Elektrizování vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e5e8c8e9f614061687d7581838601d90Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seznam.mih
0-7
0-7


Založen: 2.1.2016
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 4:02 pm    Předmět: Citovat

Tangle teezer používám a nevadí mi, ale že by to byl takový zázrak, jak se často prezentuje, to není.

Dřevěné hřebeny mi velmi vadily, po nich jsem měla vlasy jak kdybych se fakt právě dotkla elektřiny. Zlatý TT. Obecně mi spíš vyhovuje zas tak často vlasy nečesat - tak 1 a dva dny, ale určitě nemám tak vlnitý vlasy, abych je mohla česovat jen před mytím.

Jeden čas jsem taky zkoušela bezsilikonovou kosmetiku. To byla přímo KATASTROFA. Šampon a kondicioner jsem používala přes měsíc a vlasy jsem měla doslova jako kdybych prolítla roštím. V té době jsem byla zvyklá vlasy nijak neupravovat, jen umýt a nechat uschnout volně na vzduchu a vlasy si prostě hezky sedly. S bezsilikonovými přípravky mi lidi nezávisle na sobě naznačovali, že mám vlasy jak roští. O peklu to rozčesávat ani nemluvím. Šampon používám od Loreal sensi balance na citlivou pokožku a ze všech šamponů mi vyhovuje nejvíc, protože nemá bůh ví jaký udělátka a jeho jediným cílem je prostě umýt vlasy. Nicméně občas si říkám, že bych možná potřebovala něco víc hydratačního, ale nechci zase silikony na pokožce hlavy a ani mastné vlasy. Trpím na ekzémy. Tenhle od Lorealu používám tři roky a zatím jsem nepoznala nic lepšího. Po všem jiném mám buď vlasy jak roští a nebo hnusnou mastnou upláclou přilbu ...
Samozřejmě po šamponů následuje maska na vlasy taky od Loreal a jejich mythic oil. Používám místo kondicioneru, protože jsou na mé vlasy slabé, ale tady ten bych klidně vyměnila za něco, co by mi víc vyhovovalo.
Pak dávám na konečky olejíček od loreal a na úpravu jsem donedávna nic nepoužívala.
Jak říkám byla jsem zvyklá si umýt vlasy, dávat do nich kondicioner nebo masku a po umytí dát na konečky olejíček a nechala volně uschnout. Jenže tím, že jsem celý život toužila po dlouhých vlasech a tento sen si začínám uskutečňovat až teď, kdy už mám konečně vlasy do půli zad, najednou objevuji neduhy, co jsem dřív řešit nemusela. třeba předek vlasů se mi nesmyslně dělí, překáží do očí a furt dumám, co s tím. A moje dlouhé, husté,vlnité vlasy se stávají těžkými, takže u hlavy to mám spláclý a konce mi tvoří střechu. Vlasy mám sestříhané. A musím to prostě nějak upravovat.

Při foukání použiju právě jen ten uhlazující sérum a tenhle od Kardashian Beauty je to nejlepší, co jsem kdy vyzkoušela a že jsem jich vyzkoušela mraky ... naopak nemám ráda od Got2B sprej na termoochranu. Přijde mi, že na hlavě vytvoří divnou crunchy helmu a právě na tento sprej mám podezření, jestli on není důvod toho elektrizování ...

A co se týče přírodních věcí - vyzkoušela jsem za celý svůj krátký život (25 let mi je) dost přírodních věcí a nic mi nesedlo. kokosový olej mi nijak vlasy nezlepšil, jen mi je zmastil a ani jiné přírodní oleje mi nijak nehydratují vlasy. Šampony, kondicionery a masky mi na hlavě dělají to příšerné roští + se mi přidává ekzém nebo lupy, nejlépe vše dohromady a to mám chuť pak jít na ježka Very Happy. ve výrobcích se vyhýbám nově alkoholu (musím projít svojí kosmetiku a vytřídit vše, co obsahuje alkohol) a hodně konzervantů mi taky nedělá dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 12:03 am    Předmět: Citovat

Mám jeden svetr a v něm je snad ukrytý Van de Graaffův generátor. Nosím ho ráda, je pohodlný, ale jeho přetáhnutí přes hlavu má na kštici až neskutečné účinky.

Jinak se mi vlasy příliš neelektrizují, při česání vůbec, občas tak reagují na šálu nebo jiný kus oblečení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 10:28 am    Předmět: :) Citovat

já si je třeba sprejem bezooplachovým kondicionerem trošku postříkám a dám trošku oleje a neeletrizují teda dokud je nemám v gumičce celý den ale jinak ne Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skořice
8-20
8-20


Založen: 3.4.2021
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2021 7:22 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Lily napsal:
To moc dobře znám. Mám to tak celý život a nezáleží na ročním období. Naštěstí se to tak neprojevuje po česání. Nejhorší je to, když sundám čepici. Ale nevím, co se s tím dá dělat.


Jo tak to mně se zrovna nejvíc zelektrizují, když je učešu čímkoli jiným než svým dřevěným hřebenem. Jinak se elektrizují o bundu. Ale to jsou u mě jediné případy.


Umělé hmoty elektrizují nejvíc, proto dřevo tohle nedělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.