The Body Shop
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bdc65a4e390536f4c9934fead5722c17Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anyyzek
41-80
41-80


Založen: 19.7.2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 9:18 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Pořídila jsem si i deodorant, modrý v tuhé formě, sice trošku smrdí jako osvěžovač na záchod a je to taková spíš pánská vůně, ale zatím funguje skvěle.


Ten mám taky a zrovna jsem chtěla napsat recenzi Very Happy

Mně teda voní moc hezky, opravdu lehce pánská vůně, resp. bych spíš řekla unisex, taková svěží a zvláštně kořeněná.

Je to tuhý gel, takže nebělí, nemusí zasychat, nelepí..no prostě bomba, dlouho jsem chlapům záviděla tuhle konzistenci deodorantů, protože u dámských jsem žádný takový nenašla.

K účinkům...má i lehce zabránit pocení, no já mám pocit, že se potím pořád stejně, ať už použiju tohle, jiný deodorant, jiný antiperspirant nebo nic. Co s týče deodorančního účinku, tak snad dobré...snad, protože já zatím sama sebe necítím a co říká okolí, na to jsem se neodvážila zeptat Wink Ale nosím ho u sebe v kabelce a několikrát denně se jím znovu přetřu. To je taky výhoda té konzistence, kdy nemusím čekat na uschnutí jak u kuličky a nebojím se bílých šmouh jak u tuhých forem.

Ale teda občas večer, když už jsem doma a je to už dlouho od poslední aplikace, mám pocit, že podpaží už lehce zavání. Takže to není žádný silný kalibr, ale takhle na normální pracovní den s tím, že se několikrát přemáznu, je to myslím celkem fajn. A hlavně mám dobrý pocit, že se nepotírám hliníkem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 9:37 am    Předmět: Citovat

vyskusala som vela vyrobkov z body shopu, zvlast doporucujem vyrobky z konope su super aj ked vonu maju dost specificku a tazku ale ucinok presvedci. Dalej telove masla maju velmi super a klasicka vacsinou sladka vona roznych berry je velmi prijemna. Kosmetikou na plet som nadchnuta nebola pretoze co sa tyka licidiel mne aj mojej sestre sa z nich zacervenali oci. Inak ruze a balzamy na pery maju tiez vyborne. Ostatna kozmetika mi pride zrovnatelna s ostatnymi. V anglicku je lahko dostupny a nie je ani velmi drahy ale tu som ho este nezahliadla nikde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 10:02 am    Předmět: Citovat

bosorka777 napsal:
V anglicku je lahko dostupny a nie je ani velmi drahy ale tu som ho este nezahliadla nikde.


V Bratislave je v Starom meste pod Michalskou branou a tiez v Eurovei. A mozno aj inde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 10:12 pm    Předmět: Citovat

Mam ted doma banana - sampon a kondicioner, velka spokojenost, vune nebezpecna Smile.
Grepovy sprchovy gel me nadhl o neco mene nez mandarinkovy, ale ten je naprosto uzasny.
Masla, nejradsi mandlove, ale ted uz neni.
Hreben dreveny a lesticku na nehty.
Vse muzu doporucit, ted se chystam an dekorativni kosmetiku Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 7:21 am    Předmět: Citovat

Banánový šampon a kondiš vyzkoušen, musím hrozně moc pochválit. Vlasy se nádherně lesknou a nevím, jestli je to jen mé zdání, či mám vlasy zesvětlené z masky Marilyn, ale připadá mi, jako kdyby po tom banánovém šoku nějak procitly a ještě víc se prozářily. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michala1
0-7
0-7


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 8:35 pm    Předmět: The body shop Citovat

Mám taky jeden výrobek z řady Hemp-vytažek z konopí na ruce.Je na velmi suchou pokožku a je fantastickej.Můžu jen do poručit.Jo a nevím jestli to víte,ale našla jsem stránky www.natural-kosmetika.cz a maj tam dost výrobků z The Body shopu.Volala jsem jim tam a pán mě ujistil že se šop teprve rozjíždí a plní zbožím. Nevydržela jsem a už jsem zaregistrovaná a objednala jsem si kokosové máslo.Peníze jsem jim poslala na účet,tak snad to přijde-)Pak dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michala1
0-7
0-7


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 7:38 pm    Předmět: Re: The body shop 12.10 2011 Citovat

Ahojky,konečně jsem se sem dostala-moc práce vždyť to znáte Very Happy
Tak to kokosový máslo,jak jsem psala že jsem si ho objednala z www.natural-kosmetika.cz došlo za 7 dní. Dala jsem si sprchu a hned jsem ho vyzkoušela.Voní fantasticky a ještě hodně dlouho po natření.Není ta vůně nijak vlezlá,ale i ráno bylo cítit-to miluju Very Happy Manžel ze mě nemohl spustit nos Very Happy No já nejsem moc na popisování výrobků,ale musím říct že určitě ještě vyzkouším i jiné.
Zatím papá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 3:13 pm    Předmět: Citovat

Mate nieco vyskusane z vlasovej rady Rainforest (bez parabenov, silikonov, sulfatov a farbiv)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Ama_Lgama
21-40
21-40


Založen: 20.5.2012
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 9:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky,
Predevsim chci rict ze ja jsem prisla na prirodni kosmetiky celkove nedavno a nez jsem vyrazila na nakup, dlouho jsem studovala veskere mozne varianty.
Ted minuly tyden jsem si poridila z Body Shopu boruvkovy sampon (na barevne vlasy) ze rady bez siliconu, parabenu apod, a taky musim rict ze je vyborny, hezky voni, dobre se peni a hlavne ty vlasy po umyti jsou naprosto luxus!!! Ciste, lesknou, hebke, proste porad jhe osahavam a do nich cucham ))) Takze muzu jen doporucit.
Jo, a chtela jsem se zeptat na ten dreveny hreben. Jaky presne to je a cim je tak skvely, doposud jsem v komentarich cetla jen chvalu.
Dekuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 2:56 pm    Předmět: Citovat

Ama_Lgama napsal:
Jo, a chtela jsem se zeptat na ten dreveny hreben. Jaky presne to je a cim je tak skvely, doposud jsem v komentarich cetla jen chvalu.


Je to tento: http://www.thebodyshop.com/hair/brushes-combs/detangling-comb.aspx Mne sa paci, lebo neelektrizuje vlasy a neuplaca ich k hlave, len zlahka precese.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.