Ochrana osobnosti v době informačních technologií
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8082c99093b2c9fb022f80fdcc64c9b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 10:23 pm    Předmět: Citovat

Já to mám jak Ilona, jako malá jsem si raději doma četla než abych chodila ven s děckama a mamka mě musela nutit chodit ven na hřiště, protože sama bych nešla Laughing Takže jak vidím na FB skupiny typu Jsem rád za dětství bez FB a internetu všeobecně, tak já si myslím, že by mi to ani nevadilo, kdyby to už tehdy existovalo : )
Jinak taky souhlasím s Ilon, ohledně toho vraha, myslím, že by to udělal i bez FB.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 6:43 am    Předmět: Citovat

Jojo, já jsem pro jistotu měla chodit ven na hřiště zakázané, takže nic jiného než to čtení mi nezbývalo Smile Taky by se mi bývalo líbilo vídat se s děckama jinde než ve škole - nicméně na tom FB by to asi nebylo, neb všichni stejně byli na tom hřišti Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.