Ahoj
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=436e73e0280e971619d0739087362e58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 1:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj! Tak doufám, že tu nejsem nejstarší Confused - čtyřicítka už minula..... Je to rok, co mi začaly velké problémy s vlasy, měla jsem je na lopatky, bohužel začaly se lámat a padat, teď je mám sotva na krk..... Crying or Very sad Jsem z toho nešťastná, vůbec se sobě nelíbím. Ale bojuju, našla jsem tu hodně cenných rad....i díky nim už "nepelichám" a snad začnou vlásky zase růst...... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

Vítej mezi námi Smile Přeju, ať vlásky zase poslouchají a rostou.
Obecně se tohle stává, když má člověk nějaké stresy a nebo změní životosprávu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 3:22 pm    Předmět: Citovat

Holly, pokud ti můžu poradit,nelituj peněz a zkus Revalid (tablety, tonikum po mytí, šampon, kondicionér) a vydrž u něj alespoň tak půl roku. Jinak tě vítám a uvidíš, že s DV tě budou vlásky za chvíli těšit... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 4:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, také tě tu vítám Smile
I když jsem o dost mladší, začala jsem sem chodit kvůli stejnému problému jako ty a také jsem skončila ošmikaná na krátko. Jsme tady mezi těmi douhovlasými vílkami trochu jako vetřelci Laughing Je paráda, že ti místní rady zastavily padání, to je hlavní, teď už to bude určitě jen lepší Smile Přeju ti hodně úspěchů s regenerací, ať vlásky zase dorostou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hermína
8-20
8-20


Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 5:58 am    Předmět: Citovat

Tady to vážně není o věku. Držím palečky, ať se podaří vlásky zachránit a uzdravit, aby jsi měla radost sama ze sebe Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 8:16 am    Předmět: Citovat

Děkuju moc za krásné přivítání Smile O vlásky se starám, baštím vitamíny, nefénuju, přírodní šampony používám......můj sen je mít za rok aspoň o 10cm víc, než teď (teď mě šimrají na krku.....)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 9:00 am    Předmět: Citovat

Ahoj Holly a vítej u nás! Na věk se tu nijak nekouká, nemusíš se vůbec bát. Ať tady najdeš rady, co Tvojí hřívě sednou a vlásky ať rostou! Cool Very Happy Cool
A těch deset cenťáků Ti při návštěvách těchhle stránek doroste, ani se nenadějěš! Já tady začínala s představou, že moje vlasy nikdy, ale fakt nikdy nedorostou dýl než po ramena, a teď je mám po lopatky a ani teď se nezdá, že by úplně stagnovaly. Jinak na růst mi docela pomohl lopuchový výluh a biohar (viz příslušná vlákna). I když ono je možný, že hlavní faktor růstu byla ta pravidelná masáž vlasový pokožky, kterou jsem díky těmhle dvěma vodičkám začala praktikovat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 12:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Holly, já jsem taky z tvé věkové kategorie, tak neboj, pár nás tu takových bude a taky ze všech sil "makám" na dlouhé hřívě a čerpám z nevyčerpatelných rad místních krásnovlásek. Věřím, že se podaří Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 10:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Holly - taky tu patřím mezi nejstarší Laughing ... napadlo mě, zda nemáš třeba problémy se štítnou žlázou - onemocnění štítné žlázy mimo jiné způsobuje lámání a padání vlasů ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 7:59 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Ahoj Holly - taky tu patřím mezi nejstarší Laughing ... napadlo mě, zda nemáš třeba problémy se štítnou žlázou - onemocnění štítné žlázy mimo jiné způsobuje lámání a padání vlasů ...

Ahoj, nechala jsem si vloni udělat rozbor krve, všechno bylo perfektní. Doktorka říkala, že to byl asi nějaký hormonální výkyv + stres......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.