Změna kvality vlasů po henně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b75011d7deac9b74e18454a1522a55e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 8:24 pm    Předmět: Citovat

Souhlasim Smile Vlasky jsou pevnejsi, lesklejsi, poddajnejsi, a co se divim nejvice, za cely rok ani jeden roztrepenec i kdyz jsem se zatim doplazila teprve k ramenum ... (holt peticentimetrovy ci kratsi jezek :/ ) a barvicka mi vysla krasna Smile dneska hodim do galerky fotku (hned jak ji vykopu z fotaku Smile)

+ vzhledem k jemnosti mych vlasu a nemoznosti je donutit jakkoliv se natacet a kudrnatit, jsem si ani nevsimla nejakeho ubytku objemu, spise naopak ... ovsem v porovnani s mym poslednim dlouhovlasym pokusem pred dnesni dobou je cely stav mych vlasu tak o 300% lepsi, jelikoz se o ne staram, narozdil od dob minulych Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: ne červen 06, 2010 12:54 pm    Předmět: Citovat

Jak to tak tady čtu a přemýšlím nad tím, napadá mě, že co se držení vlnek týče, tak by jim možná mohlo pomoci snížení četnosti hennění ... je pravda, že já jsem teď hennila skoro jednou za 14 dní (i když spíš jen odrosty a délky jen tak bleskově), ale přeci jen je dost velký rozdíl v tom, jak mi držely vlnky v lednu a jak drží dnes ...


Jinak je zajímavé, že hned po henně mám vlasy nádherné, i plné objemu, zejména u hlavy, což se mi líbí, ale poslední dobou objem po prvním umytí opadá. Rovněž jsem si všimla, že bezprostředně po henně se mi rovné vlasy hodně líbí, působí tak indicky... možná bych se měla přestat snažit je vlnkatit a zkusit to s rovnýma ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 7:37 pm    Předmět: Jaké zlepšení vlasů pozorujete po hennění...? Citovat

Ahojky,zajímá mě,jaké účinky pozorujete po použítí henny,ať už krátkodobém či dlouhodobém používání?a taky za jak dlouho jste vypozorovaly,že se zlepšuje stav vlasů?a zda Vám i zhoustly?

Naposledy upravil Dančula dne pá červenec 02, 2010 4:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwertoun
8-20
8-20


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 8:34 pm    Předmět: ... Citovat

Hennovala jsem zatím 5x. Poprvé skoro žádnej výsledek, to bylo s hnědou a od druhýho pokusu jsem dávala černou, ta trochu vidět je, vlasy mají takovej hezčí odlesk do červena, ale nejsou viditelně tmavší. Zajímalo by mě, jak to vypadá na blondýně, máte nějaká fotku před a po? Jinak mi přijde, že se pak tolik nemastěj. Ale spíš mě baví hrát si s tím bahnem ne nepodobným kravinci, než že bych pozorovala nějakej velkej účinek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 5:56 am    Předmět: Re: Jaké zlepšení vlasů pozorujete po hennění...? Citovat

Dančula napsal:
Ahojky,zajímá mě,jaké účinky pozorujete po použítí henny,ať už krátkodobém či dlouhodobém používání?a taky za jak dlouho jste vypozorovaly,že se zlepšuje stav vlasů?


U mě bylo nějaké zlepšení vidět už po prvním nebo druhém hennění, a s dalšíma je to lepší a lepší Smile Vlasy jsou pevnější, hrubší (což je pro moje jemňuchy moc fajn), tolik se nelámou a netřepí. Na druhou stranu mi zase hůř drží vlny.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 7:37 am    Předmět: Citovat

Určite sú lesklejšie a pevnejšie.Aj sa menej štiepia a lámu ale neviem či je to hennou alebo niečím iným. Rozdiel však nie je nejaký veľmi viditeľný..
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 9:05 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem šťastlivec, protože mi henna zlepšila vlasy po všech stránkách. A nejpatrnější to začalo být, když jsem začala používat čistou egyptskou hennu. Vlasy jsou pevné, silné, hustší, když do nich hrábnu, tak mám pocit, že mám hodně vlasů, netřepí se mi, takže jsem za tři a půl roku ustřihla průběžně jen asi tři centimetry na srovnání, krásně se lesknou a navíc - mi vlny naopak víc vydrží, tím, jak jsou vlasy pevnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 9:15 am    Předmět: Citovat

Jsou pevnější a silnější, neplihnou, netřepí se. Ale to třepení možná souvisí s častějším zastřiháváním ...

Hůře mi drží vlnky, ale vlasy jsou hezké jen tak nechané volně uschnout, to bych předtím neudělala, teď mají více objemu u hlavy, působí tak indicky.

Za poslední měsíc mi několik kamarádek a kamarádů řeklo, že mám teď hezčí a pevnější vlasy. Ale možná to taky trochu souvisí s tím, že jsou kratší, než bývaly dřív, a proto pevnější. Ale asi vše dohromady ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 9:20 am    Předmět: Citovat

určitě pevnější, silnější, míň se mastí...100bodů pro hennu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 9:50 am    Předmět: Citovat

Od přírody mám hodně jemné vlasy a po henně začaly být pevnější, trochu zhrubly, méně se mi třepí kopečky a také mám dojem, že mi trochu zhoustly (to může být i tím, že jsm přestala používat chemické barvy). Wink
Ze začátku jsem si dávala hennu hodně často - tak 1x za 14 dní - a to mi připadalo, že jsou čím dál lepší. Časem jsem přestala hennovat tak často, protože jsem měla problémy s rozčesáváním vlasů. Teď hennuju cca 1x do měsíce a stejně je pro mě nutností kondicionér, protože jinak by byly vlasy rozcuchané, rozlítané, vysušené a nešly by upravit. Předtím jsem ho skoro nepoužívala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.