Extrémní lupy aneb seboroická dermatitida
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ea4a28aa2b96dfd67f096b831741a42Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pomněnka
161-320
161-320


Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 7:58 am    Předmět: Citovat

Tak mám totéž, když nastane krize, myju v průběhu 14ti dnů Nizoralem, a ten mi naštěstí vždycky zabere. Pak přejdu zas na normální šampony a většinou se mi to znovu neobjeví, pokud nevynechám na delší dobu mytí (třeba na dovolené pod stanem) - delší doba u mě bohužel znamená víc jak 3 dny bez mytí, takže myju nejméně obden. Vlasy to jistě zatěžuje, ale kůži mám v pohodě a to je základ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 4:18 pm    Předmět: Citovat

Tímhle trpí můj bývalý přítel, taky to měl diagnostikované od doktora a kůži měl suchou, takže s tou suchostí/ mastností pokožky nevím. A atopák to nebyl, měl to jen na hlavě a vůbec nikde jinde, a atopák se projevuje jinak (ten má zase můj současný přítel, takže můžu srovnávat Laughing ).
Mému bývalému se dělali i strupy, hlavně na zadní části hlavy, naštěstí to nebylo moc vidět, vlasy myl jenom nizoralem, protože po čemkoli jiném se to okamžitě zhoršovalo.
Měl vlasy nejdřív po lopatky, pak do půl zad, když už jsme se rozešli, tak ještě delší, a pak nějak přešel na to, že je to určitě těmi dlouhými vlasy a že bez nich bude kůže "líp dýchat" a nechal se ostříhat na krátko. Samozřejmě to nepomohlo.
Takže nepodléhejte podobným tendencím, krátké vlasy problém nevyřeší Wink
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 4:52 pm    Předmět: Citovat

Mě se občas ze stresu dělá něco podobného - nejdřív zarudlé místo, pak boláček, který se potom jakoby obalí lupy a později se na ně rozpadne. Měla jsem na to krém namíchaný od kožařky plus ten smradlavý dechtový šampon kterým se to ráno smývalo (nechávalo se to přes noc). Na doléčení pak Triancilon nebo jak se to píše...a když se to chytlo včas tak stačil i ten.
Už jsem to díkybohu dlouho neměla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 6:18 pm    Předmět: Citovat

Succuba napsal:
Měl vlasy nejdřív po lopatky, pak do půl zad, když už jsme se rozešli, tak ještě delší, a pak nějak přešel na to, že je to určitě těmi dlouhými vlasy a že bez nich bude kůže "líp dýchat" a nechal se ostříhat na krátko. Samozřejmě to nepomohlo.
Takže nepodléhejte podobným tendencím, krátké vlasy problém nevyřeší Wink


Jo takové zjištění jsem učinila na základce...na radu maminky....takže co se v mládí naučíš, ..... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 8:29 am    Předmět: Citovat

Tahle hnusárna mě taky docela trápí, kvůli tomu meju hlavu denně. Takže jsem hledala vhodný šampon, který by nedráždil a dopracovala jsem se ke střídání nimbového a Alverde bříza šalvěj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokronilla
41-80
41-80


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 2:23 pm    Předmět: Citovat

Taky mně to občas trápí, zatím se mi osvědčil Nizoral preventivně tak 1x za 3 týdny. Ale můj pes měl v kožichu něco podobného, tak jsme byli u veterináře, který říkal, že je to psí obdoba seborei a dal mi na to šampon. Nelenila jsem, a zeptala se, jestli by to nepomohlo i mně, a on na to, že jasně, že on ten šampon taky používá a zabírá mu! A to má fakt nádherný vlasy. Tak jsem se s psíkem podělila a už od podzimu mám klid Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

kokronilla napsal:
Taky mně to občas trápí, zatím se mi osvědčil Nizoral preventivně tak 1x za 3 týdny. Ale můj pes měl v kožichu něco podobného, tak jsme byli u veterináře, který říkal, že je to psí obdoba seborei a dal mi na to šampon. Nelenila jsem, a zeptala se, jestli by to nepomohlo i mně, a on na to, že jasně, že on ten šampon taky používá a zabírá mu! A to má fakt nádherný vlasy. Tak jsem se s psíkem podělila a už od podzimu mám klid Very Happy Very Happy Very Happy


Můžu se zeptat na název toho šampónu?
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
kokronilla napsal:
Taky mně to občas trápí, zatím se mi osvědčil Nizoral preventivně tak 1x za 3 týdny. Ale můj pes měl v kožichu něco podobného, tak jsme byli u veterináře, který říkal, že je to psí obdoba seborei a dal mi na to šampon. Nelenila jsem, a zeptala se, jestli by to nepomohlo i mně, a on na to, že jasně, že on ten šampon taky používá a zabírá mu! A to má fakt nádherný vlasy. Tak jsem se s psíkem podělila a už od podzimu mám klid Very Happy Very Happy Very Happy


Můžu se zeptat na název toho šampónu?


Tak to by mě taky zajímalo....nebyl to Lactaderm? Ten je prý taky dobrý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokronilla
41-80
41-80


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 3:07 pm    Předmět: Citovat

Já to opíšu z obalu: Gottlieb New style Shampoo
Stál asi 300 u veta.Trochu je cítit po dehtu, ale fak mi zabral- možná líp než psovi Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 8:59 pm    Předmět: Citovat

kokronilla napsal:
Já to opíšu z obalu: Gottlieb New style Shampoo
Stál asi 300 u veta.Trochu je cítit po dehtu, ale fak mi zabral- možná líp než psovi Razz


ty jo 300,- ??? já znám gotliby pro psy a ty stojí tak 70,-, ty vypadají takhle:
http://www.hafani.cz/gottlieb-sampony/cz/c-2123/

vypadá stejně ten tvůj, nebo je jiný? Z těchto by to mohl být ten sírový...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.