Suché, jemné, rozlietané na dotyk drsné vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f75bc7b2594ac47d97a5d92258b5d281Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
avrilka06
8-20
8-20


Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 7:39 pm    Předmět: Na dotek drsné vlasy:-( Citovat

Ahooj všem:-) mám problém s vlasy když na ně šáhnu jsou takové drsné jdou na nich cítit uplně ty konečky Rolling Eyes takový na dotek jakoby slepený ale slepená nejsou jsou hrozný někdy si na ně dávám masku gliss kur takovou ružovou tak mám vlasy po ní hladší ale asi pak po dni jsou zase drsný Rolling Eyes taky se mi nějakej vlas sehne a vlasy kolem něj se do něj zacuckajíSad už nevím co s nimi ale ostříhat se je pro mě to poslední Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

skúšala si si robiť olejíčkové kúry a používať nejaké zvláčnujúce bezoplachové kúry? väčšinou to zaberie

a vitaj medzi nami Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

veru na toto pomoze hlavne olej Wink skus si na noc spravit zabal z oleja a vajecnych zltkou,zabal do igelitu a potom do uteraka a rano umy poriadne samponom,vlasky budu krasne hebke Laughing aspon u mna to tak funguje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avrilka06
8-20
8-20


Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

veru na toto pomoze hlavne olej

Dříve jsem si dávala olej jojobový a ted používám kokosový žloutky si dávám taky ale nic:-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

Můžes zkusit hennu. Ať už barevnou nebo bezbarvý regenerační zábal. A hodně olejovat vlásky, třeba dvakrát, třikrát denně vtírat do konečků olej. Mám taky poměrně drsné vlasy a tohle docela zabírá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

já bych doporučovala taky domácí masky nebo olejový zábaly. Taky jsem dřív měla hrubé vlasy (skoroo jak černoška) a tak po roce či roce a půl, co jsem pravidelně po 14 dnech dávala zábaly byly ty vlasy opravdu hlaďoučké a jemňoučké, že jsem se pomalu bála, abych najednou neměla jemná vlasy:) Chce to zkoušet a výsledek se dostaví
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avrilka06
8-20
8-20


Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 4:43 pm    Předmět: Re: Na dotek drsné vlasy:-( Citovat

Děkuju všem za radu snad se to zlepší Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

Vidíš, já vždycky měla hrubší vlasy, a po některých šamponech jsou jemné. Ten pocit nemám ráda. Dělá mi to Elseve, a taky Oliva&henna z DM. V kombinaci s olejovou maskou je zjemňovací výsledek nevyhnutelný Smile Zkus Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Mám celý život megaultravelejemné vlasy, které mají vlastnost, kterou provádí naprosto dokonale - plihnou. A přiznám se, že když jsem zkoušela přípravky na posílení vlasů, zhrubění, úplně dokonale mi to udělala Lávová zem, tak jsem se cítila hrozně nesvá. Jo, objem jak hrom, vlasy pevné, silné, ale hrubé, už prostě nebyly takové jemné na dotek, vadilo mi to. Takže jsem za to asi ráda Very Happy Ale abych odpověděla na otázku, oleje, zábaly, rozhodně. Na zjemnění mi přide úplně bezkonkurenční Panthenol a co se týká kondicionérů, naprosto geniální byl - dnes už nevyrábějící se - Alverde citron/meduňka. No škoda jeho, po něm byly vlasy jak hedvábí Sad

Na druhou stranu si myslím, že kdo má takové vlasy celý život, přímo takovou sktrukturu, těžko s tím něco udělá... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bbaarruusskkaa
0-7
0-7


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 4:22 pm    Předmět: "rozlítané vlasy" Citovat

Ahojky všem...
já nevím, jak jinak to nazvat, než že ty lasy jsou opravdu rozlítané. Mně přijde, jako by byl každý vlas oddělen a tak nejak si trčel mimo ostatní(jde tedy jen o horní vrstvu vlasů). Já nevím jak to popsat... Laughing prostě mi vlasy jakoby nedrží při sobě... snad mě někdo pochopíte... Laughing teď mě napadlo...nezahlídli jste někdy "ošklivku Katku"? jak vypadá? a ty její vlasy? Já to tedy nemám až TAK hrozné, ale přesně tohle mám na mysli... Vlasy mi ale nepřijdou poskozené, ani nijak zvlášť roztřepené... Příbuzní mi vždy říkali, že mám vlasy jako koňské žíně, husté a na průměr dost silné...možná to bude tím, ale nevíte prosím na to nějakou radu, jak je ukáznit, aby se dali trochu dohromady Laughing ??? (onlouvám se, jestli už se tu někdo o podobném problému zmiňoval, ale ať jsem hledala, jak jsem hledala nic podobného, jsem tu nenašla)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.