Prvovoličky a druhovoličky: koho jste volilY? :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0212f4816920c85b92771a450091ca59Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho jsi volila?
ČSSD
4%
 4%  [ 2 ]
ODS
25%
 25%  [ 11 ]
Top09
25%
 25%  [ 11 ]
KSČM
4%
 4%  [ 2 ]
VV
9%
 9%  [ 4 ]
KDUČSL
0%
 0%  [ 0 ]
Zelené
9%
 9%  [ 4 ]
Zemana
9%
 9%  [ 4 ]
DSSS
0%
 0%  [ 0 ]
já volím Mažňáka (nebo jinou stranu)
11%
 11%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 12:12 pm    Předmět: Citovat

S některými straníky se znám, o výsledku voleb jsme se (ještě pár měsíců volbami) bavili - že by se dostali do parlamentu, to zatím nikdo nečekal, ale mírně se doufalo v trochu vyšší procento hlasů. Škoda, no. Celkem jsem zírala, že je předstihla i DSSS.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 12:19 pm    Předmět: Citovat

Za 4 roky budou zas internet a Piráti někde jinde, dál, stejně jako přibude mladých voličů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 1:45 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem už ten voličský saurus, ale poprvé se tu dovídám, že voličská mládež volila v některých případech i velké strany. Z mého soukromého průzkumu mezi mládeží metalovou mi vyšlo, že to většinou byli Zelenáči nebo Top na devátou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 2:24 pm    Předmět: Citovat

Někde jsem tu už psala, že jsem minulé volby před 4 lety měla osmnáctiny těsně po jejich skončení, takže to letos bylo oficiálně poprvé.

Kvůli Kalouskovi jsem NEvolila TOP 09, jinak volit mini strany, které nemají šanci získat větší počet hlasů, vyjde téměř nastejno jako nevolit.... Rolling Eyes

A pana Johna a jeho kšefty veřejné, to nee...
Takže mi nezbylo nic jiného než občanskou demokracii...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 3:55 pm    Předmět: Citovat

Já osobně navrhuji, aby Státní volební komise udělala soupis neboli seznam osob, které se těchto voleb nezúčastnily a těmto osobám aby byly zvýšeny poplatky u doktora z dosavadních 30,-Kč na 1 000,-Kč. No a za pobyt v nemocnici tak nějak srovnat ty ceny za ubytování a stravování např. s Hotelem Radisson SAS Alcron nebo tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 4:55 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
Já osobně navrhuji, aby Státní volební komise udělala soupis neboli seznam osob, které se těchto voleb nezúčastnily a těmto osobám aby byly zvýšeny poplatky u doktora z dosavadních 30,-Kč na 1 000,-Kč. No a za pobyt v nemocnici tak nějak srovnat ty ceny za ubytování a stravování např. s Hotelem Radisson SAS Alcron nebo tak.


Ehm... člověk má PRÁVO, ne povinnost volit, víš Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 5:32 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
Já osobně navrhuji, aby Státní volební komise udělala soupis neboli seznam osob, které se těchto voleb nezúčastnily a těmto osobám aby byly zvýšeny poplatky u doktora z dosavadních 30,-Kč na 1 000,-Kč. No a za pobyt v nemocnici tak nějak srovnat ty ceny za ubytování a stravování např. s Hotelem Radisson SAS Alcron nebo tak.


zlatej komunismus.. Razz

i když, když babička vzpomínala na volby, jak jim stáli u uren a koukali se na barvu lístečku.. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 5:33 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Tonda napsal:
Já osobně navrhuji, aby Státní volební komise udělala soupis neboli seznam osob, které se těchto voleb nezúčastnily a těmto osobám aby byly zvýšeny poplatky u doktora z dosavadních 30,-Kč na 1 000,-Kč. No a za pobyt v nemocnici tak nějak srovnat ty ceny za ubytování a stravování např. s Hotelem Radisson SAS Alcron nebo tak.


Ehm... člověk má PRÁVO, ne povinnost volit, víš Razz

Tak nějak...navíc tohle vlákno je genderově nekorektní a ty tu nemáš co pohledávat Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 7:35 pm    Předmět: Citovat

Já volím Losnu! Jsem zrovna před volbama říkala, že kdyby za někoho kandidoval má můj preferenční hlas:-)
Moje první volby byli referendo o EU (kdy to bylo? sedm let, hmm) a volím pokaždé a pokaždé vím, že ten koho volím není ideální. Tak to poslední dobou dělám spíš podle lidí.
A Piráti jsou ještě horší liberálové než Zelení, brrr. Jen mají pravdu, že současné zákony jsou pozadu za digitálním věkem, ale taky to řeší moc srdcem místo hlavou. U nevládní organizace a pod. to jde, ale u politický strany je problém, když nejste racionální. A pak. Já jsem taky pozadu za digitálním věkem a moc se mi nelíbí, jak se dnes z možnosti mít televizi, počítač, mobil, internet a auto stává nutnost. Ale je to nejproblematičtější bod, vedle legalizace marihuany.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 7:40 pm    Předmět: Citovat

Tak výsledky, co vychází tady se mi dost shodují s tím, co jsem tak vyzjistila po okolí...
Ještě by mě zajímalo, jestli jsou statistiky věkové - koho volili mladí, koho důchodi apod.? A třeba i kolik mladých přišlo k volbám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.