Elektrizování vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=79340383d5591f571ff8a2a0f71fe13aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 9:44 am    Předmět: Citovat

Mě vlasy nedávno strašně elektrizovaly, ale pak jsem si udělala masku z kvasnic, vajíčka, lžičky kávy a trošky skořice na přebití toho strašného smradu. Nechala jsem to působit asi dvě a půl hodiny a vlasy jsou takové uhlazenější (hlavně nejsou suché), takže skoro neelektrizují. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 9:54 am    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
Mě vlasy nedávno strašně elektrizovaly, ale pak jsem si udělala masku z kvasnic, vajíčka, lžičky kávy a trošky skořice na přebití toho strašného smradu. Nechala jsem to působit asi dvě a půl hodiny a vlasy jsou takové uhlazenější (hlavně nejsou suché), takže skoro neelektrizují. Wink


hm, žeby mi ich teda vysušovala voda na intráku? Dávaš do masky celé vajce alebo len žĺtok alebo len bielok?

edit: ona to asi ani nemusí byť voda... tam je celkovo suchý vzduch a v zime hrozne prekúrené...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 11:02 am    Předmět: Citovat

poppy napsal:
Elisjantar123 napsal:
Mě vlasy nedávno strašně elektrizovaly, ale pak jsem si udělala masku z kvasnic, vajíčka, lžičky kávy a trošky skořice na přebití toho strašného smradu. Nechala jsem to působit asi dvě a půl hodiny a vlasy jsou takové uhlazenější (hlavně nejsou suché), takže skoro neelektrizují. Wink


hm, žeby mi ich teda vysušovala voda na intráku? Dávaš do masky celé vajce alebo len žĺtok alebo len bielok?

edit: ona to asi ani nemusí byť voda... tam je celkovo suchý vzduch a v zime hrozne prekúrené...

Dávám tam celé vajíčko. Možná tam taky máte tvrdou vodu. Nebo to bude tím vzduchem. Zkus si třeba párkrát umýt vlasy jinou vodou (třeba si dovez z domu ve flašce) a uvidíš, jestli se to zlepší nebo ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 1:51 pm    Předmět: v Citovat

V zimě mám vždycky problém s tím, že jakmile vyjdu ven, tak mám hned zplihlé vlasy do dalšího mytí, používám šampony bez silikonů, sem tam nějaký jo, kondicionér nepoužívám. Máte s tím taky někdo zkušenosti? Smile jinak vlasy se nemastí, jen úplně zplihnou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 2:37 pm    Předmět: Citovat

Mozna jak ve ve vzduchu vlhkost, tak to do sebe "nasaji" a ztrati objem ... jako kdybys vlezla do jemne mlhy.

To je tak jedine, co mne napada ... jsou vlasy, ktere na tohle pocasi proste nereaguji dobre :/
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 2:51 pm    Předmět: d Citovat

Jitt napsal:
Mozna jak ve ve vzduchu vlhkost, tak to do sebe "nasaji" a ztrati objem ... jako kdybys vlezla do jemne mlhy.

To je tak jedine, co mne napada ... jsou vlasy, ktere na tohle pocasi proste nereaguji dobre :/


aha, dřív jsem s tím problémy neměla, když mi bylo tak 14, ale teď právě skoro pořád Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 1:11 pm    Předmět: Citovat

dnes som testovala balzam Balea Repair und Pflege http://m3.paperblog.com/i/44/447624/tipp-fur-tolle-haare-balea-professional-repai-L-xDH8Wc.jpeg
preložená nálepka na zadnej strane sľubovala zabraňovať elektrizovaniu... po prvom použití musím povedať, že to funguje! Smile moje vlasy elektrizujú úplne minimálne... nebadateľne, povedala by som Smile pri česaní sa za hrebeňom ťahá nejaký jeden/dva neposlušné vlasy Smile uvidíme, či im to vydrží Cool zatiaľ spokojná Smile

hura Smile nekonalo sa ziadne hodinove rozcesavanie, vlasky vyzeraju vazne dobre a skoro ziadna otravna elektrina Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 8:15 pm    Předmět: v Citovat

mě vlasy děsně elektrizují, když je umyju výživným šamponem, jinak ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 9:56 am    Předmět: Citovat

Mě se asi mávnutím proutku změnily vlasy, nedovedu si to vysvětlit Laughing přez zimu jsem měla doslova pár cárků, elektrizovali, objem nulový, vysušené chudinky, až jsem si říkala, jak budu muset jít ke kadeřnici, ale řekla jsem si, že to vydržím až po zimě.

Najednou, s příchodem jara mi přestaly vyhovovat tuhé šampony, i po Visace se mi udělaly lupy, přestal mi sedět kartáč s kančími štětinami i citronové oplachy. Koupila jsem obyčejný dřevený kartáč se širokými zuby (no obyčejný, stál mě přes 300CZK Laughing ) a po dlouhé době jsem použila lávu, kterou tady mám jen na obličej a objem jak blázen, víc jak po TŠ, hlava nesvědí (láva je holt jistota), vlasy krásné, jen jsem mázla trochu meruňkového oleje.

Nechápu, konečky nezničené Shocked jsem z toho jelen, je možné, že je to opravdu "jen" změnou počasí? Ke kadeřnici nakonec nemusím...je pravda, že jsem párkrát dala Gestil, ale nemyslím si, že by dělal až takové zázraky.
A konečně už NEELEKTRIZUJU Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 10:46 am    Předmět: Citovat

Tak ono se občas může stát, že vlasy změněj chutě, a co jim doteď vyhovovalo, jim naopak nesedí, a naopak. A tohle jarní přechodový období je na tyhle změny jako dělaný... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.