Elektrizování vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=84e8a562e336f5411abad4e501b2a797Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

Fairy: vubec neni spatny panthenol gel od Dr, Müllera, vlasy neelektrizuji vubec a jeste mas dobrej pocit, ze delas vlaskum dobre.
Trosku do dlani a vetrit do vlasu, moc to neprehanet, i kdyz Ty mas kvalitni vlasy, takze muzes asi klidne i vic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 12:49 pm    Předmět: Citovat

Díky, Galadriel, jestli se Gliss Kur neosvědčí, tak vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 7:44 pm    Předmět: Citovat

Tak tu koukám do nového katalogu Oriflame a je tam vůně do vlasů Giordani Gold s antistatickým účinkem, ve slevě k tomu! Shocked Pamatuji si, že voní nááádherně! Zkusím ji. Stojí jen 89 Kč, to už se nějak přežije Smile . Třeba to pomůže i proti tomu elektrizování.
Návrat nahoru
marjej
8-20
8-20


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

někde na netu jsem četla radu pro elektrizující vlasy. při mytí vlasů by se šampon neměl nechat moc napěnit Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 1:27 pm    Předmět: Citovat

tak zaclo vetsi chladno(prvni mrazy) a me zacly elektrizovat vlasy Evil or Very Mad Embarassed teda neni to tragicky az moc,al vzdy po ucesani se je snazim zklidnit olejickem(jojobovym nebo kokosakem) a to zabere az do dalsiho ucesani Wink ale jenom do ucesani a me to stve hlavne kvuli tomu,ze si pak zbytecne rvu vlasy,kdyz se mi zamotaji elektrizovanim do hrebenu.Hreben mam celodreveny a tygrik mi ho uz i poradne naolejovala a vysusil aby se to zlepsilo a stejne to tak je Embarassed nemate nekdo nejaky trik proti zimnimu elektrizovani? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 3:13 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak zaclo vetsi chladno(prvni mrazy) a me zacly elektrizovat vlasy Evil or Very Mad Embarassed teda neni to tragicky az moc,al vzdy po ucesani se je snazim zklidnit olejickem(jojobovym nebo kokosakem) a to zabere az do dalsiho ucesani Wink ale jenom do ucesani a me to stve hlavne kvuli tomu,ze si pak zbytecne rvu vlasy,kdyz se mi zamotaji elektrizovanim do hrebenu.Hreben mam celodreveny a tygrik mi ho uz i poradne naolejovala a vysusil aby se to zlepsilo a stejne to tak je Embarassed nemate nekdo nejaky trik proti zimnimu elektrizovani? Wink


Nepotěším tě vílenko-já na to znám jedinně kondicionér. A nebo ten olej, jenže s tím se toho moc udělat nedá, abys pak neměla vlásky moc zamaštěné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 4:30 pm    Předmět: Citovat

mmmmm souf to me nepotesis Laughing Embarassed tak si holt budu muset vystacit s tim olejikem a byt trpeliva az zase prijde jaro Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

jo a ještě je to i oblečením-svetry z uměliny ti na hlavě udělají něco šíleného při prvním přeháhnutí přes hlavu.
Ale jak tě znám, tak ty určitě preferuješ nějaké přírodnější materiály, že jo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 5:00 pm    Předmět: Citovat

Tak s týmto mám tiež dosť problémy keď je zima. Niekedy je to až strašidelné čo sa mi spraví na hlave. Laughing Čítala som že na to je dobré votrieť do vlasov trochu krému na ruky alebo nastriekať na kefu lak a prečesať vlasy. No neviem, ale ja osobne teda nie som nadšená ani jednou radou. Príde mi naozaj čudné dávať si na vlasy krém na ruky a lakom sa snažím vyhýbať. Myslíte, že by to spravili zábaly z olivového oleja?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

mě elektrizují vlasy jen na svetru...si budu muset koupit mikiny Wink
kokosový olej tento problém trochu vyřešil, ale né nějak extra Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.