Ahoj
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=203045427c50ad86bcc4c7bb4bb54767Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 7:38 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Ahoj Holly - taky tu patřím mezi nejstarší Laughing ... napadlo mě, zda nemáš třeba problémy se štítnou žlázou - onemocnění štítné žlázy mimo jiné způsobuje lámání a padání vlasů ...


Především tě také vítám milá Holly Laughing

Ilonko, to slyším fakt prvně, to vysvětluje, proč mi řídnou a lámou se Crying or Very sad mě by stačili aspoň na ramena, ale mám je sotva na krk Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 12:32 pm    Předmět: Citovat

Mne sa tiez stavalo, ze po mojom umyvani vlasov vo vani ostavali tony vlasov.. A vtedy som zazivala dost stresove situacie, takze urcite na tom ma podiel stres.. Treba byt v klude a vlasky rozmaznavat.. Smile Sem tam maska, dobre samponiky a dievcata tu tiez dobre radia, nejake tabletky na posilnenie vlaskov..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:10 am    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:

Ilonko, to slyším fakt prvně, to vysvětluje, proč mi řídnou a lámou se Crying or Very sad mě by stačili aspoň na ramena, ale mám je sotva na krk Crying or Very sad


Teda neodvažuju se tipovat, kolik ti je, ale není to také způsobené prostě genetikou? Nemáš v rodině někoho s pleškou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 6:00 pm    Předmět: Citovat

Je mi 30 Wink
Ale právě že ne, u nás mají všichni šílenou hřívu, i já jí do cca 19 měl a pak mi začaly upadávat konce, no a pak jsem si ještě začal dělat melír Wink

Ale kdybych si musel vybrat, že buď melír, nebo delší vlasy, tak to raději ten melír, ale dávám ho 3x - 4x za rok, takže si myslím, že zase tak šíleně vlasy nezatěžuju a používám metráky péče.

Nicméně právě v těch 19 mi zjistili, že mám mírně hyperaktivní štítnou žlázu, což je výhoda v tom, že můžu jíst co chci a kolik chci a pořád se schovám za smeták, ale ty vlasy mě štvou Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2010 5:22 pm    Předmět: Citovat

Holly napsal:

Ahoj, nechala jsem si vloni udělat rozbor krve, všechno bylo perfektní. Doktorka říkala, že to byl asi nějaký hormonální výkyv + stres......

Aha - tak to by mělo jít napravit ... mně v tomhle případě pomáhá methionin ( k dostání v lékárně), vlasová voda na vlasy ( třeba lopuchový výluh) a masírovat minimálně 4x týdně , šampon s kofeinem ( Alpecin) ... no a hele nedávno mi veterinář doporučil panenský olivový olej pro psa - denně lžičku - a on takřka přestal linout a jeho srst se behěm pár dní výrazně zlepšila - věřím, že stejný účinek by to mělo na lidský porost, beze srandy ... ( ale asi by to chtělo zvýšit dávku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Holly napsal:

Ahoj, nechala jsem si vloni udělat rozbor krve, všechno bylo perfektní. Doktorka říkala, že to byl asi nějaký hormonální výkyv + stres......

Aha - tak to by mělo jít napravit ... mně v tomhle případě pomáhá methionin ( k dostání v lékárně), vlasová voda na vlasy ( třeba lopuchový výluh) a masírovat minimálně 4x týdně , šampon s kofeinem ( Alpecin) ... no a hele nedávno mi veterinář doporučil panenský olivový olej pro psa - denně lžičku - a on takřka přestal linout a jeho srst se behěm pár dní výrazně zlepšila - věřím, že stejný účinek by to mělo na lidský porost, beze srandy ... ( ale asi by to chtělo zvýšit dávku).


Tak trochu off topic, ale tomu psovi můžeš dávat i syrové vajíčko nebo jenom žloutek. Stačí sem tam a srst bude mít krásnou a lesklou. Jestli by to fungovalo i na lidi, to netuším ;o) u těch bude možná lepší zůstat u žloutkových šamponů (kvůli salmonele).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2010 4:37 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:

Tak trochu off topic, ale tomu psovi můžeš dávat i syrové vajíčko nebo jenom žloutek. Stačí sem tam a srst bude mít krásnou a lesklou. Jestli by to fungovalo i na lidi, to netuším ;o) u těch bude možná lepší zůstat u žloutkových šamponů (kvůli salmonele).

Dík Smile ... vajíčko se může smíchat s olejem a napatlat do vlasů - dobrá výživa pro vlasové kořínky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.