Alopecie,lysiny, pleš
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04e2f95cb597da539bccf27d4bdb698bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

Zdá se, že vlasy mohou padat z mnoha důvodů. Narazila jsem na tento článek: http://www.novinky.cz/koktejl/204683-naomi-campbellova-plesati-na-hlave-ma-rozsahle-lysiny.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 8:11 pm    Předmět: Citovat

Gina - taky jsem to dneska četla. To musí být docela hnus na psychiku, ale pokud nemá rozum s příeskama a prodlužováním Rolling Eyes

Jinak si pamatju, že před pár lety se psalo zas o monacké princezně Stephanii, které vlasy vypadaly ze stresu - od té doby zas narostly Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 4:41 am    Předmět: Citovat

No padání vlasů je dost deprimující záleživost a zvláť, když si na nich zakládáte a jsou tak trochu i stylem Vašeho života... Embarassed Confused Crying or Very sad já jsem začal plešatět na vojně a smiřoval jsem se s tím asi tak 15 let... pak jsem to nějak hodil za hlavu a spíše si ze sebe sem tam udělám i legraci... ale trvalo to opravdu hodně dlouho , než jsem k tomuto dospěl... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 9:38 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Jinak si pamatju, že před pár lety se psalo zas o monacké princezně Stephanii, které vlasy vypadaly ze stresu - od té doby zas narostly Wink


Ono to může vypadat i ze stresu? Shocked Teď mě děsíš, ten mám poslední dobou furt, tak doufám, že to nebude tak šílené. Vystresovaného člověka musí tohle ještě dorazit.

Clondyku nad tím jsem taky uvažovala, že pro ženy je to takový strašák, který se spíš pravděpodobně nesplní, ale pro muže to musí být hodně těžké, zvlášť když třeba vědí, že v jejich rodině jsou k tomu předpoklady. Jak ses s tím srovnal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 11:09 am    Předmět: Citovat

ano, vlasy padají ze stresu.. díky němu a občasným depresím mám semtam prořídlé vlasy... tak don´t worry, be happy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 11:39 am    Předmět: Citovat

Gina napsal:

Clondyku nad tím jsem taky uvažovala, že pro ženy je to takový strašák, který se spíš pravděpodobně nesplní, ale pro muže to musí být hodně těžké, zvlášť když třeba vědí, že v jejich rodině jsou k tomu předpoklady. Jak ses s tím srovnal?


Divila by ses, ale existují ženy (a ne zas tak málo), které mají stejný problém s plešatěním jako muži. A to je teprve extra nápor na psychiku. U mužů holá lebka není zas tak nic zvláštního a odpudivého, ale plešatou ženu společnost jen tak nepřijme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 11:48 am    Předmět: Citovat

A hlavně ty narážky, když má žena kouty asi jako čtyřicetiletý chlap... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 3:13 pm    Předmět: Citovat

Mi šlo spíš o to, že když vypadají vlasy ženě, bere se to jako něco speciálního a hrozně se to řeší, zatímco k mužům co ztrácejí vlasy se lidé chovají, jako že je to něco normálního, samozřejmého, nikdo se nad tím nepozastaví. Plešatějící ženu se lékař bude snažit vyléčit. Plešatějícímu muži se leda tak vysměje. Přemýšlel někdo, jaké je to pro ty muže? Zajímaly by mě jejich názory a pocity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 5:09 pm    Předmět: Citovat

Mně se taky doktor v podstatě vysmál, když jsem tam šla s tím, že mi už 4 roky nadměrně padají vlasy Sad A nejsem jediná, která má tuhle zkušenost. Většina diagnóz končí stylem "nic s tím nelze dělat, jsou horší věci, smiřte se s tím a kupte si pak pěknou paruku"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 5:40 pm    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Přemýšlel někdo, jaké je to pro ty muže? Zajímaly by mě jejich názory a pocity.


I think culture & age are factors which are important in this, Gina. If a young man of 20-25 loses most of his hair, it would be traumatic in my opinion. He would look much older automatically. If it's a man of 30+ then I think it's to be expected that he will start losing his hair.

I feel more sympathy for a woman who lost all her hair because of some illness,and if that hair could not grow back. Unless we are talking about certain tribes in Africa, where bald-headed women are still considered fashionable I think our western culture still looks at bald-headed women as something strange, but people try to behave professionally at work, I hope. They would not stare at her head, or make some comment.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.