Elektrizování vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=60ce90706afad778a957c43d6b81a8deZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 11:42 am    Předmět: Citovat

Miluji jaro Smile snad to vydrzi co nejdele Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 12:25 pm    Předmět: Citovat

Po posledním hennování (Khadí - oříškově hnědá) mi začaly elektrizovat vlasy. Jev, který si od dob svého dětství nepamatuju Shocked Myslíte si, že henna může být spouštěčem elektrizování? (Teda spíš indigo, po čisté henně jsem to nikdy nepozorovala.) Zatím si kromě nové barvy (kolegyně po mém příchodu do práce spustila pusu na zem a řekla "téda, tobě to sluší") budu muset zvyknout na to, že když češu vlasy, vypadám trochu jako tato slečna: http://nd06.jxs.cz/783/931/ae5e1ede5d_96257716_o2.jpg Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 2:01 pm    Předmět: Citovat

Já nad tím často uvažuju - protože myslím, že když jsem mívala vlasy kratší a nebarvené, tak mi neelektrizovaly. Ale nemůžu vyloučit, ani potvrdit, jestli za elektrizování může délka, henna, nebo oboje.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 3:30 pm    Předmět: Citovat

Mně vlasy teda elektrizovaly vždycky (suchý a jemný, ideál kombinace), hlavně teda první dny po umytí - a podle mě se to v zimě vždycky zhorší, jak se vlasy třou o svetry a zároveň bývá v místnostech suchej vzduch. A henna holt má tendenci v dýlkách a koncích ještě trochu vysušovat, takže se pravděpodobnost zimního elektrizování první dny po umytí docela zvětšuje. Já to kdyžak řeším tím, že do dýlek po umytí přidám trošku kondiše/masky s kapičkou oleje, abych je trochu zatížila. Pak už elektrizujou jenom po důkladným vyhřebelcování čistým kančákem. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 9:26 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem začala používat přírodní šampon a od té doby mi elektrizují vlasy. Předtím jsem s tím nikdy problémy neměla. Myslíte, že to může být právě tím, šamponem, nebo je to třeba zimou? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 10:35 pm    Předmět: Citovat

Já bych řekla, že to bude nejspíš kombinace obojího. Ale záleží na tom, jestli jsi třeba dřív nepoužívala něco víc pečovacího, co vlasy víc zatíží a tak, příroda bývá spíš taková lehčí a někdy může i kapku vysušovat. Ale obecně vlasy v zimě elektrizujou víc. Mně teda v zimě elektrizovaly a elektrizujou trochu vždycky a po čemkoli, tak to řeším trochou nějakýho vlasobalzámu do dýlek, když je nejhůř. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 11:17 pm    Předmět: Citovat

Já se asi před měsícem vrátila k přírodním šampónům a elektrizujou mi vlasy dost. Někdy tak moc, jak sem to nikdy nezažila.. Exclamation Takže za mě jo, 90% elektrizování šampón, 10% oblečení a zima. /Kabáty a svetry mam víceméně stejný jak loni a loni nic../
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seznam.mih
0-7
0-7


Založen: 2.1.2016
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 2:25 pm    Předmět: Citovat

Co můžu dělat špatně?
Mám husté, vlnité a dlouhé vlasy a docela jsem si oblíbila foukat vlasy do hladka přes kulatý kartáč, protože pak je mám takové hezky nadýchané od kořínků a jsou snadněji upravovatelný a celkově jsou hezčí, když nejsou krepaté.
Potíž mám v tom, že i přesto, že používám ionizační fén, ionizační kartáč na vlasy a krém na uhlazení vlasů + olejíček do vlasů a následné zafixování účesu lakem, tak stejně mi vlasy elektrizují. Stačí jen pár centimetrů dát ruku k hlavě a už se mi na ruku lepí vlasy jak magnet a jsou stejně takové rozlítané. Nevím, co dělám špatně. Vlasy mám ale zdravé, nebarvené, nezničené aa používám kvalitní kosmetiku, nic z drogerie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 3:26 pm    Předmět: Citovat

seznam.mih: Mozna proste tohle neni ta spravna cesta ... i kdyz je blbe to takhle rict.

Sice mam vlasy jemne, rovne jak hrebiky a vzdorujici jakymkoliv vlnicim praktikam, ale sveho casu mi taky priserne elektrizovaly. Dneska to pricitam obsahem silikonu v samponech/kondicionerech (to jsem myla stylem "co sem nasla na policce v koupelne") ale predevsim pak pouzivanim hrebenu a kartacu ... jediny dreveny hreben se sirokymi zuby mi neelektrizoval (ale tim se samozrejme ucesat nedalo), jinak at to byl kov, plast, prirodni stetiny, bambus ... vsechno jedno, vzdycky mi to v usich praskalo jak pri ohnostroji. Taky jsem hodne fenovala a o ionizacnich fenech sem nemela ani tucha.

Dneska se omezuju jen na Tangle Teezer (kteremu jsem velmi dlouho vzdorovala, prece jen, je to kus plastu) ale velmi mile mne prekvapil. Prestala jsem pouzivat kosmetiku se silikony, ktere mi vlasy vylozene vysusovaly, prestala jsem na nejakou dobu i fenovat ... zacala jsem pouzivat hennu. Dneska si vystacim jen s "obycejnym" Timotei Pure, oplachem z ibisku a prave Tangle Teezerem a nehne se mnou ani fenovani (zadny ionizacni fen, nejaky obys, ale s chladnym vzduchem a foukam hlavne u hlavy, delky ani ne). Leto, zima, svetr, umelina ... proste s vlasama to ani nehne.

Obcas cim vic produktu clovek pouziva, tim je to horsi, i kdyz jsou kvalitni, ale vlasum proste nesednou. Zkus zapatrat a vyzkouset co s tvymi vlasy udela vyrazeni silikonu a eventualne i olejicku, nebo jejich nahrazeni napriklad cistym kokosovym/jojobovym atd (proste prirodni olej, idealne Saloos), a postupne zkouset. Pokud mas moznost, vyzkousela bych i ten Tangle Teezer, zkus si ho od nekoho ve tvem okoli pujcit, pokud nekoho takoveho mas, da se obcas sehnat i za rozumne penize na netu ... myslim ze za ty dve stovky by to nebyla az takova brutalni ztrata i kdybyste se nekamaradili.

Docela bych i verila ze problem muze byt v tech iontovych udelatkach ... ze stejne jako kosmetika ani tyhle feny/kartace nemusi kazdemu vyhovovat, i kdyz pro jineho muzou byt spasou.

Proste ne vzdy "to nejdrazsi a nejkvalitnejsi" je pro vlasy "to nejlepsi" ... taky jsem si koupila sampon hranicici se ctyrmistnou castkou abych pote zjistila ze se mi po nem priserne masti vlasy. I kdyz je super prirodni, bio, eko a janevimcojeste ... proste nesedi. A obyc drogerka na kterou jsem narazila vicemene nahodou a "z nouze" uz mi z vany zmizet nesmi.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blondýna_z_Londýna
21-40
21-40


Založen: 26.5.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 3:46 pm    Předmět: Citovat

Elektrizování vlasů mi vadí stejně jako mastná hlava. Pozoruju to jen v zimě, šampon i vlasové přípravky mám stejné jako v jinou roční dobu. Když už není zbytí, namočím vlasy, vyfoukam a uhladím gelem.Pak mám pokoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.