Také vás chci pozdravit
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f0bcc7f72b7a06f7958fecdc69300844Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hermína
8-20
8-20


Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 9:09 am    Předmět: Také vás chci pozdravit Citovat

Ahojky, na váš web jsem narazila náhodou s hledáním ricinového oleje (v té době jsem ho hledala kvůli podpoře růstu řas, neboť jsem si je nechala nabarvit a výsledek mne zklamal). Natolik mne zaujal, že jsem tu poslední dobou denně a nevím, co dřív číst, všechno je pro mne strašně zajímavý. Letos mi bude 40 (jak jsem koukala, jste samé mladinké holčiny - tak se mi asi budete smát), ale rozhodla jsem se, že teď se budu věnovat péči sama o sebe. Nejdřív jsem si zhubla 8 kg, abych měla z mého pohledu ideální váhu. Teď se seznamuju s tím, jak se líčit, oblékat a teď i jak správně se starat o tu korunku krásy, kterou každá nosíme hrdě na hlavě. Já vím, to už mám mít dávno zažitý z mládí, ale naše maminka na to nebyla a asi jsem dřív ani neměla potřebu, ale teď ten věk na mě nějak zapůsobil a tak si říkám, že je nejvyšší čas. Chci být svým pubertálním synům maminkou, kterou se nemusí stydět pozdravit na ulici. Tak chci předem poděkovat za možnost se tu učit jak být krásnější ženou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 11:06 am    Předmět: Citovat

Vítej mezi námi, ať se ti tu líbíWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 11:26 am    Předmět: Citovat

Kiez by mala moja mamka podobny nazor na zovnajsok ako ty, ale moja sa o seba absolutne nestara. Mas moj obdiv Wink

A vitaj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 11:29 am    Předmět: Citovat

Vítám tě zde!
Rozhodně bych neřešila věk, my jsme tu hodný na všechny a každý někdy začínal s péčí sama o sebe Smile Důležitý je začít Smile Fandím ti a gratuluju k hubnoucímu úspěchu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 1:29 pm    Předmět: Citovat

Ahooj, taky Tě tu vítám! Very Happy A neboj, věk nevěk, tady se vždycky najdou spřízněný duše. Můžu to dosvědčit z vlastní zkušenosti - jsem jenom o nějaký tři roky mladší než ty, a stejně si tu připadám jak ryba ve vodě Cool. Na nás délesloužící tady nikdo nezahlíží jako na vykopávky, jsou tu moc fajn lidičkové.
Navíc se přece občas říká, že čtyřicítka je vlastně druhá dvacítka, tak co. Very Happy Wink
Tak ať se Ti tu moc líbí! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hermína
8-20
8-20


Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 1:33 pm    Předmět: Citovat

Díky za krásná přivítání - jste hodně povzbuzující, je to hrozně milý. Jste takový hodný zlatíčka, budu vás tu často navštěvovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej.

Já sem z těch, co se za mamku nestyděli.
Asi tak.."Máš hezkou ségru".."Díky, ale je to moje mamka"
"Máš hezký tričko, odkud".."Nevím, zeptám se mamky, je jeji" (já 168cm/50kg)

Ale je fakt, že to částečně vyvolávalo i jistou nepřejícnost. Ale z té sme si se sestrou mic nedělaly Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rotten_
41-80
41-80


Založen: 9.5.2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 4:15 pm    Předmět: Citovat

Zdravím a přeji pěkný den! Smile

S věkem bych si rozhodně nedělal ani nejmenší starost, je pravda, že tu převážně jsou mladé holčiny, ale sem tam i nějaký ten muž a taktéž tu na ně jsou všichni hodní Cool

Přeju hodně zde nabitých vědomostí, příjemné počtení a především nějakou tu legraci a relax Smile

P.S srdečně gratuluji ke ztracenym kilům, fandím všem, kteří pracují na své postavě Wink
_________________
Bass is art and weapon in my hands like a whole music. Long hair is pride in my heart.
by Rotten_
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 9:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Hermíno, já rozhodně nejsem ani mladá, ani holčina, a taky mě tu tolerujou.. Smile A jsem rád, že tu jsi ráda, zůstan tu s námi ještě dlouho Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hermína
8-20
8-20


Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 6:36 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Ahoj a vítej.

Já sem z těch, co se za mamku nestyděli.

To máš fajn, máš se od koho učit přirozenou cestou, spoustu informací vstřebáš tak jako mimochodem. Ani netušíš, co činností denně děláš o kterých já ani nevím, že by se měli dělat Smile A proto jsem tu - učit se od "dětí" - ale proč ne...

To: Rotten_ Zaslal: 26 květen 2010 16:15 Předmět:
P.S srdečně gratuluji ke ztracenym kilům, fandím všem, kteří pracují na své postavě

Teď ještě, aby mi to vydrželo a nevrátilo se to zpátky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.