Elektrizování vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3508b6ee435301cfdfb4d287d365bec3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

epona napsal:
Tak s týmto mám tiež dosť problémy keď je zima. Niekedy je to až strašidelné čo sa mi spraví na hlave. Laughing Čítala som že na to je dobré votrieť do vlasov trochu krému na ruky alebo nastriekať na kefu lak a prečesať vlasy. No neviem, ale ja osobne teda nie som nadšená ani jednou radou. Príde mi naozaj čudné dávať si na vlasy krém na ruky a lakom sa snažím vyhýbať. Myslíte, že by to spravili zábaly z olivového oleja?


krém na ruky působí asi stejně jak nějaký nesmývatelný klondicionér, navíc obsahuje silikony Rolling Eyes No a o laku snad ani psát nemusím... Rolling Eyes
Zábal z olivového oleje bude určitě lepšejší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:41 pm    Předmět: Postrach zvaný elektrizování Citovat

Achich... dozajista spousta z Vás zná ten pocit, když jsou vlasy zelektrizované, nadnášejí se, praskají a nejde je zkrotit. Mám velmi jemné vlasy, což bude jádro pudla.
Nemáte nějaké triky, jak tomu zamezit? (zvláště ted v zimním období, když se nosí svetry a šály je to hrozné...) Přijde mi, že mi na to zadělává i kartáč, ale nějak nemohu kápnout na nějaký, který by to nedělal..., zaslechla (přečetla)jsem tu něco o kančím kartáči (který by neměl být elektrizující)..., ale z příspěvků nebyl až tak znatelný konec tohoto boje- ba naopak...
Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:55 pm    Předmět: Re: Postrach zvaný elektrizování Citovat

TamtaOna napsal:
Achich... dozajista spousta z Vás zná ten pocit, když jsou vlasy zelektrizované, nadnášejí se, praskají a nejde je zkrotit. Mám velmi jemné vlasy, což bude jádro pudla.
Nemáte nějaké triky, jak tomu zamezit? (zvláště ted v zimním období, když se nosí svetry a šály je to hrozné...) Přijde mi, že mi na to zadělává i kartáč, ale nějak nemohu kápnout na nějaký, který by to nedělal..., zaslechla (přečetla)jsem tu něco o kančím kartáči (který by neměl být elektrizující)..., ale z příspěvků nebyl až tak znatelný konec tohoto boje- ba naopak...
Díky Smile


Asi te nepotesim, ale s eletrizovanim se - alespon z meho pohledu- neda delat absolutni zero. Nic. Nula. Proto tak nenavidim zimu, jindy svetry a bundy, ktere mi elektrizuji vlasy, nenosim. a kancak, kdyz uz ty vlasy zelektrizovane mas, to jenom zhorsi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Elektrizování vlasů je můj věčný problém a zatím jsem nenašla nic , co by na to zabíralo. Sad Používám už jen dřevěný hřeben , protože kančí kartáč mi to taky ještě víc zhoršuje a to mám ten bez gumy , co by to dělat neměl. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cookie
21-40
21-40


Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 3:55 pm    Předmět: Citovat

Mě taky elektrizují vlasy. Pomáhá mi na to sprej od gliss kur (takový růžový), ale to vystačí jenom na nutnou úpravu vlasů do účesu. Delší účinek má, když si mažu ruce Indulonou, tak pak přejedu namazanýma rukama i vlasy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 4:06 pm    Předmět: Citovat

Mně se elektrizování objevovalo, když jsem minimálně 2x šamponovala. Když jsem šamponovala 3x, tak ach ouvej... to jsem pak byla jak po visení na stožáru dálkové energie. Děs. Teď, když šamponuju jen jednou a s malým množství šamponu, tak s tím problém nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Loretka
8-20
8-20


Založen: 19.10.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

Já si šamponuju 2× a v pohodě, moc neelektrizují, dřív mi občas víc elektrizovaly, když jsem je hodně pročísla nějakym kartáčem (asi to chce specální, třeba ten kančí)...
Cookie:Taky jsem slyšela, že když se namažou ruce krémem a přejede se přes vlasy, tak je to zmírní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 4:48 pm    Předmět: Citovat

nebo stahnout vlasy do culiku;) Laughing kdesi sem cetla, ze proti elektrizovani, staci vlasky trochu postrikat lakem....ale tady jsem se docetla, ze laky vlasy vysusuji, tak nevim co jineho poradit.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 6:04 pm    Předmět: Citovat

Jaký je ten dřevěný hřeben? S dřevěnými zuby? Kde jsi ho koupila, díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Dřevěný hřeben bych řekla, že je nejlepší, ale většinou s ním hodně husté vlasy nejdou moc rozčesat. Ale záleží jak který. Jinak myslím, že ho koupíš v každé drogerii, v DM 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.