Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 182, 183, 184, 185  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=abdbef67abdbf0fa48567256b3e3b208Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2016 7:55 pm    Předmět: Citovat

holky, po dlouhé době se hlásím Smile
Taky jsem po dlouhé době hleděla na henny a teď jsem si minulý týden dala na hlavu Khadi intenzivně červenou (byla jsem nadšená, velice dobře se nanášela, nedrolila jako ostatní henny a vlasy se krásně lesknou a jsou hebké,navíc ty bylinky krásně voní, akorát už jsem tak dávno hennovala, že neporovnám, jestli to tak stejně nebylo i po jiných hennách, co se týče vlasů - drolení si pamatuju). Jen mám teď dojem, že mi ta zrzočervená zas tak moc nesluší a přemýšlím, jestli nejít víc do hnědé a poprvé zkusit nějakou o hnědou barvu obohacenou hennu. Taky jsem objevila že existují nějaké nové (dražší a o bylinky bohatší hennecolor), tak bych se ráda zeptala, jestli nemáte někdo zkušenost s barvou
Henné Color Premium Végétal barva Hnědá - ROZKOŠNÁ HNĚDÁ (složení: indigo, henna, extrakt ze dřeva kampeškového stromu, zelený čaj, čirok).
Díky převelice
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2016 6:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile Chtěla bych se vás zeptat, stačí vám jedno balení henny na vlasy? Já si ji chci poprvé pořídit, ale nevím, zda bude stačit jedno balení. Vlasy mám cca po lopatky. Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2016 8:30 pm    Předmět: Citovat

Mně jedno balení vystačilo na středně husté vlasy kousek nad pas Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2016 9:25 pm    Předmět: Množství x délka Citovat

Já na své husté vlasy nad zadek spotřebuji dvě stogramové krabičky. Takže pro vlasy po lopatky bude jedna stačit, i pokud jsou husté Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gerberka12
0-7
0-7


Založen: 18.5.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 8:14 am    Předmět: Citovat

Ahoj, chtěla bych poděkovat té z vás, která tu někde na začátku tématu a kdysi dávno napsala, že míchá Henné Color – Zlatou blond s Kaštanovou….byla to pro mě velká inspirace.

Včera jsem si udělala směsku právě Zlatá blond + Kaštan + pár malých lžiček Měděné = výsledek je ohromující, nádherná barva, zlatokaštanová, taková, kterou jsem si vždycky přála!! není nijak tmavá (dosud jsem míchala hlavně hnědou s měděnou - v hnědé je hodně indiga). Opravdu to byl výborný nápad na smíchat tyto barvy….navíc ty vlasy po uschnutí nemají ten typický zápach henny (mně nijak nevadí, ale je to takto příjemnější, protože Zlatá blond obsahuje kromě bezbarvé henny i rozmarýn, heřmánek a rebarboru).

Já ještě přidávám dvě až tři lžíce oleje (Saloos: mandlový, meruňkový nebo makadamiový – tohle je TOP trojice nejlepších olejů na vlasy – podle mě).

Výborná je i fialová krabička Henné Color – Vitamínová henna – směs bylinek, střídám to s „barevnou“ hennou….nezkoušel někdo přimíchat do Vitamínové henny trochu prášku AMLA od Khádí?? Chci toto vyzkoušet…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 1:40 pm    Předmět: Citovat

Gerberka12 napsal:
Ahoj, chtěla bych poděkovat té z vás, která tu někde na začátku tématu a kdysi dávno napsala, že míchá Henné Color – Zlatou blond s Kaštanovou….byla to pro mě velká inspirace.

Včera jsem si udělala směsku právě Zlatá blond + Kaštan + pár malých lžiček Měděné = výsledek je ohromující, nádherná barva, zlatokaštanová, taková, kterou jsem si vždycky přála!! není nijak tmavá (dosud jsem míchala hlavně hnědou s měděnou - v hnědé je hodně indiga). Opravdu to byl výborný nápad na smíchat tyto barvy….navíc ty vlasy po uschnutí nemají ten typický zápach henny (mně nijak nevadí, ale je to takto příjemnější, protože Zlatá blond obsahuje kromě bezbarvé henny i rozmarýn, heřmánek a rebarboru).

Já ještě přidávám dvě až tři lžíce oleje (Saloos: mandlový, meruňkový nebo makadamiový – tohle je TOP trojice nejlepších olejů na vlasy – podle mě).

Výborná je i fialová krabička Henné Color – Vitamínová henna – směs bylinek, střídám to s „barevnou“ hennou….nezkoušel někdo přimíchat do Vitamínové henny trochu prášku AMLA od Khádí?? Chci toto vyzkoušet…


Používám ty samé oleje a někdy míchám i různé značky henny Smile Nezkoušel někdo ty jejich masky na vlasy a šampony?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 4:58 pm    Předmět: Citovat

Míchám hennecolor baordó nebo vínovou s khádi henna+amla. Takže v tom nevidím problém...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gerberka12
0-7
0-7


Založen: 18.5.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2016 6:53 am    Předmět: Citovat

Ahoj, díky za odpovědi.

Od Henné Color masky a šampony – tak masku jsem neměla žádnou, ale ty jejich šampony jsem používala hodně dlouho pravidelně, snad 2 roky…krom odstínu černá a hnědá jsem vyzkoušela snad všechny – zlatá blond, bordó, mahagon, kaštan i měděnou…nejlepší se mi zdál ten KAŠTAN – vlasy šly nejlépe rozčesat a nádherně voní….pak jsem přešla na Urtekram – Aloe vera na norm. vlasy a Rozmarýnový a cca 3 měsíce si vlasy umývám šamponem AMLA od Khádí (tekutý) a je to teda úplně nejlepší, co jsem na vlasech měla (akorát ta cena, no…- ale zas fakt mi vydrží celkem dlouho při mytí 3x týdně).

Kondicionér Henné Color používám pouze a jen oříšek do připravené hennové směsi – ono se to fakt líp nanáší, jinak kondiše nepoužívám vůbec

Nezkoušely jste do hennové směsi přidat hustý jogurt nebo zakysanou smetanu?? Všude čtu, jak je to výborné pro hydrataci vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2016 11:03 am    Předmět: Citovat

Jogurt je sice dobrý na hydrataci, ale taky je to jeden z mála prostředků, kterým se dá aspoň trochu stáhnout henna z hlavy (takže bych předpokládal, že ve směsi s hennou bude dobře blokovat barvení).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gerberka12
0-7
0-7


Založen: 18.5.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2016 11:33 am    Předmět: Citovat

Portosi, díky za odpověď. Wink

Ten jogurt přidávat - raději - nebudu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 182, 183, 184, 185  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.