Alopecie,lysiny, pleš
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=200b91fa5e088e6fd5a47d314128c106Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laňková
0-7
0-7


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 7:58 pm    Předmět: Paruka Citovat

Ahoj, pokud by měl někdo zájem, kontaktujte mě... edit moderátor: odkaz odstraněn pro podezření na reklamu, pro umístění reklamy na stránkách kontaktujte admina na aha@dlouhevlasy.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polty
21-40
21-40


Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 9:45 am    Předmět: Citovat

Můj přítel měl nádherné tmavohnědé vlnité vlasy až po pás. A pak najednou začal plešatět, nejdřív trochu nad čelem a pak tak nějak po celé hlavě... byl s tím dokonce i asi měsíc v nemocnici, ale vůbec nezjistili, co se děje. Asi po 9 měsících byl úplně plešatý a vypadaly mu i všechny chlupy po těle.
No byl to šok - hrozně si na svých vlasech zakládal a navíc není nic příjemného vysvětlovat, proč jste ve 20 plešatí. Ono sice chodí hodně chlapů s vyholenou hlavou, ale chybějící obočí a řasy jsou důvodem, proč na něj lidi neustále zírají a ukazují si.
Nejhorší asi je, že nikdo neví, co se přihodilo a všichni doktoři tvrdí, že je úplně v pořádku... Nemáte někdo zkušenosti s něčím podobným?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 12:19 pm    Předmět: Citovat

Polty napsal:
Můj přítel měl nádherné tmavohnědé vlnité vlasy až po pás. A pak najednou začal plešatět, nejdřív trochu nad čelem a pak tak nějak po celé hlavě... byl s tím dokonce i asi měsíc v nemocnici, ale vůbec nezjistili, co se děje. Asi po 9 měsících byl úplně plešatý a vypadaly mu i všechny chlupy po těle.
No byl to šok - hrozně si na svých vlasech zakládal a navíc není nic příjemného vysvětlovat, proč jste ve 20 plešatí. Ono sice chodí hodně chlapů s vyholenou hlavou, ale chybějící obočí a řasy jsou důvodem, proč na něj lidi neustále zírají a ukazují si.
Nejhorší asi je, že nikdo neví, co se přihodilo a všichni doktoři tvrdí, že je úplně v pořádku... Nemáte někdo zkušenosti s něčím podobným?


http://en.wikipedia.org/wiki/Alopecia_universalis
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polty
21-40
21-40


Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 1:06 pm    Předmět: Citovat

Jasně, Wiki taky znám Wink Spíš mě ale zajímaly reakce "ze života" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 2:21 pm    Předmět: Citovat

Skús si pozrieť fórum vicevlasu.cz

Tu asi veľa reakcií nebude, na DV sú ľudia ktorí buď vlásky zveľaďujú a rozmaznávajú alebo takí, ktorí riešia padanie prípadne extrémne padanie ale stále majú ešte čo sa snažiť zachraňovať ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 2:49 pm    Předmět: Citovat

Polty napsal:
Můj přítel měl nádherné tmavohnědé vlnité vlasy až po pás. A pak najednou začal plešatět, nejdřív trochu nad čelem a pak tak nějak po celé hlavě... byl s tím dokonce i asi měsíc v nemocnici, ale vůbec nezjistili, co se děje. Asi po 9 měsících byl úplně plešatý a vypadaly mu i všechny chlupy po těle.
No byl to šok - hrozně si na svých vlasech zakládal a navíc není nic příjemného vysvětlovat, proč jste ve 20 plešatí. Ono sice chodí hodně chlapů s vyholenou hlavou, ale chybějící obočí a řasy jsou důvodem, proč na něj lidi neustále zírají a ukazují si.
Nejhorší asi je, že nikdo neví, co se přihodilo a všichni doktoři tvrdí, že je úplně v pořádku... Nemáte někdo zkušenosti s něčím podobným?


Znám paní, která je na tom stejně . Vždy měla husté vlasy do půli zad , po většinu svého života dlouhé. Pak jí najednou, zničehonic, začaly vlasy padat a během 3/4 roku jí vypadaly vlasy, řasy, obočí , ochlupení - prostě všechno. Doktoři na nic nepřišli, všechna vyšetření (alergie, imunita,hormony) byly bez nálezu. Navíc má ještě problém s otěhoněním - ona i manžel jsou zdraví,opět nenalezen žádný problém,kerý by bránil přirozenému početí, už byla 2x i na umělém oplodnění - a nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 8:37 am    Předmět: Citovat

Nestrašte on člověk většinou nic se stresem neudělá. Nebo i když se snaží řešit problémy, ale když některé nelze vyřešit, tak člověk se tím trápí pořád. Vím o čem mluvím.. Nejvíc mě teď trápí, že na dvou místech mi vlasy vypadaly, tak moc, že mi jde vidět vyloženě pleš. Mám doma různé vodičky, ale nevím, jestli je vhodné je v těhotenství používat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 10:37 am    Předmět: Citovat

Pokud se nejedná o vodičky n apředpis s obsahem kortikoidů, či antibiotik. Nemají omezení v těhotenství, ani při kojení Wink

Naposledy upravil wensdy dne ne březen 17, 2013 11:24 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 11:21 am    Předmět: Citovat

Díky wensdy, takže biohar a kofeinová vodička Alpecin nebude vadit? Je vůbec možné, aby vlasy znovu na lysinách narostly?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 11:27 am    Předmět: Citovat

Neměly by vadit ani jedna ( v případ, že ano, bylo by to na nich napsáno, takže se pro svůj klid můžeě podívat na krabičku/do letáčku)
Já sama používám placentové ampule a placentový šampon+kondicionér.

Lysiny určitě zarůst mohou, mám s tím sama své zkušenosti po anémii a prvním porodu. Neházela bych flintu do žita, nicméně chce to čas - a to na tom bývá to nejtěžší, že si člověk musí počkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.