Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9506ae743faae0e376eaf833c6f3783bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 7:53 pm    Předmět: Citovat

Holky, o tom, co jsou řídké vlasy, běžte debatovat do příslušného tématu, tady to má být o tom, jestli je vhodné mít jemné vlasy dlouhé! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 11:48 am    Předmět: Citovat

blackwolf napsal:
No a nevěřily byste, jak mi nadzvihlo mandle (a doteď mě vzpomínka na to velmi, velmi rozčiluje!), když mi nedávno můj bývalý přítel poslal video o takovém tom spreji co se nastříká na hlavu a udělá, že máte víc "vlasů".. jak prý je to dost vychytné a že se nemám rozčilovat, že on by taky byl rád, kdybych mu poslala něco, co by řešilo nějaký jeho problém Very Happy Very Happy Myslela jsem, že mě trefí šlak! Ano, jedna naše společná kamarádka má enormě husté a silné vlasy, takže pokud mě opravdu poměřuje s ní.. jinak už fakt nevím Very Happy

Tak tohle by vytočilo ženu s jakýmikoliv vlasy. Ta s hustýma je na ně pyšná, tak by se jí to dotklo, ta s jemnýma by se cítila ukřivděná a pro tu s méně vlasy by to byl poslední ,,hřebíček do rakve".

Nenecháme se přece trápit kvůli tomu, že je zrovna trend objemných vlasů a nám to tak nedrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magdalen
0-7
0-7


Založen: 23.8.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2014 8:06 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Ještěrka napsal:
je fakt, že hodně záleží na umění majitelky, musí vypadat dobře a upraveně...ale z druhé strany, pokud jsou vlasy extrémně jemné a je jich opravdu málo, tak to vypadá příšerně. Už jsem mělat tu čest potkat paní, která měla vlasy do půl zad, ale tak jemné a řídké, že jí prosvítala hlava a byla na ty vlasy tak pyšná, až mi jí bylo líto Embarassed to je opravdu extrém, někdy je lepší mít krátké a upravené, než chtít mít za kažadou cenu dlouhé, i když to nejde Embarassed


To je pravda. Ale myslím, že jemné vlasy běžné hustoty se klidně můžou nechat narůst (ostatně, já mám taky dost jemné). Jedna rozumná kadeřice mi říkala, že její dcera má taky dlouhé jemné vlasy, a že ostříhání to neřeší, naopak je lepší je nosit dlouhé a dělat z nich různé krásné drdoly.


Já mám hodně jemné vlasy, momentálně po ramena a vůbec nevím, jestli je mám hodně řídké, nebo jak píšeš "běžnou hustotu". Husté je každopádně nemám, ale dlouhé bych chtěla, jen se pořád rozhoduji, jestli i tak nemám příliš řídké..Případně hodím k sobě pár fotek do galerie, jsem tu nová. Smile Jinak hennuji, ale k nějak normálnímu objemu si musím vždycky dopomoct trochou tužidla nebo laku, případně copánkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.