Suché, jemné, rozlietané na dotyk drsné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=21a9d9fe362e39dfd468722c48915552Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 3:38 pm    Předmět: Re: v Citovat

No hej tiež ma prekvapilo,že vysušuje a aj to,že je total bez vône veľmi zvláštne a nezvyk pre mňa Very Happy ,tak vidím,že aj Ty si skúšal už môj novoobjavený šampón Very Happy najnovšie konkrétne včera som skúsil taký experiment,že som tento vysúšajúci šampón zmiešal s schauma kokosovým balzamom a umyl som si tým hlavu aj vlasy Very Happy Nevedel som už absolútne čím si mám umyť a tak ma napadlo,že ten šampón je absolútne bez vône tak čo tak to kus "zakokosiť" Very Happy nakoniec to ani nebol až taký zlý nápad Very Happy a diky tak skúšam a hľadám het stále Smile Tebe tiež nech sa darí nájsť to pravé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 7:24 pm    Předmět: Re: v Citovat

Nazdar všetkým,v poslednej dobe akosi nemám času nechať vlasy len tak voľne vysušiť a tak použijem samozrejme fén,bohužial,no nechcem ich týmto zničiť samozrejme,ako sa tomu vyhnúť? sú nejaké prípravky pred fénovaním,alebo na ochranu pred fénovaním? diky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 9:27 pm    Předmět: Re: v Citovat

Luky napsal:
sú nejaké prípravky pred fénovaním,alebo na ochranu pred fénovaním? diky Smile


Luky ahoj, myslím že ti v pohode poslúžia aj tie, čo sa používajú pred žehlením, ja mám got2b guaradian angel, píšu že ochrana do 220°C, tak by to malo byť ono Smile Toto je sprej, sú aj mliečka ale tie mi nevyhovovali, možno ak máš suché vlasy, bude pre teba lepšie mliečko Wink Pokukaj v drogérke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 10:26 pm    Předmět: Re: v Citovat

Luky napsal:
Nazdar všetkým,v poslednej dobe akosi nemám času nechať vlasy len tak voľne vysušiť a tak použijem samozrejme fén,bohužial,no nechcem ich týmto zničiť samozrejme,ako sa tomu vyhnúť? sú nejaké prípravky pred fénovaním,alebo na ochranu pred fénovaním? diky Smile

Přípravky jsou, jak psala v Nelianna2. Dále by se mělo fénovat vlažným vzduchem a směřovat fén směrem dolů, aby se jako by vlas uhlazovat a nefoukal se vzuch proti směru "šupinek", co jsou na vlasech.

http://mladazena.maminka.cz/assets/mlada-zena-2/moje-zdravi/zdravi/regenerace/24bb.jpg

http://www.femina.cz/testy-kosmetiky/vlasova/got2be-ochranny-sprej-guardian-angel.html
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 2:40 pm    Předmět: Re: v Citovat

Diky Wink

Ale pozrel som čo píšu komentáre tak dosť veľa kritiky tam je,nevyzerá to teda tým pádom na bohviečo,niečo overené a kvalitné mi neviete poradiť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisa6
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 5:09 pm    Předmět: Citovat

Na fénování a žehlení vlasů mi pomohl Thermolis od Medavity (dá se koupit v kadeřnických potřebách). Vlasy mi zjemnil a trochu se i zvýraznila barva. Má podobnou konzistenci jako tekuté krystaly. Spreje mi moc nepomohly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2012 4:27 pm    Předmět: Citovat

Nevím co jsem udělala špatně, ale dneska jsem po umytí měla hrozné vlasy, když jsem si je učesala byly nezvykle splihlé a vynikla jejich jemnost, jakýmsi zvláštním kouzlem se přestaly vlnit,na konečcích suché, u pěšinky úplně mastné. Použila jsem- Lush Rehab,Kondicioner alverde avokádo, gestil wonder na konečky. Nemyslí si, že bych udělala něco špatně či něco vynechala. Tak proč mám pokaždé vlasy úplně jiné? Confused Chvílemi si říkam jsem na dobré cestě a chvílemi mám chuť si je všechny ostříhat a že to nemá cenu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2012 9:28 pm    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
Nevím co jsem udělala špatně, ale dneska jsem po umytí měla hrozné vlasy, když jsem si je učesala byly nezvykle splihlé a vynikla jejich jemnost, jakýmsi zvláštním kouzlem se přestaly vlnit,na konečcích suché, u pěšinky úplně mastné. Použila jsem- Lush Rehab,Kondicioner alverde avokádo, gestil wonder na konečky. Nemyslí si, že bych udělala něco špatně či něco vynechala. Tak proč mám pokaždé vlasy úplně jiné? Confused Chvílemi si říkam jsem na dobré cestě a chvílemi mám chuť si je všechny ostříhat a že to nemá cenu Rolling Eyes


asi si na vlasy nacpala až moc vecí... všetkého veľa škodí Very Happy
teda aspoň ja mám takú skúsenosť, že keď si plácnem na vlasy masku, umyjem, dám kondiš, naolejujem tak je to na nich až príliš a sú potom presušené (prípadne premastené), uplne ovisnuté a vlastne celé fuj...

chápem, že si chceš dať vlasy čo najskôr do poriadku, ale ani tú starostlivosť netreba príliš prehánať, môže to mať presne opačný efekt
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2012 9:55 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
Kikuška napsal:
Nevím co jsem udělala špatně, ale dneska jsem po umytí měla hrozné vlasy, když jsem si je učesala byly nezvykle splihlé a vynikla jejich jemnost, jakýmsi zvláštním kouzlem se přestaly vlnit,na konečcích suché, u pěšinky úplně mastné. Použila jsem- Lush Rehab,Kondicioner alverde avokádo, gestil wonder na konečky. Nemyslí si, že bych udělala něco špatně či něco vynechala. Tak proč mám pokaždé vlasy úplně jiné? Confused Chvílemi si říkam jsem na dobré cestě a chvílemi mám chuť si je všechny ostříhat a že to nemá cenu Rolling Eyes


asi si na vlasy nacpala až moc vecí... všetkého veľa škodí Very Happy
teda aspoň ja mám takú skúsenosť, že keď si plácnem na vlasy masku, umyjem, dám kondiš, naolejujem tak je to na nich až príliš a sú potom presušené (prípadne premastené), uplne ovisnuté a vlastne celé fuj...

chápem, že si chceš dať vlasy čo najskôr do poriadku, ale ani tú starostlivosť netreba príliš prehánať, môže to mať presne opačný efekt
No, mám je právě hrozně přemaštěné, nejraději bych je umyla zase, ale mám kašel,nejdu do školy, nikdo mě neuvidí, tak je nechám zmaštěné Twisted Evil Někdy to přehání, je to tak! Příští mytí si dám takový oddych Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 5:56 pm    Předmět: JEMŇOUČKÉ,ROZLÍTANÉ Citovat

Mám taky podobný problém, ale mám je hrozně jemňoučké a hrozně rozlítané. Je to asi tím jak jsou lehké, ale je to vážně hrůza, nevím už co s tím dělat. Nemáte nějaké rady?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.