Extrémní lupy aneb seboroická dermatitida
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d771abbce5067d82fb2ce455753f44e9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2014 8:24 am    Předmět: Citovat

Mě na seboreu v uších pomáhá akorát pořád promazávat, nejvíc mi kupodivu zabral takový ten modrý dětský olejíček. Mamka mi s ním jako malé mazala i hlavu se seboreou a prý to zabíralo, tak jsem to zkusila a funguje Smile Ale do vlasů se mi patlat moc nedaří, takže tam se holt loupu pořád...ale kupodivu to teď moc nesvědí (což se divím vzhledem k tomu kolik jsem měla/mám stresu). Třeba taky někomu pomůže Smile Akorát na složení jsem raději nekoukala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 10:21 pm    Předmět: Citovat

a ako sa vola ten modry olejík? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 11:13 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že to bude toto http://onlinelekarna.com/aviril-detsky-olej-s-azulenem-50ml

taky jsem to jednu chvíli měla na dítě, ale doktorka mi to moc nedoporučovala, že ten azulen může naopak dráždit. takže jsme přešla na dětský bio olejíček. Ale já něřešila seborou, ale takové ř¨žluté dětské lupy (příměty)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2014 6:52 am    Předmět: Citovat

To je on...zběžně sem koukla na složení a na dítě bych to asi taky spíš nemazala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 1:42 am    Předmět: Citovat

Mě na mazání kámošky seboroické hnusnosti nejvíc pomohl kokosák. Mám to i na uších a na krku snad od školky. Na mytí rozjeté šílenosti teda jedině L'Oreal Elvive Active Selenium, naštěstí to mám za kopečky do BIPA kousek. Nic jiného mi nikdy nepomohlo, ani od kožní.
Jinak http://1url.cz/jTrd a občas to sežehnu tím jejich ITA, ale je to jen pro silné povahy, ten dehtosmrad je ukrutný Laughing
Jo a délka vlasů na to fakt nemá vliv. Při 2cm ježku to bylo stejné jako s vlasama k zadku...to byla rada nad zlato, to ostříháme a ono se to zlepší Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 5:02 am    Předmět: Citovat

Děti moje obě tuto dermatitidu měly, ve vláskách a skoro po celým obličejíku, vyzkoušely jsme mraky mastí, a pomohl až Cannabiox E - vyrábé se krém i mastička, ale obojí se bezva roztírá, má to takovou jemnou konzistenci, nené to mostný.. sice to není nejlevnější, ale u nás po pár aplikacích zmizelo.
Pomohl nám i odstranit atopický exém.
Zkus se zeptat v lékárně, my jsme dostali prvně vzorečky, než jsem kopila celou tubu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 10:58 am    Předmět: Cannabiox E Citovat

Cannabiox E odzkoušený, mám ještě nedodělané balení a popravdě si s tím nemažu nic, protože mi to absolutně nic neudělalo. Zas jsem se aspoň neosypala jako po většině pokusů. Mám k tomu ještě taky pěkné problémy s pupínky na ksichtě a nejen tam. Občas vypadám jak s leprou.
Prošla jsem to kortikoidů, přes Nizoral, konopí v různých formách-včetně domácí produkce Embarassed , Kawar, hořkou sůl, chytrou houbu...různé tablety, ječmen, kapky, čaje, různé hnusy a nic moc výsledky. Pokud nepočítám anorektický stav mé peněženky.
Na 100% funguje jedině Piso Thermi na ostrově Kos, skoro půl roku jsem měla klid Laughing je to myslím sirno-železitý termální pramen co teče do moře, je tam takový kus ohrazený šutry a je to totální vypalovák. Sežehlo mi to plavky a smrděla jsem ještě týden po dovolené jako pukavec Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 11:01 am    Předmět: Citovat

A nemáš na něco alergii? mě na ekzém taky nic nepomáhá. jen nejíst sóju a vločky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 5:27 pm    Předmět: Citovat

Mám alergii co vím akorát na buráky, roztoče a nějaké plísně. Jsem byla na testech minulý měsíc. Jediné co jsem vypozorovala je souvislost s mlíkem. Jak se narvu smetanovou zmzlinou, tak jsem samý pupínek a za ušima pohroma.
Jinak moje kůže nesnese něco co dávají do kosmetiky, mi na kožním taky neporadili co to je. Na to testy prý nejsou...umyla jsem si u mámy v nouzi hlavu Sayossem a skončilo to mega strupy po celé hlavě, protože se drbu ze spaní. Nebýt toho Selenia od L'Oreal, tak jsem si asi vydrbala hlavu do hola Wink nevadí mi většina věcí od Bione a Alverde, jinak je to pokus omyl na co sáhnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 6:52 pm    Předmět: Citovat

Rozumím. Co se týče kosmetiky. Zaručeně se drbu po aloe vera. První jsme měla podezžení a dlouho se jí vyhýbala. pak se mi povedlo koupit tužku na oči...no to bylo něco šíleného, než mě to trklo, že si mám přečíst složení (a že mám rudé oči z toho) a před rokem s emi povedlo koupit omylem koupit nějaké šampóny a kondicionéry. kam až se to dostalo, tak ksem měla ekzém, akné... prostě co se snad vše jak se lze "osypat"...ale přijít na to mi trvalo léta...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.