Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 183, 184, 185  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fb3804e147372a6a89c25d58783b7045Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Kopretinou - Hennecolor barví velmi intenzivně. Zkusila jsem zlatou blond, příliš se to neliší od mé původní barvy, nechala to tam 3 a půl hodiny (aby to mělo ten právný účinek Cool ) a výsledek byl intenzivní žlutá Rolling Eyes ne až tak blond, ale prostě žlutá. Už se to trochu vymylo, teď to vypadá dobře, medově, ale hned po barvení mě to dost vyděsilo. Už jsem si ale zvykla a moje okolí změnu v podstatě nezaznamenalo, pouze že mám barvu nějak víc intenzivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 4:24 pm    Předmět: Citovat

Je to tak, barví opravdu intenzivně.
Sehnala jsem si tmavě hnědou a na hlavě jsem po třech hodinách měla černou. Asi mi to tak chytlo proto, že jsem předtím měla přeliv, ale už se to vymylo Smile
Ale barví opravdu dost.
Jenom mě zarazila jedna věc - vůbec jsem po ní neměla bohaté, husté vlasy jako po té obyč z DM. Měla jsem je splihlé a druhý den mastné.
Tak nevím Confused Question
No, hennovat už s touto hennou nebudu, ale za zkoušku to stálo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 5:38 pm    Předmět: Citovat

remia napsal:
Souhlasím s Kopretinou - Hennecolor barví velmi intenzivně. Zkusila jsem zlatou blond, příliš se to neliší od mé původní barvy, nechala to tam 3 a půl hodiny (aby to mělo ten právný účinek Cool ) a výsledek byl intenzivní žlutá Rolling Eyes ne až tak blond, ale prostě žlutá. Už se to trochu vymylo, teď to vypadá dobře, medově, ale hned po barvení mě to dost vyděsilo. Už jsem si ale zvykla a moje okolí změnu v podstatě nezaznamenalo, pouze že mám barvu nějak víc intenzivní.


Henna na vzduchu oxiduje, takze muze trvat aji tri dni, nez dostanes vyslednou barvu....o vymyvani nemluve Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 6:49 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

Henna na vzduchu oxiduje, takze muze trvat aji tri dni, nez dostanes vyslednou barvu....o vymyvani nemluve Smile


To oxidování mě dost štve, protože mně se vždycky úplně nejvíc líbí ta barva jaká je hned jak tu hennu smyju Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:36 am    Předmět: Citovat

No, ja ti nevim, ja pouzivam medenou a hned potom co si umyju vlasy, tak jsem semafor hadr Very Happy (ne ta k zelena Laughing Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:40 am    Předmět: Citovat

Já právě teď měla červenou lush henny sedm hodin a jak jsem to smyla, měla jsem svou vysněnou barvu- tmavší zrzavo-červenou. Jenže ona postupně světlá Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:41 am    Předmět: Citovat

No me hena odrusta A trochu svetla..tka jsem tedka udelala, co se normalne dela s chemickyma barvama a dobarvila jenom korinky a trochu prejela delku..a ejhle, jako nove Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem si byla pro další várku henny Smile Hennecolor mě chytil, líbí se mi ta výrazná barva Wink Ale červenou neměli tak jsem si vzala mahagonovou,že jí vyzkouším, dám si jí, než začne semestr Wink , taky vypadá na obrázku dost červeně. Neměli jste jí někdo?
A pak se chci ještě zeptat, jestli jste někdo měl hnědý odstín, jak chytá? Sestřička chce taky vyzkoušet hennecolor ale nechce být černá ani rezavá Very Happy Zatím měla vždycky hennu z DM, hnědou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:35 pm    Předmět: Citovat

A byla ta hnědá henna z DM dobrá?černé vlasy bych na sobě nepřežila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:53 pm    Předmět: Citovat

Od Hennecolor se chystám vyzkoušet zlatou blond... chtěla jsem původně kaštan, ale prý může chytat do rezava. To ale podle mě je trochu riziko u každý henny. Takže jsem zvědavá a uvidíme, doufám, že nebudu žlutá, jak tu někdo psal. Twisted Evil
Co se týče přelivů od téhle firmy, tak slečna v prodejně říkala, že chytají intenzivněji než prášková henna. Ale já raději práškovou Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 183, 184, 185  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.