jen částečně v tom smyslu, že mám po výrazném padání dvě lysiny, které už ani nejdou začesat).


Názov temy je: HODI SE DLOUHE VLASY PRE JEMNE VLASY?
nazorov moze byt viacej, to je samozrejme, podla mna sa hodia dlhe vlasy aj pre jemne vlasy.
Prave ze tato tema nieje o riedkych ( uz som povedala ze to slovo vymazem zo slovnika, ale pre tento krat pouzijem) ale o jemnych vlasoch.
Jemnovlasatice su casto krat povazovane za riedkovlase a nie je to spravne.
Vid aj prispevok od Poppy co vyguglila
Uprimne kto ma naozaj riedke vlasy z akeho kolvek dovodu, ci to ma uz v genoch alebo je to sposobene nejakou chorobou vo mne vyvolava lutost a dojatie. z toho dovodu ze je jasne ze sa neciti prave najlepsie.

ci uz tu na fore alebo aj v beznom zivote. /moja sestra je jemnovlasatica uplne hodvabna blondy a pocuva velmi casto, ze ma riedke vlasy a tiez ju to trapi/som stretla viac jemnovlasatic, ktore boli oznacene za riedkovlase a ja im verim ze sa to teda zrovna dva krat dobre nepocuva.
Totizto aj pojem objemu je velmi individualny a kazdy ho moze posudzovat svojim metrom. Co su pre teba huste vlasy nemusia byt aj pre ineho. a naopak
Inak som tu nestretla ani jednu hrubovlasaticu co by sa nasilu povazovala za jemnovlasaticu a potrebovala by presvedcovat o opaku
Jemnovlasatic som tu stretla viac, aj ked som neni prave luskac profilov, ale par som si ich uz pozrela, ale riedke vlasy som este nevidela u nikoho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 3:01 pm    Předmět: Citovat

Nikinka: já si taky myslívala, že mám řídké vlasy, ale fakt ne. Mám jich hromadu (když občas chci po příteli, aby mi "zkontroloval" ekzém na pokožce, nemůže se tam ani dostat a vždycky nadáva "ty máš moc vlasů!"), ale jemňounké jako chmýří a v oblasti "koutů" ještě jemňější, ale jsou úplně všude, na každém kousku kůže.
Takže asi tak, vy(oni) neználci, pche! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 3:17 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Kvetinka06 napsal:
Niki .. ukáž frajerovi Smile

Sem to kleslila hlavně kvůli ní aby frajer viděl Laughing
Chlapy jsou v tomto ohledů úplně mimo.
Teda spoň můj mladej.

Děkuju zetonku, určitě mu to ukážu! Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 3:46 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
Nikinka: já si taky myslívala, že mám řídké vlasy, ale fakt ne. Mám jich hromadu (když občas chci po příteli, aby mi "zkontroloval" ekzém na pokožce, nemůže se tam ani dostat a vždycky nadáva "ty máš moc vlasů!"), ale jemňounké jako chmýří a v oblasti "koutů" ještě jemňější, ale jsou úplně všude, na každém kousku kůže.
Takže asi tak, vy(oni) neználci, pche! Wink



.... mne to vtĺkali celé detstvo..... Tak som si aj myslela, že nikdy nebudem mať svoje vlasy krásne, ale je to asi blbosť, ešte ich síce nemám, lebo som ich ešte viac poničila ... ale raz určite Smile. Ja som tu videla hodne profilov jemnovlasých krásnovlások Smile - a to je úplne povzbudzujúce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 4:11 pm    Předmět: Citovat

PRE HANNY:
napisem to sem aj ked je to mimo temu, aby sa ti to lahsie naslo.
V puberte som mala tiez dve plesiny v kutoch asi tak 4 x 3 cm, vypichala som si 250 injekcii pantenolu do stehna a pomohlo. odvtedy sa mi to uz nestalo. Dufam ze aj tvojim vlaskom je este nejakej pomoci a prajem nech sa to zlepsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blackwolf
21-40
21-40


Založen: 27.6.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 4:58 pm    Předmět: Citovat

No holky do tohohle tématu se fakt musím připojit Smile Mám jemné a snadno plihnoucí vlasy, ale rozhodně ne řídké! Tak jistě, že bych jich klidně brala víc Very Happy ale mám vlasy v normě, řekla bych že se ničím neliším od průměru.. Akorát pokud si je po umytí nenatužím, další den už vypadají splihle a hrozně, kdžy jsou rozpuštěné..

No a nevěřily byste, jak mi nadzvihlo mandle (a doteď mě vzpomínka na to velmi, velmi rozčiluje!), když mi nedávno můj bývalý přítel poslal video o takovém tom spreji co se nastříká na hlavu a udělá, že máte víc "vlasů".. jak prý je to dost vychytné a že se nemám rozčilovat, že on by taky byl rád, kdybych mu poslala něco, co by řešilo nějaký jeho problém Very Happy Very Happy Myslela jsem, že mě trefí šlak! Ano, jedna naše společná kamarádka má enormě husté a silné vlasy, takže pokud mě opravdu poměřuje s ní.. jinak už fakt nevím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 5:10 pm    Předmět: Citovat

ježiš ... a ďalši .... sila fakt ...Very Happy ... By som ho zabila, keby mi pošle taký sprej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanny
41-80
41-80


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 8:12 pm    Předmět: Citovat

bosorka777 napsal:
PRE HANNY:
napisem to sem aj ked je to mimo temu, aby sa ti to lahsie naslo.
V puberte som mala tiez dve plesiny v kutoch asi tak 4 x 3 cm, vypichala som si 250 injekcii pantenolu do stehna a pomohlo. odvtedy sa mi to uz nestalo. Dufam ze aj tvojim vlaskom je este nejakej pomoci a prajem nech sa to zlepsi.


Právě jsem si to přečetla, děkuji moc za info Wink
Jinak co se týče toho mého příspěvku o řídkých vlasech, bylo to právě myšleno tak, že někdo, kdo je má jemné, ale má jich na tři hlavy, tak může nesprávně tvrdit, že jsou řídké, což není zrovna povzbuzující pro ostatní, které je mají řídké, a na fotkách jemnovlasých vidí spoustu vlasů, které oni sami nemají. Aneb přesně jak nakreslila Zetonek Smile

každopádně jsem to předtím nevyjádřila dobře, za to se omlouvám, přesně vím, co chci napsat, ale pak to nejde..viz všechny moje příspěvky tady, ach ta úroveň vyjadřování, podepisuje se na mě hrozivě angličtina Laughing

K tématu: Zatím mám vlasy po pásek podprsenky, až (jestli) budou delší, tak budu rozhodně bojovat za to, že i jemné vlasy můžou být dlouhé Smile Ale zatím se mi prostě nenápadně ulamujou, vůbec nestříhám, a jsem na stejné délce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 11:35 pm    Předmět: Citovat

To isté mám s tou dĺžkou ináč ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 7:45 pm    Předmět: Citovat

Tak mě teda nikdy nenapadlo říkat, že mám řídké vlasy. Já pouze tvrdím, že je nemám husté, což není totéž ne?
Čerstvě po umytí, když je nechám rozpuštěné, vypadá to, že je jich celkem dost. Když ale upletu cop nebo udělám drdol, tak je z toho takové nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.