The Body Shop
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c44c39faa96b2b005d0476ff0cac0b62Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 3:19 pm    Předmět: The Body Shop Citovat

Máte zkušenosti s kosmetikou od Body Shopu?
Mám doma banánový šampon - krásně voní (nečekaně po banánech Laughing ). Zajímá mě i ostatní kosmetika - prý mají úžasný tělový másla (ale docela drahý na mě teda). A tak vůbec Very Happy Obchody mají pouze v Praze - Palladium a Chodov.
Co se týče sortimentu a cen: http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/index.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 7:20 pm    Předmět: Citovat

Mám tělový máslo, krém na ruce, nohy s konopím a musím říct že luxus na moji atopickou pokožkou. Je to drahý, ale dostala jsem to dárkem od ségry a hodně tím šetřím. Jejich pleťový krémy s aloe mě moc nenadchli, mám moc suchou pleť, ale pleťovej s konopim je podle segry skvělej. Takže já kosmetiku z Body Shopu můžu. Mám i dřevnej hřeben od nich Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 7:43 pm    Předmět: Citovat

S jejich dřevěným hřebenem tu bude mít zkušenosti víc lidí... Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 7:48 pm    Předmět: Citovat

To je jasný, taky na doporučení odtud jsem si ho koupila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

Od Body Shopu mám dost věcí. Jejich líčidla jsou kvalitní, hlavně rtěnky. Kupuju když jsou ve slevě. Věci na tělo, odličovací ubrousky s heřmánkem, okurkové odličovací mléko a spousta dalších věcí.
Jen s produkty na vlasy nemám zkušenost. Na ten banán už jsem ale taky koukala.
Mimochodem, mám podezření, že na Chodově už nejsou. Posledně jsem je tam nahoře nemohla najít Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 11:23 am    Předmět: Citovat

Hmm to zní dobře co píšete holky. Možná nějakou kosmetiku zkusím Smile A kouknu i po těch hřebenech.
Na Chodově určitě jsou, byla jsem tam asi před měsícem, pokud je mezitim neodstěhovali teda... Tam mají snad všechno z toho sortimentu, narozdíl od Palladia - tam neměli to, co mě zrovna zajímalo - možná, že čekali na doplnění, kdo ví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
klotyl
41-80
41-80


Založen: 25.9.2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 8:01 am    Předmět: Citovat

Na Body shop čtu samou chválu, tak bych taky možná něco pořídila. Holky, nevíte prosím jaké mají v tomhle obchůdku v Čechách ceny šamponů a masek? Nikdy jsem tam nebyla, ta nevím, jestli to nebude výhodnější koupit v zahraničí, kde občas pobývám. Třeba v ceně nebude žádný rozdíl, ale kdo ví...
_________________
http://s12.bitefight.cz/user/bite/116810
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 8:43 am    Předmět: Citovat

V sobotu jsem při příležitosti návštěvy Lushe zavítala i do tohohle obchodu. Cíl byl dřevěný hřeben, který tam nakonec byl, ale měli slevy 20%, poněvadž Palladium slavilo prej narozky, takže mě vyšel na nějakých 73 korun (původně 90,-). Nic jiného jsem si kupovat nechtěla, ale zaujaly mě šampony (jak jinak), ale ten, který mi paní doporučovala měl v obsahu dimethicone, takže ee. No a pak měl muž telefon a já tam furt oxidovala a že teda půjdu ke kase a paní se ptá, jestli jsem se rozhodla, který šampon vezmu. Poplakala jsem jí nad tím, že je tam silikon a že to já nemůžu. A ona začala kouzlit a vytasila na mě dva - borůvkový a olivový. Za sto padesát korun (a mínus těch 20%). Bez silikonů, sulfátů, barviv a parabenů. Krása. Tak jsem to honem hnedka odkývala a vzala olivový, protože mi ho na jemné vlasy doporučila a honem platila a schovávala, aby si muž nevšiml, že zase kupuju šampon. Laughing Naštěstí telefonoval dostatečně dlouho. A včera jsem ten šampon taky hned vyzkoušela - jsem nadšenější než kdy předtím, na to, že v něm nejsou žádné fujtajbly celkem hezky pění, a ta vůně! Příroda sama, opravdu nádhera.
A musím poznamenat, že jsem dostala dva vzorečky tělových másel, pomerančové a jahodové, voní nádherně, fakt jako čerstvé ovoce.

.... a to jsem tam původně šla jen očichat banánový šampon, který stejně neměli. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 10:58 am    Předmět: Citovat

Od Body Shopu som uz vyskusala zopar vyrobkov - telove masla, nejake sampony a kondicionery. Vsetko perfektne vonia, ale celkovo Body Shop nie je velmi prirodny a teda predrazeny. Keby bolo zlozenie prirodnejsie, tak by mi vyssia cena nevadila. Potesila ma ta nova rada vlasovej kozmetiky bez silikonov, parabenov, farbiv, pri tom aspon netreba studovat detailne zlozenie Smile a spominany bananovy sampon/kondicioner mi na zaciatku velmi vonal, teraz uz ich mam takmer minute a uz mam tej vone dost Very Happy no a odkedy som si kupila ich dreveny hreben, necesem sa nicim inym... doslovne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 8:19 am    Předmět: Citovat

Musím pochválit nové tělové duo máslo - opravdu je to vychytávka. Vyživuje krásně, nezůstává po něm mastný film a taky skvěle voní. Smile
Pořídila jsem si i deodorant, modrý v tuhé formě, sice trošku smrdí jako osvěžovač na záchod a je to taková spíš pánská vůně, ale zatím funguje skvěle.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.