The Body Shop
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=14aceb85415e46c69a4c11767787c232Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 7:06 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Mate nieco vyskusane z vlasovej rady Rainforest (bez parabenov, silikonov, sulfatov a farbiv)?


Tak já zakoupila asi před měsícem šampon, pro objem. Při první zkušenosti mě jemně štípal. No ale jelikož byl až moc drahej tak mu dávat další šance. Ale vlasy po něm teda nic moc, rozlítané, jako slepené. Hned po umytí mají ale vlasy objem to je fakt. Jinak se mi po něm nic moc nelesknou a jakoby tlumí hennu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 9:48 am    Předmět: Citovat

Theres napsal:
Decapitated napsal:
Mate nieco vyskusane z vlasovej rady Rainforest (bez parabenov, silikonov, sulfatov a farbiv)?


Tak já zakoupila asi před měsícem šampon, pro objem. Při první zkušenosti mě jemně štípal. No ale jelikož byl až moc drahej tak mu dávat další šance. Ale vlasy po něm teda nic moc, rozlítané, jako slepené. Hned po umytí mají ale vlasy objem to je fakt. Jinak se mi po něm nic moc nelesknou a jakoby tlumí hennu.


To, ze tlmi hennu ma teda velmi netesi, ale ten objem je lakavy. Mozno skusim to male cestovne balenie, ale na to, ze je take male bude asi predrazene Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 3:22 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Theres napsal:
Decapitated napsal:
Mate nieco vyskusane z vlasovej rady Rainforest (bez parabenov, silikonov, sulfatov a farbiv)?


Tak já zakoupila asi před měsícem šampon, pro objem. Při první zkušenosti mě jemně štípal. No ale jelikož byl až moc drahej tak mu dávat další šance. Ale vlasy po něm teda nic moc, rozlítané, jako slepené. Hned po umytí mají ale vlasy objem to je fakt. Jinak se mi po něm nic moc nelesknou a jakoby tlumí hennu.


To, ze tlmi hennu ma teda velmi netesi, ale ten objem je lakavy. Mozno skusim to male cestovne balenie, ale na to, ze je take male bude asi predrazene Sad


No já blbá hned chytla po tom velkém balení. To cestovní je skoro poloviční ale cena je jen o pár kč levnější ne? objem vydrží jen pár hodin bohužel, mě asi 3 ..... moc bych ho nedoporučovala ale každý má jiné vlasy Very Happy možná ti sedne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lennnka
41-80
41-80


Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 10:19 pm    Předmět: Citovat

bananovy sampon kazdy chvalil, ale podla mna nefunguje na jemne vlasy... este viac ich zjemni, ale vonia pekne, inak mna tato kozmetika nejak nezaujala, mala som par veci a ... priemer za pomerne dost penazi, ale celkom prijemne (telove maslo, bananovy sampon, telovy olej s trblietkami Honey bronze, sprchac, mydlo) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 1:48 pm    Předmět: Citovat

Díky TBS u mě skončila honba za dokonalým krémem na ruce Smile ač používám na vlasy a pleť vše přírodní tak jsem zjistila, že rty a ruce snesou i nějaký ten silikon. Vyhovoval mi Handy Gurugu od Lushe ale Hemp Hand Protector ho naprosto předčil a chápu všechny ty oslavné recenze. Koupila jsem si i balzám na rty ze stejné řady a jsem stejně spokojená. Před nákupem ale doporučuji pořádně očuchat, oba produkty voní dost specificky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gaia136
41-80
41-80


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 2:26 pm    Předmět: Re: The Body Shop Citovat

barthezka napsal:
Máte zkušenosti s kosmetikou od Body Shopu?


Mám odskúšané hlavne telové maslá a sú fakt super Smile Zatiaľ najviac sa mi páčilo mandľové a pekne voňalo aj grepové. Okrem toho som skúšala aj sprchové gély a telové mlieka, ktoré tiež krásne voňajú. A posledné, čo mám odskúšané je ich BB krém, ktorý mi veľmi vyhovuje Cool
_________________
Dum spiro, spero.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 7:21 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem byla v jejich pražském obchodě a mají dost velké slevy. Na některá tělová másla, sprcháče, dárkové sady až 50%. A těch polovičních slev tam bylo docela dost. (Nemusím říkat, že už mám dvě tělová másla a dárkovou sadu pro maminu) :oops:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aalyiah
21-40
21-40


Založen: 20.2.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 8:17 pm    Předmět: Citovat

Telové maslá su fantastické Exclamation Exclamation vona aj hydratacia vydrzi velmi dlho dokonca mi po nich vonia aj oblecenie hmm : ) Kupovala som v UK kde mali zlavu druhý kus za 50% a hned som aj dostala zlavu z dalsieho nakupu tak mam doma hned 4 maslá (nakúpila by som aj plny kufor keby maju nekonecnu trvanlivost). Mam malinove, broskynove, cucoriedkove a kokosove, vsetky priam na zjedenie mnam : )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2014 9:32 am    Předmět: Citovat

Na ich webe som našla že maju BB kremy s obsahom tea tree, chcela by som ho vyskušať...nemala som od tejto značky ešte nič, ale kedže je prírodna, tak hadam že mojej pleti čo neznesie len tak hocičo neurobi zle...mate skusenosti niekto z tym tea tree bb kremom? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 9:45 am    Předmět: Citovat

kolik tak priblizne ty veci od tbs stojej?
a zkousel nekdo ten Rainforest Moiture sampon?
chci taky zkusit nejaky maslo ale nevim jestli nekdo kdo taky trpi na ekzemy zkousel nejaky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.