vzkaz na uvítanou

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=43ec83e3272e36b31411839c7c309784Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používáte k ošetřování vlasů přírodní výrobky?
Ano
83%
 83%  [ 5 ]
Ne
16%
 16%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 6

Autor Zpráva
Juliett
0-7
0-7


Založen: 29.5.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 9:17 pm    Předmět: vzkaz na uvítanou Citovat

Ahoj, zdravím Vás všechny na tomto serveru!
Jsem tu nová, jak nejspíš už víte, takže nejprve několik málo informací o mě a mojich vlasech: měřím okolo 164 cm, moje vlasy mají okolo 75 cm, přírodní barva je myší hnědá, a tak jsem se zhruba před rokem rozhodla obarvit si je. Rozhodovala jsem se mezi tmavě hnědou a zrz. Zrz zvítězila, jenomže po obarvení to vypadalo jako špatně namíchaná blond (nahoře žlutá a dole pomerančově oranžová) Surprised
Tak jsem to přetáhla hnědou a nechala postupně vymývat. Napřed se zdálo, že se nic neděje, ale pak mi začaly trochu vypadávat a celkový vzhled byl dost mizerný. Rozhodla jsem se tentokrát pro hennu. Byla to asi ta nejlepší volba, jakou jsem si mohla vybrat Smile Dost jsem se bála "vedlejších účinků", ale riskla jsem to a Paráda! Někdy sem hodím nějakou fotku, abyste měli(y) o mých vlasech nějakou představu Wink
Jsem spokojená zrzka a už bych neměnila, je fajn, že přírodní barviva tu stále ještě jsou a chemie, ač se nemusí zdát, nás nepohltila ještě tak úplně.

To je tedy o mě zatím vše a všechny Vás tady zdravím! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 8:45 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej u nás -nejen na serveru, ale i mezi ostřílené hennařky! Ať se Ti tu líbí! A ať Ti henna i nadále chytá k Tvojí plné spokojenosti! Wink Very Happy Cool
Jenom zlehka připomínám, že henna má občas tendenci při opakovaným nanášení postupně tmavnout, takže někdo po dosažení kýžené barvy už dobarvuje jenom odrosty a na celý vlasy plácá hennu jenom jednou za čas. Ale třeba mě to nijak markantně nedělá - prostě uvidíš sama, taky záleží na tom, jak často budeš hennovat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.