Elektrizování vlasů?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9706e47e18be4de7197fe0edc014f0fbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 8:08 am    Předmět: Elektrizování vlasů? Citovat

Prave jsem se ucesala a vlasy mi skoro stoji, jak jsou zelektrizovane...
Cim to muze byt zpusobeno? Da se s tim neco delat?


Naposledy upravil Nika dne út březen 13, 2007 11:01 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Nevím, tenhle jev neznám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

Je to pocasim, jak se presouvas ze zimy do tepla a naopak. Takze vlasy pokud mozno necesat a pouzzivat nejake balzamy, kdyz elektrizuji moc, klidne trosinku balzamu do rukou a na vlasy a nevymyvat.
Bohuzel vlasy v zime trpi Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 8:09 pm    Předmět: Citovat

To moc dobře znám. Mám to tak celý život a nezáleží na ročním období. Naštěstí se to tak neprojevuje po česání. Nejhorší je to, když sundám čepici. Ale nevím, co se s tím dá dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 8:32 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
To moc dobře znám. Mám to tak celý život a nezáleží na ročním období. Naštěstí se to tak neprojevuje po česání. Nejhorší je to, když sundám čepici. Ale nevím, co se s tím dá dělat.


Jo tak to mně se zrovna nejvíc zelektrizují, když je učešu čímkoli jiným než svým dřevěným hřebenem. Jinak se elektrizují o bundu. Ale to jsou u mě jediné případy.
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 8:34 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Je to pocasim, jak se presouvas ze zimy do tepla a naopak. Takze vlasy pokud mozno necesat a pouzzivat nejake balzamy, kdyz elektrizuji moc, klidne trosinku balzamu do rukou a na vlasy a nevymyvat.
Bohuzel vlasy v zime trpi Sad


dekuju geladriel, asi mas pravdu, zacalo to v zime a ted se to pekelne zhorsilo s tim ochlazenim....Tak zkusim necesat (to by mi mohlo jit:-) a ten balzam....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
galadriel napsal:
Je to pocasim, jak se presouvas ze zimy do tepla a naopak. Takze vlasy pokud mozno necesat a pouzzivat nejake balzamy, kdyz elektrizuji moc, klidne trosinku balzamu do rukou a na vlasy a nevymyvat.
Bohuzel vlasy v zime trpi Sad


dekuju geladriel, asi mas pravdu, zacalo to v zime a ted se to pekelne zhorsilo s tim ochlazenim....Tak zkusim necesat (to by mi mohlo jit:-) a ten balzam....



Souhlasím s Galadriel , je to hlavně počasím . Mě takhle elektrizují každou zimu. Sad řeším to balzámem , ale stačí , abych si pak nasadila čepici , omotala šálu a je to zpátky. Evil or Very Mad Takže se zkusím taky moc nečesat . Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou mi vlasy elektrizují nějak čAasto, i při česání dřevěným hřebenem. Proto jsem dnes podnikla malý výzkum, zda na to existuje nějaký prostředek. Na netu nic kromě asi dvou typů šamponů, z nichž ani jeden nebyl pro mé vlasy moc vhodný. Tak jsem se šla zptat do kadeřníctví Klier, které s ejen prohýbalo pod přípravky různých značek. NIC. Jen krém yna uhlazení, což tedy věru nevím, k čemu by mi bylo. Dívala jsem se znovu na net a někdo tam proti elektrizování doporučoval Gliss Kur sprejový balzám, takový ten oranžový, co má nahoře vrstvičku bílé substance. Tak jsem ho koupila a budu testovat. Dám po pár dnech vědět, jak to funguje.
Návrat nahoru
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Poslední dobou mi vlasy elektrizují nějak čAasto, i při česání dřevěným hřebenem. Proto jsem dnes podnikla malý výzkum, zda na to existuje nějaký prostředek. Na netu nic kromě asi dvou typů šamponů, z nichž ani jeden nebyl pro mé vlasy moc vhodný. Tak jsem se šla zptat do kadeřníctví Klier, které s ejen prohýbalo pod přípravky různých značek. NIC. Jen krém yna uhlazení, což tedy věru nevím, k čemu by mi bylo. Dívala jsem se znovu na net a někdo tam proti elektrizování doporučoval Gliss Kur sprejový balzám, takový ten oranžový, co má nahoře vrstvičku bílé substance. Tak jsem ho koupila a budu testovat. Dám po pár dnech vědět, jak to funguje.


Tak ten jsem měla a připadlo mi, že se po něm sice vlasy dobře rozčesávají, ale taky ztratily celkem dost na objemu! A to nemám zrovna řídké... Pozitivem ale byla hladkost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

Ano, vím, že většina těchto leave-in balzámů a krémů dělá vlasy zplihlé. Jdem i jen o to, aby tak neelektrizovaly.Nebudu toho dávat moc, jen mírně, abych viděla, zda to bude účinné i na tento problém.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.