Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 183, 184, 185  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0cb1fbd680e83dfe5ab4dde6773e18e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 1:40 pm    Předmět: Citovat

Marianno taky chci zkusit ten sampon Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 8:03 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Na těch jejich stránkách (hennecolor) jsem koukala, že mají i henové přelivy, které by se měly lépe nanášet. já nevím jak ostatní, ale mně docela dělá problém nabarvit vždy tou kaší celé vlasy, i u hlavy. Nezkoušel někdo ten přeliv? Myslíte, že je opravdu přírodní, nebo už v tom je nějaká chemie?



Je to čistá chemka s pár přidanýma rostlinkama, které to nezachrání.
Taky jsem se o to zajímala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si koupila taky hennu od Hennecolor abych ji vyzkoušela...je to odstín světle červená....neměl jste někdo tenhle odstín? Popř. jak Vám chytl?

Question Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 8:55 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Tak jsem si koupila taky hennu od Hennecolor abych ji vyzkoušela...je to odstín světle červená....neměl jste někdo tenhle odstín? Popř. jak Vám chytl?

Question Very Happy



Myslíš měděná?
To by mě taky moc zajímalo, jak to chytá, konkrétně na tmavší hnědé vlasy, neb na mě byl z mého okolí vznesen dotaz a já vůbec netuším Smile
Jestli jste někdo dávali měděnou , totiž měděně červenou hennu hennecolor na hnědé vlasy, napiště prosím, jak vám to chytlo, díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Marianno taky chci zkusit ten sampon Very Happy



Vílko, jestli ti sedí přírodní věci, tak šampon hennecolor neber. Je to obyč. chem. šampon jako z drogerky + výtažek z henny.
Zjištěno v diskuzích na netu a po přečtení složení. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:01 am    Předmět: Citovat

Tak díky za info, já právě složení nikde nenašla...tak to je škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 9:30 am    Předmět: Citovat

Jak se to vezme. Přírodní značka je Logona a má šampon s hennou, Urtekram má taky cosi z hennou, ale na urtekram pozor - nemá nic moc recepturu ( je taky z těch levnějších ) a nemá moc účinných látek.
Takže Logona - myslím šampon s hennou a pak s ořešákem určitě pomůže udržet barvu a hlavně předá účinné látky. Je kvalitní.

Urtekram je přírodní jen napůl a má jednoduchou recepturu, stejně jako alverde, takže vlasům neškodí ( někomu pomůže už jen to, že v něm nejsou silikony a další chemie ), ale účinné látky jim nepředá.
Teď zrovna firma Urtekramu mění složení, na západě prý nikdo nechce nic napůl, lidi se bouří, a tak urtekram zamakal na šamponech a bude vyrábět čistě přírodní, ale kdoví, kdy se dostanou k nám.
To už bych radši investovala do té Logony, taky ji budu mít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 9:41 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:


Jak se to vezme. Přírodní značka je Logona a má šampon s hennou, Urtekram má taky cosi z hennou, ale na urtekram pozor - nemá nic moc recepturu ( je taky z těch levnějších ) a nemá moc účinných látek.
Takže Logona - myslím šampon s hennou a pak s ořešákem určitě pomůže udržet barvu a hlavně předá účinné látky. Je kvalitní.

Urtekram je přírodní jen napůl a má jednoduchou recepturu, stejně jako alverde, takže vlasům neškodí ( někomu pomůže už jen to, že v něm nejsou silikony a další chemie ), ale účinné látky jim nepředá.
Teď zrovna firma Urtekramu mění složení, na západě prý nikdo nechce nic napůl, lidi se bouří, a tak urtekram zamakal na šamponech a bude vyrábět čistě přírodní, ale kdoví, kdy se dostanou k nám.
To už bych radši investovala do té Logony, taky ji budu mít Smile


Shocked Tak to valím oči. Já myslela, že Urtekram je celej přírodní... A Logonu teď mám Ginkgo a je to dost hrůza, do té už neinvestuju...Chtěla jsem zas Urtekram, ale tohle mě dost odradilo...Tak to nevím, co pořídím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 12:18 pm    Předmět: Citovat

To je mi líto...nechtěla jsem tě odradit. Jen reprodukuju, co jsem vyčetla z hodnocení člověka, který se čistě přírodní kosmetikou a mimoto také chemií zabývá a dost tomu rozumí.
Je ale možné ( to mě napadlo teďka )- to hodnocení je staršího data, takže možná už jsou ty urtekramy u nás nové, ale to fakt nevím.Nicméně to nic nemění na tom, že to zas taková kvalita není ( a to neříkám proto, že bych proti urtekramu něco měla, asi si ho taky koupím, až mi dojde alverde Very Happy )- protože u přírodní kosmetiky vždycky odpovídá kvalita ceně..takže je jasné, že nejkvalitnější bude Hauschka aTautropfen ( vysoká kvalita ), pak ta Logona, pod ní Lavera, neb má syntetické látky, ale přesto jsou tyto látky dost drahé a kvalitní...a daleko pod ní urtekram a alverde, protože jsou docela levné. asi tak.
Ale člověk není milionář, takže co Very Happy
Jestli sis urtekram chtěla koupit, klidně ho kup, třeba ti bude vyhovovat. Mě alverde sedí a je ještě levnější. Nicméně ten březový alverde je opravdu přírodní.

Teda, to jsem se zas rozepsala Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 2:10 pm    Předmět: Citovat

Já jsem Urtekram používala a byla jsem s ním moc spokojená Wink A k té henně od Henněcolor: Naprosto mě překvapilo jak moc intenzivně barví Shocked Shocked Shocked Koupila jsem si červenou (světlou) a stačila hodina a půl a svítím jako oranžové sluníčko (ne že by mi to vadilo Very Happy ) Už jsem vyzkoušela hennu z DM a od Botanicusu ale hennecolor barví nejvíc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 183, 184, 185  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.