Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 183, 184, 185  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b82f287cddb0d407b1485fe477d1e75Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2016 5:20 pm    Předmět: Citovat

Gerberko - potvrzuju, že jogurt může trochu stahovat. Ale já ho občas do henny stejně použiju, teda s tím, že ho dávám, jenom když víceméně dobarvuju odrosty. Na odrosty plácnu hennovou směsku bez jogurtu, na dýlky a konce pak plácnu ten zbytek henny smíchanej s jogurtem a kondišem. Nepřijde mi, že by to nějak porušilo barvicí účinek na odrostech, a v dýlkách už mám tý henny tolik vrstev, že to s ní nehne. A ty dýlky navíc potřebujou tu hydrataci nejvíc, takže paráda.
Ale fakt je, že jsem kdysi jednou přidala jogurt do henny na celou hlavu, a fakt mi přišlo, že barva chytla míň sytá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gerberka12
0-7
0-7


Založen: 18.5.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so květen 28, 2016 8:47 am    Předmět: Citovat

Ahoj Titania,

děkuju za odpověď.

Já bych možná přidala trochu jogurtu do bezbarvé - pouze regenerační směsi - kterou si dávám v mezičase mezi "barevnou" hennou - používám tu Vitamínovou Henné Color, nedám na ni dopustit - přidávám do ní také oleje + oříšek kondiše a nově chci vyzkoušet dvě nebo tři lžíce prášku AMLA od Khádí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2016 8:17 am    Předmět: Citovat

Gerberko, zkus a uvidíš, vlasům to určitě udělá dobře. (Teda doufám, taky je tu na fóru pár lidí, jejichž vlasy si s jogurtem moc nerozumí, ale tak je to holt se vším). A pokud by Ti to celkově barvu přece jenom trochu stáhlo, tak holt buď budeš další barvicí várku dávat dřív, nebo se na to vykašleš a těch pár dní/týdnů počkáš. Ono jestli už máš těch vrstev víc, tak ten rozdíl nijak markantní nebude. Já kdysi občas taky dávala jogurtovej zábal mezi barvením hennou (a někdy jsem přidala i trochu té vitaminové hennecolorácké masky), a nějaký velký změny v barvě jsem nepozorovala. Možná maličko, ale to jsem si říkala, že to alespoň udělá trochu víc místa nové barvicí henně, která na ty vlasy přijde za pár dní a třeba by mi pak dýlky pod nánosem x vrstev nemusely tak tmavnout oproti odrostům (ale zase tolik to tu barvu fakt nestahovalo) Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2016 7:54 am    Předmět: Citovat

Ahoj. Smile Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s měděnou hennou. Před nějakou dobou jsem si jj šla koupit do jejich obchodu, tam jsem ji nakonec našla a s radostí donesla domů. A protože jsem holka jedna rozlítaná, to, že mi přišla už podle krabičky nějak červená, jsem řešila až doma. Výsledek na hlavě byl taky takový mahagon, i když uznávám, že mám tmavě hnědé vlasy, ale i tak, měděná by neměla jít do červena, ne? Když jsem se dívala na jejich stránky, tak ta měděná krabička vypadá světlě měděně (dejme tomu, že skoro oranžově Very Happy) a hlavně je na ní napsáno cuivre naturel (přírodní měděná). Já jsem měla pouze cuivre (měděná), která alespoň dle krabičky vypadá jak naprostý mahagon a výsledek u mě tomu i docela odpovídá. Žádnou takovou měděnou ale na stránkách nemají, tak by mě zajímalo, jakou kupujete vy a zda máte podobnou zkušenost? Anebo jsem já prostě jenom trdlo, které nedalo pozor. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
najlin
8-20
8-20


Založen: 18.1.2016
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2016 8:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
já používám taky jenom měděnou a ta krabička je oranžovočervená, ale vlasy mám vždycky takové tmavě oranžové, i když při posledním barvení jsem místo citronu dala kiwi a vlasy byly zářivě oranžové, ale třeba to tím kiwi nebylo Very Happy je zvláštní, že ti to chytlo do červena, jestli to třeba neměli prohozený Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lyrith
8-20
8-20


Založen: 9.4.2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2016 10:05 am    Předmět: Citovat

Zdravím, měla bych otázku:

Zkoušel jste někdo dávat hennécolor bordó nebo mahagon na přírodní blond nebo zesvětlené vlasy? Udělá to skutečně bordó barvu nebo to jde do rezava?

Předem děkuji za odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2016 11:03 pm    Předmět: Citovat

Lyrith napsal:
Zdravím, měla bych otázku:

Zkoušel jste někdo dávat hennécolor bordó nebo mahagon na přírodní blond nebo zesvětlené vlasy? Udělá to skutečně bordó barvu nebo to jde do rezava?

Předem děkuji za odpovědi Smile


Zial s bolnd skusenosti nemam, ale sestra ma sedive, hrube, odolne vlasy. Vzdy pouziva nejaku cervenu ako zaklad pod ciernu alebo indogo. Vysledky byvali niekedy premenlive. Potrbne vrstvit a nechat oxidovat. Byva cervena resp ziarivo oranzova. Niekde som to tu opisovala uz.Veru na sediny len tak nieco nechyta na prvy raz, ja viem o tom svoje....Potom sme jej dali henecolor AUBURN a to bol sok. Chytilo to ako ekrazit a totalne bordovo resp mahagonovo. Ani stopa po cervenej, hrdzavej atp. Vyslovene silna mahagonova alebo bordova a naozaj syta farba. Sediny chytili na 100 percent. Teraz si objednala rovno 2 krabice. Jednuducho to ozaj chytilo akoby sa zafarbila echt mahagonkou tmavou hlbokou chemickou. Tot nasa skusenost. ...neviem co to robi na inych vlasoch.A za seba mozem povedat, ze sok covsa v tyka hmedej a sedin. Len to este nechcem velmi pisat bo neviem ako sa bude spravat a vymyvat. Tak to neskor. Inak drzim palce. Sestra chemiou nikdy nefarbila. Ja som sediny nevydrzala a farbila. Takbteraz som mala uz dost zle vlasyfarbene chemiou stahovane farbene vyprasivene a flakate, naposledy farbene vraj super kvalitnou loreal farbou v salone pred cca mesiacom, farbavymyta, vlasy v katastrofalnom stave. Tvrde jak keby mi celu hlavu spalili, chemlon. To bolo farbenie po veeeeelmi dlhej dobe na riadne vymyte a flakate vlady plus kus odrast vlastnych s riadnymi sedinami....nechce sa mi teraz rozpisovat, ale ta hneda je az prekvapivo tmava tiez taka hlboka a nadherne tie vyprasivene vlasy zjednotila a absolutne super prekryla sediny!!!! Vlasy su jednotne, tmavohnede tiez ako keby som to zfarbila chemiou.....Ale ako vravim uvidim co to bude robitJaj a este ze sestre ta auburn odrastala. Temer vobec sa nevymyvala, ona vtedy totizto na nu nedala dalsiu vrstvu ani indigo, proste nebolo treba. Este sme sa bavili, ze ak tuto navrstvime, tak mozno z toho bude taka tmava, ze ani nebude farbit dvojfazovo, potom zase dostala khadi, tak zase davala tu spoku s ciernou, ale teraz zase ide na AUBURN....ale mozem sa jej este zajtra presne opytat. Ale ako vravim sme to necakali bo vacsinou bola na podklade cervena resp oranzova cestarska vesta ale auburn je presne ako na krabici aspon teda na jej vlasoch. Inak sorrry za litanie ale ja sa neviem kratko vyjadrovat a uz vobec nie ked som vycerpana tak snad sa to dalo prezit az sem.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lyrith
8-20
8-20


Založen: 9.4.2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2016 2:41 pm    Předmět: Citovat

leny děkuju moc za odpověď! To jsem tedy dost překvapená, možná seberu odvahu a zkusím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2016 8:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenosti s Prémium Végétal? Třeba s měděnou, bordó? Chytají ty barvy stejně nebo méně či dokonce intenzivněji? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2017 12:31 pm    Předmět: Citovat

Nazdar, chtěla jsem se zeptat - mám asi tři roky prošlou a navíc otevřenou vitamínovou hennecolor. Na obalu je uvedená spotřeba půl roku po otevření.. Myslíte, že tomu může něco být, použili byste takovou hennu? Předem díky za odpověď Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 183, 184, 185  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.